Intalnirea Loganistilor Brasoveni[In Fiecare Joi]!..

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • o sa o pun

    Comment


    • e mai greu la inceput,dupa aia te obisnuiesti tu

      sigpic

      Comment


      • e mai greu primii 4 ani ...nu man sincer nici nu simt ca am copil deocamndata este foarte cuminte.Acum o sa vad pe viitor

        Comment


        • e mai usor in primii 3..............dupaia apar intrebarile,o sa vezi..........
          Ne plac femeile,dar,iubim masinile [SIGPIC]

          Comment


          • mai ales ca ai fata,iar eu cu Boly la fel

            sigpic

            Comment


            • Sa-ti traisca fetita .....si voi pe lenga ea
              O viata avem Români si o cinste!Desteptati-va ca am dormit destul!

              Comment


              • mersi la fel

                Comment


                • Intalnire Logan Club Brasov joi 07 07 2011 in parcarea de la Livada postei dupa ora 18 ...

                  1. Mumus
                  2.
                  3.
                  Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                  Comment


                  • Slabe sanse sa ajung azi daca treceti prin darste si vedeti un balcon in constructie, dati un claxon si va fac cu mana, acolo voi fi toata ziua . Nu am uitat ca trebuie sa fac cinste, daca nu ajung azi, data viitoare sigur nu scapati. Apropo Emilian, te-am zarit ieri prin darste, tot de la balcon.

                    Comment


                    • nu-i bai, vii cand poti si ai tu chef.
                      Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                      Comment


                      • Baieti as veni si eu dar necunoscand asa bine brasovul si fiind si fara masina nu am cum sa ma intalnesc cu voi eu sunt cazat la hotel traian

                        Comment


                        • autobuzul 17 duce in livada postei, te poti uita langa numar..ca scrie unde are capetele de linii
                          Last edited by mumus; 7 July 2011, 16:25.
                          Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                          Comment


                          • din pacate azi nu pot ajunge.............
                            Ne plac femeile,dar,iubim masinile [SIGPIC]

                            Comment


                            • il salutam pe aceasta cale pe loganistul din suceava care ne-a vizitat azi

                              iata si cateva poze
                              Attached Files
                              Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                              Comment


                              • cu placere baieti ne vedem si in februarie ca am facut o branza mare la licenta )

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google