Intalnirea Loganistilor Brasoveni[In Fiecare Joi]!..

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Apropo il asteptam si pe gigi-kent
    O viata avem Români si o cinste!Desteptati-va ca am dormit destul!

    Comment


    • Salutare baieti, imi pare rau ca nu m-am tinut de cuvant data trecuta, imi explicati si mie unde este locatia unde va avea loc intalnirea?

      Comment


      • intre piata de la steagu si ardealu e pe partea stanga cum urci spre capatul de RAT din steagu;e si o biserica care are parcarea aproape comuna cu magazinu acum e LIDL

        Comment


        • Stiu zona dar nu stiam ca acolo e ardealul , mersi vali

          Comment


          • Cioby sa ne traiesti si spor la invatat mai departe, mersi de cinste
            Iata si cateva poze facute azi.
            Attached Files
            Last edited by mumus; 28 July 2011, 21:04.
            Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

            Comment


            • Asa s-a mai incheiat inca o intalnire la care rmn si-a spus off-ul.
              Felicitari cioby.ptr.performantele la invatatura........si de azi ai "devenit" loganist
              O viata avem Români si o cinste!Desteptati-va ca am dormit destul!

              Comment


              • multumesc lui cioby de la el am gasit solutia ideala sa ma imbat fara sa beau alchool se numeste ursus argintiu
                ala cu ned 4 sped ... sigpic

                Comment


                • Cioby era loganist numa ca nu prea la vazut lumea la fata mai des )
                  acum e loganist cu BAC-ul luat si proaspat student

                  Emiliane era ma si varianta fara alcool adica mai light da daca tu stii sa consumi numa cu grade....parca merge si fara alcool cu....0,0% )

                  Comment


                  • Ma bucur ca v-ati simtit bine, sa speram ca vor mai fi si alte evenimente care merita sarbatorite.

                    Comment


                    • nu trebuie evenimente daca ne strangem mai multi gasim noi ceva ca de sunte-m....romani

                      Comment


                      • ha ha... nimeni n-a observat ca am dat loganu' pe opel
                        Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                        Comment


                        • dupa 2 beri silver seamana cu ph2 nu se observa ) tradatores nu iti mai place loganu ??
                          ala cu ned 4 sped ... sigpic

                          Comment


                          • nu :P
                            Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                            Comment


                            • Rmj ...am observat dar asteptam sa te dai de gol...
                              O viata avem Români si o cinste!Desteptati-va ca am dormit destul!

                              Comment


                              • e al lui socrusu... nu si-a vandut bijuteria...
                                Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google