Am Nevoie De../ Caut..

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • emmet18
    replied
    Cauta pe o k a z i i capitonaj. Am vazut ca este un tip din Brasov care vinde asa ceva.

    Leave a comment:


  • maracineb
    replied
    salutare tuturor....caut si eu o mocheta pentru capota motor si una pentru capota portbagaj.....stie careva de unde pot sa le achizitionez si la ce pret??

    Leave a comment:


  • bv06rmn
    replied
    Originally posted by ALEKS View Post
    Am nevoie de un releu pentru incalzirea bujiilor (Logan 1.5 dci 85 cai).

    Daca are cineva unul SH/nou la un pret rezonabil (nu 310 RON ca la ASV) astept sa-mi trimita un PM.
    incerca la dezmembrari la etax (in spatele garajului rat de pe harmanului)

    Originally posted by emmet18 View Post
    Unde montez in Brasov folie solara la un raport bun calitate/pret ? Am gasit la 160 lei luneta + laterale spate + spalare gratuita , pe fundatura harmanului, nr. 4. A fost cineva pe acolo? Multumesc!
    sunt unii pe str. vasile alecsandrii care monetaza folie solarzone (la munca am pus pe un mcv cu 250 de lei) sau incearca in parcul industrial metrom intreaba de sorin care pune folie
    Last edited by bv06rmn; 29 January 2013, 08:57. Reason: Automerged Doublepost

    Leave a comment:


  • unknown
    replied
    cine stie unde gasesc in brasov asa ceva?
    Attached Files

    Leave a comment:


  • emmet18
    replied
    Solarzone, Global international, 3M....acestea apar pe site-ul lor. Probabil una din ele gama low budget.
    Cei de la glass tuning mi-au cerut :
    250 RON GAMA DE FOLIE „ESPRIT” – 3 ANI GARANTIE(model economic –low cost)

    Leave a comment:


  • boly76
    replied
    ce folie au?
    de obicei pretul vizeaza ci calitatea foliei....

    Leave a comment:


  • emmet18
    replied
    Unde montez in Brasov folie solara la un raport bun calitate/pret ? Am gasit la 160 lei luneta + laterale spate + spalare gratuita , pe fundatura harmanului, nr. 4. A fost cineva pe acolo? Multumesc!

    Leave a comment:


  • boly76
    replied
    pe la intrare in Sacele ,ar fi unu care dezmembreaza logan

    Leave a comment:


  • ALEKS
    replied
    Am nevoie de un releu pentru incalzirea bujiilor (Logan 1.5 dci 85 cai).

    Daca are cineva unul SH/nou la un pret rezonabil (nu 310 RON ca la ASV) astept sa-mi trimita un PM.

    Leave a comment:


  • unknown
    replied
    caut repartitor frana stricat....am nevoie de piesa aia
    Attached Files

    Leave a comment:


  • cyuri
    replied
    Este vrun coleg de pe forum care lucreaza la service, vreau in vara sa bag masina la vopsit pe casco...si vreau sa intreb niste lucruri!

    Leave a comment:


  • bv06rmn
    replied
    Originally posted by Pury View Post
    La multi ani tuturor in primul rand! Caut si eu un service bun in BV unde imi pot repara 2 injectoare si pompa...
    Bosch Car Service in spate la Rompetrolu de pe Calea Bucuresti (acolo repara/reconditioneaza cei de la SIcaro)

    Leave a comment:


  • boly76
    replied
    Originally posted by Pury View Post
    La multi ani tuturor in primul rand! Caut si eu un service bun in BV unde imi pot repara 2 injectoare si pompa...
    a inteles ca sint unii in Sacele???sau in Sinaia la iesire

    Leave a comment:


  • unknown
    replied
    care ai garaj cu canal..?

    Leave a comment:


  • Pury
    replied
    La multi ani tuturor in primul rand! Caut si eu un service bun in BV unde imi pot repara 2 injectoare si pompa...

    Leave a comment:

Working...
X
Anulare DPF
Politica de Securitate Google