Am Nevoie De../ Caut..

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • EUGEN2008
    replied
    sal! Stie cineva o vulcanizare cu posibilitate roluire janta tabla? Si un pret aprox ca sa stiu daca merita investitia sau mai bine alta janta!? Multumesc!

    Leave a comment:


  • bv86dmi
    replied
    salutare doneaza si mie cineva un capac de roata modelul clasic ca am avut grija sa il pierd pe al meu stima
    Attached Files

    Leave a comment:


  • mumus
    replied
    am cumparat azi.

    Leave a comment:


  • phantom
    replied
    mumus scoate capul pe geam si tipa dak nu mai ai claxon ))

    Leave a comment:


  • mumus
    replied
    are cineva idee unde gasesc un claxon care sa sune tare...nu goarna, claxon clasic, chiar si sh, imi trebuie urgent.

    Leave a comment:


  • boly76
    replied
    Originally posted by PRESTIGE View Post
    trebuie sa incerc. le folosesc la niste lampi pt usi. Maine incerc cu papuci.
    daca gasesti papuci "deget" sint mult mai buni(cum sint la inchiderile centralizate din comert).
    de obicei gasesti pe la magazine de electronice.

    Leave a comment:


  • bv06rmn
    replied
    pe str. carpatilor vizavi de metrom, mai este un magazin de piese auto cu niste fete de nota 10 dute acolo si intreaba mposibil sa nu te lamureasca

    Leave a comment:


  • unknown
    replied
    cred ca e diferenta de calitate

    Leave a comment:


  • bv86dmi
    replied
    Am fost de am intrebat la ala de langa Nemo si am gasit la 290 de lei si mai avea unu la 500 de lei tot Valeo da nu ma lamurit fata aia deloc care e diferenta intre ele.Imi spunea ca e acelasi produs doar in cutie diferita.Trebuie sa ma mai documentez ca nu sunt lamurit deloc.
    Last edited by bv86dmi; 19 February 2013, 21:31.

    Leave a comment:


  • PRESTIGE
    replied
    trebuie sa incerc. le folosesc la niste lampi pt usi. Maine incerc cu papuci.

    Leave a comment:


  • boly76
    replied
    nu mere cu papuci?

    Leave a comment:


  • PRESTIGE
    replied
    doneaza cineva 2 mufe originale boxe logan?

    Leave a comment:


  • boly76
    replied
    in steagu vis-a vis de pompieri este un magazin de piese(pe carpatilor) .
    poti incerca acolo.

    Leave a comment:


  • bv86dmi
    replied
    salut stie cineva care este diferenta dintre kitul de ambreiaj Valeo de Franta si cel turcesc.Intreb pt ca am fost la un magazin auto si diferenta intre cele 2 era cutia de carton dupa spusele vanzatoarei si bineinteles diferenta de pret de aproape 2 milioane intre ele.Trebuie sa imi schimb ambreiajul si sunt in cautare.Rog ajutor cine cunoste magazine sau informatii ce mi-ar putea fi utile.stima

    Leave a comment:


  • unknown
    replied
    caut distantiere sparco 20 mm 4x100

    Leave a comment:

Working...
X
Anulare DPF
Politica de Securitate Google