Crisneg Renunta La Functia De Organizator?!?!?!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Originally posted by B40FVZ View Post
    Acuma sincer prea multa importanta si atentie pentru nimic! Cu toate ca nu sunt de mult in club am vazut si eu ca baietii se organizeaza singuri, e normal ! PLUS ca s-a plictisit lumea sa o arda la seminte mai vor si ei cate o cursa mica prin buc o caterinca ceva !!!
    In numele cui vorbesti tu cand spui ca s-a plictisit lumea sa o arda la seminte? Tinand cont ca esti un membru nou, nu cred ca esti in masura sa iti dai cu parerea daca are sau nu importanta acest subiect... cu atat mai rau sa spui '' pentru nimic''.

    crisneg desi nu te-am cunoscut personal pana acum... consider ca esti bine pus acolo unde stai acum... rezolva cu facultatea si revino la vechile obiceiuri. Numai bine si bafta la examene!
    sigpic

    Comment


    • #47
      Cred ca s-a lamurit cine mai trebuie sa creasca...

      Ce sa-i faci, noi suntem oameni batrani, stam la seminte. In timpul liber lucram la suspensii, frane, motoare, scaune, etc, nu prea ne trage sufletul catre liniute ... Si cum putem noi sa mergem la liniute daca nu avem luminite rosii-albastre si sirena in bara?

      Ne pare rau ca te-am plictisit , colegule, nu stiam ca tu ai treaba si noi te retinem. Mult succes.


      Eu aici inchei comentariile.

      On-topic: trebuie sa fim uniti, sa ne respectam, sa ii respectam si pe ceilalti si sa facem o figura frumoasa oriunde mergem. Nu mi-ar placea sa se auda ca loganistii s-au comportat ca o galerie a unei echipe de fotbal. In frunte cu organizatorii nostri, am dat dovada de bun simt, de unitate, de entuziasm la toate intilnirile noastre, astfel ca lumea deja ne cunoaste asa cum am vrea noi sa ne cunoasca.

      Cu ajutorul lui Cristi si al lui Skandal, sper sa pastram aceasta imagine.
      _
      B 48 C U P - Ligheanul Agitat

      sigpic

      Comment


      • #48
        Originally posted by B40FVZ View Post
        Acuma sincer prea multa importanta si atentie pentru nimic! Cu toate ca nu sunt de mult in club am vazut si eu ca baietii se organizeaza singuri, e normal ! PLUS ca s-a plictisit lumea sa o arda la seminte mai vor si ei cate o cursa mica prin buc o caterinca ceva !!!

        fara limbaj mIRC
        Ca sa nu intondem poevestea in istorie, ai fost la ultimele 2 regionale? Cea de la Brasov din martie si cea de la Mioveni din iunie? Sau sa ma refer la evenimente mai "locale", ai fost cu baietii de 1 mai la mare? Ai mers vreodata la pescuit, cum am fost la inceputul lui aprilie?
        Ţăranul de la oraş e cel mai prost animal.

        Comment


        • #49
          Rebe omul a fost deja '' tras de urechi'' acum o luna jumate... de atunci nu a mai postat aici... crezi ca reusesti tu sa ii schimbi convingerile?
          sigpic

          Comment


          • #50
            Nop. Vroiam doar sa-i aud argumentele. Dar cred ca e cam ocupat cu semintele.
            Ţăranul de la oraş e cel mai prost animal.

            Comment


            • #51
              Originally posted by ReBe View Post
              ... cam ocupat cu semintele.


              vroiai sa spui "liniile" (alea cu creta)
              _
              B 48 C U P - Ligheanul Agitat

              sigpic

              Comment

              Working...
              X
              Anulare DPF
              Politica de Securitate Google