Tu Cu Ce Te Ocupi ? Poate Avem Nevoie De Ajutorul Tau !

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ma bucur ca nu-s singuru politist de pe forum. sa conduceti cu grija

    Comment


    • Area sales supervizor timisoara fmcg
      sigpic #

      Comment


      • bagator de seama!care ma angajati?)
        "CAND VIATA E PREA GREA....LAS-O JOS!"un batran logan de 1.4!:drunk

        Comment


        • Viitor student la Academia de Politie... deocamdata sunt a 12-a... Am planuri mari, nu ma descurajati !
          :inlove:

          Comment


          • ohooo...mai ai de mancat calumea pana acolo...am un prieten care a terminat acuma 2 ani..bataie de cap dar nah..daca vrei sa faci ceva te chinui..

            Comment


            • Cea mai buna facultate si cu un viitor asigurat este academia de politie dar acolo trebuie sa tragi daca vrei sa intri acolo am de gand sa intru si eu .

              Comment


              • da, dar depinde in ce sat te repartizeaza. daca nu ai pile, foarte greu. o sa ti se faca greata cand ai sa vezi cate se fac acolo, sau, iti trebuie sange rece
                sigpic

                Comment


                • Instalator Instalati sanitare si de gaze+sepecializare Frigotehnist

                  Comment


                  • lucrez la un ciorap de aproape o luna si cred ca am sa mai lucrez inca pe atat ,mama ei de criza SA TRAITI BINE!!!!!!!! HAHAHAHAHA!! CE IMI PLAC GLUMELE MELE!!!!!

                    Comment


                    • un mic Student anul I la Academia de Politie, fost elev la Liceul de Politie din Buzau !! am facut armata cat pentru tot neamu meu !!!
                      Masinile au devenit ca niste accesorii de imbracaminte, fara de care te simti nesigur, dezgolit si incomplet.
                      ID: cipry263

                      Comment


                      • Originally posted by cipry263 View Post
                        un mic Student anul I la Academia de Politie, fost elev la Liceul de Politie din Buzau !! am facut armata cat pentru tot neamu meu !!!
                        Acolo am de gand sa ajung si eu daca ai timp scrie 2-3 impresi cum este acolo parerea ta ?
                        MS!!!

                        Comment


                        • prietene... tocmai intors din stagiul de practica de o luna (deci stiu si cum e sa muncesti cu adevarat), trecut deja printr-o sesiune si fiind integralist.........iti pot spune cu parere de rau ca viata nu e chiar asa de roz in meseria asta..... stiu ca unii privesc politistii ca si cum ar lua 50 mil pe luna, dar nu e chiar asa. Ideea e sa nu te astepti la prea multe ca ai sa fii dezamagit. Ce e bine e ca de la academie iesi ofiter si e un pic altfel fata de subofiteri care muncesc cel mai mult......ore suplimentare ai sa faci o gramada de nevoie si nu o sa ti le plateasca nimeni. In principiu....e un viitor asigurat....pentru ca un tanar ofiter are 20-21 mil salariu....si daca esti in alt oras sau nu detii mai nimica iti mai da bani de chirie vreo 6-7 mil. Si gandeste-te ca tot se mai pastreaza ceva din vechea militarie.....deci prostie inca exista si nu asa cate un pic, ci cu tona!!! Una peste alta ..... bafta la examen si ia si invata ca e mult si greu tare..... si nici sportul nu-l lasa mai prejos....am vazut multi picati si iesind plangand de la examen. daca te mai pot ajuta cu altceva, poti da add pe mess si mai tinem legatura!
                          Masinile au devenit ca niste accesorii de imbracaminte, fara de care te simti nesigur, dezgolit si incomplet.
                          ID: cipry263

                          Comment


                          • cipey263 ms de raspuns si bafta in continuare am auzit de proba sportiva ca este una riguroasa dar cu antrenament inainte ai sanse mai mari.

                            Comment


                            • inginer exploatare instalatii electrice (Electrica)

                              Comment


                              • radu 2008 - ai grija si trateaza cu aceeasi concentrare si atentie fiecare proba oricat de simpla ti s-ar parea si daca ajungi la la scris la fel trateaza fiecare intrebare..... Bafta!!
                                Masinile au devenit ca niste accesorii de imbracaminte, fara de care te simti nesigur, dezgolit si incomplet.
                                ID: cipry263

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google