Tu Cu Ce Te Ocupi ? Poate Avem Nevoie De Ajutorul Tau !

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by nicolae09 View Post
    Cu ajutorul lui Dumnezeu sunt preot.
    Le spuneam colegilor cu studii superioare ca au gresit specializarea!! Le-am spus ca in ziua de astazi e bine sa fii "popa"!!! Ceea ce afirm acum este la modul cel mai serios cu putinta!! Sunt inspector resurse umane cu un pic de experienta(aproape 15 ani) si nu m-am cantonat doar pe specificul firmei pentru ca sunt constient ca firma la care lucrez se doreste a fi falimentata!! De aceea, considerati acest post ca o "NON RECLAMA" si in acelasi timp "deznadejdea unui om care ar vrea sa ajute si nu poate!!!

    Comment


    • ridic masini cu platforma astea parcate neregulamentar asa ca daca veti probleme vb

      Comment


      • mai bine nu spuneai.....glumeam!militar!
        Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

        Comment


        • Dupa 10 pe diferite posturi; operator linie, tehnician feedere, tehnician spare parts, mentenanta preventiva, actualmente la aceeasi firma, invat arta prelucrarii prin aschiere...pentru departamentul prototype-ing.

          Comment


          • mai nou sunt Curier
            Niciodata nu te certa cu un idiotu.Te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta!!!

            Comment


            • Agent vanzari Unix Auto!

              Comment


              • bucatar restaurant "TURBOTEQUILA" militari...nunti; botezuri; cununii; parastase cu dar cumetrii; petreceri private; petreceri aniversare...pt. membrii logan club reducere la orice fel de eveniment...
                Last edited by skandal; 8 July 2010, 09:36.

                Comment


                • Consultant probleme electrice, lumini de bord, electronice, piese auto si LED-uri pentru cine nu stie inca
                  Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
                  Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

                  Comment


                  • Materiale si sisteme pentru productie publicitara,masini unelte cu comanda numerica(CNC)

                    Comment


                    • Student,anul3 Finante si Banci,la spiru, si in majoritatea timpului student la Inginerie electrica,Poli.
                      In timpul liber , amenajez,construiesc,intretin acvarii.
                      Fara Semnatura.

                      Comment


                      • Salut, si scuze ca sunt cam absent de pe forum dar ca sa fiu in ton cu thread-ul, deocamdata ma ocup cu antreprenoriatul, si nu prea am timp liber. Momentan nu va pot ajuta cu nimic, dar pe viitor sper sa va pot veni in ajutor cu ceva concret.

                        Comment


                        • sunt amator de spagutze, barman, ospatar si fotograf in tara, strainatate si pe vase de cruaziera
                          lipsa text

                          Comment


                          • Originally posted by alexutzzu View Post
                            ridic masini cu platforma astea parcate neregulamentar asa ca daca veti probleme vb
                            am inteles ca le ridici in sectorul 6....eu stau in militari,zona apusului!nu am avut probleme si sper sa nu am dar mi-ar prinde bine un numar de tel pe PM!salut

                            Comment


                            • Cu putin noroc, un id de mess si un numar de telefon bine retinute, am ajuns sa fiu angajat la un magazin online generalist, dar care vinde in general piese auto:d
                              Multi imi spun ca sunt nebun...
                              Sincer? Nu credeam ca e asa vizibil...

                              Comment


                              • Sunt deocamdata student (electronist auto)
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google