Tu Cu Ce Te Ocupi ? Poate Avem Nevoie De Ajutorul Tau !

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • pe diploma sunt mecanic intretinere si reparatii, dar real am lucrat toata viata in vanzari, momentan sunt asistent vanzari la un magazin de haine

    Comment


    • electromecanic auto,liceu,utcbuc-ing c tii civ...actualmente,execut termoseminee in particular,m am saturat de santiere si incursiuni pe sub masini...prefer libertate si cascaval mult si...neimpozitat de nimeni...doar mafia de la stat are bani de seminee ce dracu...astept sa vind un golf sa mi iau un logan 1,6/16v,am o dacie 1400 break(baza tehnico-materiala...fara drept de apel!!!),un logan 1,4 mpi-supermultumita sotia de el...sper sa scap repede de golf...Bafta sanatate,Razvan

      Comment


      • daca aveti nevoie pe parte tipografica de: flayere,calendare,reviste,brosuri,cataloage,carti de vizita, aproape tot ce tine de parte de tipografie ,ma puteti contacta.Lucrez la tipografia Artprint ,veche pe piata din anii 90',foloseste tipar offset la cele mai bune standarde cu materiale numai din Germania. Cristian tel:0737-223-299
        sigpichttp://www.loganclub.ro/forum/my_rid...ght=ride+grecu
        Simply Stance

        Comment


        • La fel ca multi altii de pe aici lucrez in vanzari, vand orce se cumpara. Daca esti interesat de un anumit produs si il gasesti ma poti contacta iar daca aveti nevoie de Servicii de livrare apa plata in sistem watercooler sau de imprimari baloane/decoratiuni pentru anumite evenimente puteti sa imi da-ti oricand un PM sau un telefon 0728317803 Mihai, OFERTA ESTE VARIATA SI NELIMITATA!
          Last edited by your_2cley; 3 August 2011, 19:55.

          Comment


          • Inspector asigurari - uniqa asigurari. Daca aveti nevoie de asigurari la masini, eu sunt omul potrivit. Facelift kiss fm 2010 1,4mpi+gpl. Marius-0726816673

            Comment


            • Agent asigurari Astra.Orice tip de asigurare : rca ,casco ,locuinta.
              0767838286-Viorel.
              sigpic

              Comment


              • eu sunt vulcanizator.daca aveti nevoie de anvelope(doar SH)indreptat jante aliaj sau tabla ,schimbat anvelope contactati-ma.0760529334.
                sos.colentina nr320
                Last edited by CataFOF; 23 January 2012, 00:04.

                Comment


                • am fost barman,hot-spatar, sef barman, alpinist utilitar, rigipsar si acuma sunt sudor ( adica electrod invelit, MIG MAG si WIG TIG -pt cei care cunosc) meseria o prestez la vulcan

                  Comment


                  • Avocat stagiar.
                    fara

                    Comment


                    • Miniferma
                      La anul cu ajutorul lui Dumnezeu pot vinde lapte si branza de caprita ( rasa alpina franceza ). Asta este afacerea mea dar pe langa asta caut un loc de munca momentan pana ma mai extind cu capritele.
                      Deci o sa va dau sa gustati din branzica mea . La anul o sa fie si mai ok ca daca imi ajuta Dumnezeu la vara vreau sa mai cumpar niste caprite dar sanatate sa fie ca asta conteaza cel mai mult.

                      Numai bine baieti!
                      Last edited by Christnacht; 27 February 2012, 19:26.
                      Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

                      Comment


                      • functionar public - DGASCP sec 1

                        Comment


                        • Liber profesionist, dar in timpul liber sablez si vopsesc in camp electrostatic PowderCoating orice metal, jante de tabla sau aliaj, etrieri, tembure...

                          Comment


                          • De profesie militar, in civilie( ""second job"" cum zic unii) electomecanic, am lucrat prin cateva service-uri ca mecanic/electrician , acum instalez camere video si sisteme de securitate si ocazional, la cate un prieten sau coleg mai remediez o mica problema electrica sau mecanica
                            omul destept invata din greselile altora,omul mediocru invata din greselile lui iar omul prost nu invata niciodata!

                            Comment


                            • Un bucurestean care stie sa repare televizoare, avem?
                              If it ain't broke, don't fix it!

                              Comment


                              • Daca aveti nevoie si doriti.. Fotograf semiprofesionist.
                                Stickere Auto-Moto la Comanda

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google