Tu Cu Ce Te Ocupi ? Poate Avem Nevoie De Ajutorul Tau !

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Lucrez ca ceasornicar la o firma destul de buna din Romania si de ce nu si europa de est si mai exact redau fata nemaivazuta a ceasurilor prin polisare ! de asemenea daca aveti materiale si aveti nevoie de o mana priceputa in sablari, polisari si alte cele..doar ziceti !

    Sanatate tataa !

    Comment


    • Inginer proiectant constructii

      Comment


      • Student in prezent la Universitatea Ovidius AR lucrez ca electrician auto si orcine doreste si ajunge la mare si are vreo problema la masina personal si nu numai nr de tel 0766587020 Marian

        Comment


        • Inginer energetician, aveti probleme cu instalatia electrica, va pot ajuta in acest domeniu sau macar va pot da un sfat. Lucrez la o firma particulara, si imi desfasor activitatea pe platforma CNE Cernavoda.
          sigpic

          Comment


          • Ofiter in MApN, gradul sublocotenent. Proaspat iesit de pe bancile academiei.

            Comment


            • Eu ma ocup in timpul liber destul de mult cu aproape tot ce inseamna computere. Daca aveti nevoie de ceva, contactati-ma la 0734495712. Numai bine!
              Toate lucrurile bune dureaza putin!
              http://www.loganclub.ro/forum/b_64_e...40#post1481440

              Comment


              • vand mobila din PAL (in special la comanda,masuratori,proiecte,chestii din astea)

                Comment


                • Eu sunt asistenta de regie la un show de televiziune, deci cu mare lucru nu am cum sa ajut, dar daca exista printre voi pasionati de Airsoft, sotul meu este un foarte bun "mecanic"/airsmith de replici Airsoft, asa ca apelati cu incredere.
                  SHUT UP! I wear heels bigger than your dick!!!

                  Comment


                  • Sunt agent de vanzari echipamente pneumatice
                    Last edited by Cristi_Xp; 30 November 2013, 00:16.

                    Comment


                    • Originally posted by maryus_bala View Post
                      Inspector asigurari - uniqa asigurari. Daca aveti nevoie de asigurari la masini, eu sunt omul potrivit. Facelift kiss fm 2010 1,4mpi+gpl. Marius-0726816673
                      Cunosti cumva si inspectorii de daune de la Uniqa? sau inspectorii lichidatori?

                      Eu sunt asistent social la o institutie publica din Bucuresti. Nu prea vad cu ce va pot ajuta dar daca se intampla sa aveti nevoie contactati-ma pe mail. kid2004kid2004@yahoo.com
                      Last edited by kid2004; 4 November 2013, 16:43. Reason: Automerged Doublepost

                      Comment


                      • Salut. Inginer la o fabrica germana din Brasov.
                        Pasionat de domeniul audio (varianta audiofila) si de sunetul analogic pe vinil.
                        sigpic

                        Comment


                        • Salut,configurez echipamente la o firma de telecomunicatii, in timpul liber confectionez plase tantari profesionale pe balamale( din pacate iarna nu prea am clienti)

                          Comment


                          • Salut,

                            Eu sunt student la Poli Bucuresti, Facultatea de Automatica si Calculatoare si freelancer in programare web. Pasionat de Raliuri, Vtm, si masini in general

                            Comment


                            • salut, agent vanzari pentru gama de produse Mustela (produse de ingrijire pentru copii) si Roge Cavailles ( produse ingrijire pentru doamne).

                              Comment


                              • Salut,
                                Economist, contabilitate
                                mail: claudiu.ristea@gfr.ro, claudyu.79@gmail.com,
                                Tel. 0765304079, 0741414563, 0720200238

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google