Campanie De Ajutorare A Unei Case De Copii

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Logan Club Constanta va felicita... Si sper ca toate cluburile din tara sa faca o actiune de acest fel...

    sigpic

    Comment


    • foarte frumos articolul........multumim pt laudele aduse, dar speram ca pe viitor sa facem mai multe pentru acesti copii neajutorati........a fost o experienta impresionanta pentru noi toti care am participat.......@Gionik: multumim pentru articolul scris de prietenul tau.....bafta
      Traieste fiecare zi ca si cand ar fi ultima!!

      Comment


      • Dupa cum unii dintre voi, probabil stiti, aceasta campanie a fost un pic mediatizata de catre prietenul nostru Manuel Dinculescu, prin intermediul blogului (link postat anterior) cat si prin intermediul Radio 21.
        Asadar, marti dupamiaza, in timpul emisiunii, a avut o interventie dedicata acestui eveniment.
        Intreaga sa emisune, a fost inregistrata de catre unul dintre colegii nostri, apoi dupa cateva minute/ore de chin si cu ajutorul unui soft, am reusit sa taiem doar bucata de emisiune dedicata noua. Mai jos gasiti un link de unde poate fi downloadata aceasta bucatica.
        Am sa profit din nou de acest moment, pt a-l felicita pe Skandal, si pe toti ceilalti colegi ai nostri care s-au implicat in aceasta campanie, si pe langa asta, as vrea sa ii si multumesc prietenului meu obydit, Manuel Dinculescu, pt sprijinul pe care ni l-a oferit.

        asculta : http://www.220.ro/2iSo6GNGdJ/Dinculescu-Lgn-Clb

        copiaza : http://dl.transfer.ro/dinculescu_lgn_clb-c41be4556.mp3
        Last edited by skandal; 16 September 2009, 23:45.
        sigpic

        Comment


        • bine tu jenicaaaaaa!!!!!!Jos palaria si tie
          sigpic

          Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

          Comment


          • Asa vecineeeee...sa stie toti si mai ales "bagaboantilii de pe Dorobanti"
            In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

            Comment


            • Da da vecine, si "toate fufele sugatoare de bani din bancomat"

              Merci nea jokeru, merci - daca tot nu am putut sa vin duminica la copii, macar sa fac ceva util pt ei, si pt clubul nostru din care facem cu totii parte.


              Last edited by gionik; 17 September 2009, 00:06.
              sigpic

              Comment


              • Duminica asta intentionez sa ma duc la casa de copii sa duc si eu una-alta, dupa cum am promis. In acesta actiune am reusit sa mobilizez mai multe cunostinte si am strans destul de multe hainute. O sa le propun sa strangem si ceva banuti. Daca este cineva care nu a apucat sa dea banii la timp si doreste sa o faca acum, sa nu ezite. Am reusit sa adun hainute atat pentru copiii mici cat si pentru baietii mai mari.
                sigpic

                Comment


                • tot respectul pentru voi baieti pentru aceasta actiune...
                  si noi la sibiu am contribuit cu ceva banuti, niciodata nu vor fi destui pentru a-i putea ajuta cum trebuie sau pe toti, dar cred ca gestul conteaza cel mai mult, si privirile uimite si acel "multumesc", ce se poate citi pe fata copiilor din poze
                  respect inca o data baieti!!!
                  Life is short...play more!
                  http://www.loganclub.ro/forum/bolo-t4578.html?t=4578

                  Comment


                  • Va multumesc la totii pentru poze sunt superbe .

                    Mihaela Guias
                    Casa de Copii Domnesti

                    Comment


                    • tare de tot gionik-ule,bv tata.... i love you...esti tare tare tare de tot
                      sigpic
                      Poate pentru lume ești o singură personă,dar
                      pentru o anumită persoană, ești întreaga lume!

                      Comment


                      • Felicitari tuturor! Ati reusit sa faceti o actiune deosebita, dovada ca mai exista OAMENI!
                        LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                        Comment


                        • Originally posted by gionik View Post
                          Asadar, marti dupamiaza, in timpul emisiunii, a avut o interventie dedicata acestui eveniment.
                          Intreaga sa emisune, a fost inregistrata de catre unul dintre colegii nostri, apoi dupa cateva minute/ore de chin si cu ajutorul unui soft, am reusit sa taiem doar bucata de emisiune dedicata noua.
                          parca il stiu pe ala care s-a chinuit... ...

                          A fost o super campanie si sa ne vedem la cele urmatoare...
                          e-mail: office@stickere.info

                          Comment


                          • Originally posted by skidsdomnesti View Post
                            Va multumesc la totii pentru poze sunt superbe .

                            Mihaela Guias
                            Casa de Copii Domnesti
                            Pentru putin, Mihaela

                            Baietii si fetele au vrut sa arate celorlalti semeni ai nostri ca se poate sa rupem din putinul nostru si sa ajutam un suflet nu prea fericit... Fie el un copil fara parinti, fie un batran uitat de rude in azil, fie un animal invalid, sunt suflete care au nevoie de ajutorul nostru.

                            Sa auzim de bine
                            _
                            B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                            sigpic

                            Comment


                            • Avem in plan ... sambata urmatoare , in jurul orei 12 - 13:00 , sa mergem in Domnesti la copii pentru a face un necesar de medicamente . La vizita noastra din 13/09/2009 , directoarea Mihaela Guias a spus ca in fiecare an odata cu venirea frigului , copii au ceva probleme cu raceala iar achizitionarea de medicamente se face greu din lipsa banilor.Cezar a dorit sa se implice in campanie cu un mic consult pentru copii si sa ne sfatuiasca ce sa cumparam pentru a achizitiona exact ce au nevoie.Probabil ca suma propusa la final va fi una mica si ma astept sa o strangem dupa Vizita Medicala in decursul a 30 de zile.

                              Comment


                              • s-a marcat,eu donez fara probleme...stima pentru cezar
                                sigpic
                                Poate pentru lume ești o singură personă,dar
                                pentru o anumită persoană, ești întreaga lume!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google