Campanie De Ajutorare A Unei Case De Copii

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • multumim de sfaturi dani.daca ne impotmolim o sa iti mai cerem ajutorul.
    [img]http://www.loganclub.ro/forum/attachment.php?attachmentid=417003&d=1355899108[img]

    Comment


    • Ofer eu un brad cu tot ce trebuie ca sa fim impodobit... Am unul alb artificial si globulete... plus beteala plus instalatie. Il sustin pe dsign si sper sa o faceti si voi. Am putea sa luam fiecare cate un copilas si sa ne ocupam de el. Vedem cam ce dorinte au copiii si dupa aceea in functie de posibilitatile noastre financiare ne hotaram ce si cum.
      sigpic

      Comment


      • Si eu sunt de acord.O bucurie in prag de sarbatori ii va face cu siguranta un pic mai fericiti.

        Comment


        • Ramane sa mai discutam.

          Bitza, va dorim mult succes si speram ca acesta sa fie inceputul unor campanii de succes pentru voi si pentru copiii nevoiasi din Arges.

          Ca si idee, urmareste cu atentie acest topic (inteleg ca deja ai facut-o), si vei vedea cum s-a inceput, cum s-a desfasurat si cum s-a incheiat prima campanie.
          _
          B 48 C U P - Ligheanul Agitat

          sigpic

          Comment


          • FF buna ideea cu craciunul si daca isi mai aduc aminte unii, asta am spus-o si eu cand am fost prima data la ei si Ady_p a spus chiar ca am putea iesi cu ei la Gradina Zoologica atunci nu acum cand a venit frigul......eu unul sunt de acord si aveti toata sustinerea mea.....acum sa asteptam ce zic si restul....bafta
            Traieste fiecare zi ca si cand ar fi ultima!!

            Comment


            • Eu voi sustine orice initiativa si actiune legata de acesti micuti. cine vrea cu adevarat sa faca un gest frumos de sarbatori, il va face. cred ca ne putem aduna cateva persoane sa cumparam cadouri pentru acei copii care nu au nici o vina ca au ajuns acolo unde au ajuns si nu asa cum e normal in mijlocul unei familii iubitoare.
              vreau ca acei copilasi sa creada inca in existenta lui Mos Craciun, hai sa le facem sarbatorile putin mai frumoase.
              Last edited by skandal; 10 November 2009, 13:32.
              sigpic

              Comment


              • Bun, @Skandal, daca esti bun, in we acesta sunt liber, pot merge cu inca cineva care a mai fost sa facem lista de cadouri.

                Tot ce trebuie sa faci este sa anunti prezenta noastra, daca doresti si daca poti...
                _
                B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                sigpic

                Comment


                • din pacate nu am timp , aveti in link toate detaliile , bafta !

                  Comment


                  • ar fi foarte tare sa ne facem cu totii mos craciuni sau mos craciunite. metaforic vorbind evident, ca doar nu se costumeaza toti.. desi ar fi tare

                    Comment


                    • Ne vom face, o sa vezi
                      _
                      B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                      sigpic

                      Comment


                      • am vazut multe idei bune pe acest topic si voi sustine orice initiativa fata de acesti copii!
                        @playmo: cei care au fost in piata constitutiei ca sa intre in cartea recordurilor, sigur mai au costumul de mos
                        Last edited by fuguletz; 11 November 2009, 18:15. Reason: putin analfabet :D
                        sigpic

                        Comment


                        • daca va hotarati sa mergem la copii de craciun si credeti ca aveti nevoie de ceva de la mine spuneti....ma intorc pe 16 dupa cum am mai zis...

                          Comment


                          • De astazi lista pentru casa de copii poate sa prinda viata ... pentru perioada : sfarsitul lui Ianuarie / inceputul lui Februarie .

                            Ma bucur ca va implicati si cu parere de rau pentru copii am ales sa nu mergem de Craciun , din motive bine stiute de toti ... prefer ca orice suma stransa de noi sa insemne ceva pentru ei , si nu sa fim altii care intra pe poarta cu daruri pentru ei , perioada in care noi o sa mergem la ei , este o perioada in care pe nimeni nu intereseaza de soarta lor , o perioada in care nimeni nu va dori sa faca imagine pe spatele lor asa cum se va face de Craciun si in general de sarbatori mai ales acum in plina campanie electorala.
                            am vorbit cu doamna Mihaela Guias si impreuna am decis sa facem in felul acesta !
                            sper sa nu dezamagesc pe nimeni pentru aceasta decizie ...

                            lista deja incepe cu :

                            1.dada`
                            2.darkside
                            3.

                            85 ron
                            Last edited by skandal; 2 December 2009, 11:59. Reason: Automerged Doublepost

                            Comment


                            • 1.dada`
                              2.darkside
                              3.fuguletz
                              sigpic

                              Comment


                              • 1.dada`
                                2.darkside
                                3.fuguletz
                                4.bezme cel cumplit si rau
                                sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
                                Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google