Campanie De Ajutorare A Unei Case De Copii

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Baietii, care stati prin zona Baba Novac (Dristor)?
    Mai avem pe cineva care a strans 2 saci de multe chestii si sa-i luam sa-i depozitam alaturi de sapun si sampon. PLS si merci frumos in avans!

    @PNF: zi-mi, te rog, cum facem cu contractul acela pentru Biofarm, au nevoie urgent!
    @FUGuletz: poate reusesti sa faci cumva azi sa ridici samponul si sapunul de la Cosmetics... arde pt ca au pregatit produsele pt livrare de saptamana trecuta!

    Multumesc frumos!
    Event planner

    Comment


    • Roxana, te pot ajuta eu, stau la 2 statii distanta. Da-mi un telefon ceva sa veden cum facem.
      Traieste fiecare zi ca si cand ar fi ultima!!

      Comment


      • zilele trecute copii au primit 2 baxuri mari de jucarii noi !
        role , jocuri constructive , jucarii pentru cei mici etc.

        Comment


        • Foarte bine... ideea este ca ar fi trebuit sa stiu si eu daca se ducea cineva la ei pentru ca mai avem niste lucruri de dus, niste acte de semnat/stampilat si ceva de discutat cu mama lor.
          Va rog mult, care va mai duceti sa-mi dati si mie de veste inainte.
          Multumesc frumos
          Event planner

          Comment


          • Salutare lume!

            Care puteti sa ne mai mobilizam putin si sa dam o fuga sambata, 6 nov., sa ducem ce am mai strans copiilor la Domnesti?
            Mario nu mai are loc in portbagaj, FUGulet la fel iar de casa lui Cata FOF nu mai zic...

            Pacanel, crezi ca putem face ceva sa-i scapam pe baieti de 'greutati'? Dati-mi de veste, va rog, care credeti ca putem da o fuga sambata!

            Merci frumos!
            Event planner

            Comment


            • Sambata as putea sa contribui si eu cu oleaca de spatiu de depozitare mobil .. sa-mi zici la ce ora..
              REMUS, DimSPORT, Eibach, Zexstar, SPARCO, Pioneersigpic

              Comment


              • ma alatur si eu ...

                Comment


                • doooh ... se stie ca sunt prezent ... ne vedem sambata!!!

                  p.s: bancheta e libera ... deci mai e loc
                  sigpic

                  Comment


                  • bine ar fi daca ar putea si pacanel , sa vina cu masina de firma
                    sau dricul lui fane
                    pana la urma o rezolvam si cu indesatul in masina , asta e , tot o scoatem la capat.

                    Comment


                    • Va multumesc frumos baieti!
                      Pai am sa iau legatura si cu Pacanel intre timp. Pana atunci propun ca sambata la ora 11.30 sa ne intalnim la Cata FOF pentru ca la un 12 sa plecam catre Domnesti!
                      Event planner

                      Comment


                      • se rezolva

                        Comment


                        • sacii cu hainutele pt copii sunt la Vip3rutzu in masina, i le-am lasat marti seara.
                          din pacate eu nu pot veni si acum ca voi fi plecat din Bucale
                          Traieste fiecare zi ca si cand ar fi ultima!!

                          Comment


                          • Daca dati detalii, poate va pot ajuta si eu. 0728851028
                            Zambeste! Maine poate fi mai rau...

                            Comment


                            • @Manolescu: ai PM! Merci!
                              Ok Mario, bine ca te-am scapat si pe tine de saci si merci ca i-ai gaduit pana acum.
                              Cu restul ramane cum am stabilit Sa-l mai indrumati voi, va rog, pe Laur cum sa ajunga la Cata.
                              Event planner

                              Comment


                              • Eu o sa am un drum de facut la slobozia sambata dupa ora 12 care nu poate fi amanat.
                                Sigur voi fi acasa sa va dau lucrurile , dar nu sunt sigur daca voi putea merge cu voi catre Domnesti.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google