Plecare LCB la :Intalnire Nationala LOGAN CLUB 2014 -BRASOV

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by dsign View Post
    Bitza are dreptate, decat sa va chinuiti masinile la linii, mai bine mergeti si vedeti meserie adevarata, curse profesioniste cu masini capabile. La campulung
    poate te mai prind la linii ca te reclam la militie.
    Bita , daca nu merg la peste vin la raliu , mai vorbim si noi .
    eu vroiam sa merg pa iasi , dar a aparut pitesti , sa anulat pitesti , as fi brut la iasi , dar golanii astia stau si luni , iar eu sunt la munca

    Comment


    • vrei sa mergem si ne intoarcem seara amandoi? m-as combina si eu...
      sigpic

      Comment


      • gata mergem )

        Comment


        • Pentru cei care nu au aflat deja, baietii nostri s-au intors de la Iasi cu premii... La categoria ''Masini autohtone'' dsign a luat primul loc si FOFu' locul 2. La categoria Urban Drivers - mediu (categoria unde intra loganul) FOFu' a reusit sa ia locul 1 si dsign locul 3. Deci la ambele categorii premiile au ajuns in Bucuresti. Podiumul a fost completat de Tony (MKO) respectiv locul 3 la autohtone si locul 2 la Urban Drivers - mediu. Si printre altele FOF a reusit sa scoata cel mai bun timp dintre toti participantii, indiferent de categorie.
          Bravo baieti si ma bucur ca am reusit sa ajung si eu si sa va sustin.
          Last edited by sinx; 2 November 2009, 12:20.
          sigpic

          Comment


          • bv ma , tu mai zgandarit sa mergem
            dar am compensat ca ai mers cu masina sport
            nu ma injura liliana da ?
            deci cupele sunt la bucuresti !

            Comment


            • sa le aduci la fulger in seara asta nici nu am apucat sa le vad calumea.
              sigpic

              Comment


              • o poza luata de pe un site...
                Attached Files
                sigpic

                Comment


                • felicitari baieti.
                  [img]http://www.loganclub.ro/forum/attachment.php?attachmentid=417003&d=1355899108[img]

                  Comment


                  • Unde e ala de a zis ca Loganu e caruta ? , sa il dau cu capu' de una dintre cupe
                    BEEEEEEEEI unde esti mah ?
                    No Stress !
                    http://www.youtube.com/watch?v=ozV_vWXZgZY

                    Comment


                    • cine ma ... alin sau viper?
                      sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
                      Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

                      Comment


                      • Lancere ai de ales intre 4 cupe cu care sa ii dai in cap mai ales ca 2 sunt d-alea mari de tot...
                        sigpic

                        Comment


                        • multumim Bita !

                          Comment


                          • filmuletze,poze ,nimic?le meritatzi cata,si tu si dan.ideea e ca mereu loganul a plecat cu a doua sansa si se pare ca usor usor isi capata respectul.nu tre sa ai neaparat 400cp sa fii cineva .tre sa ai mana si sa-ti cunosti "ligheanul" .
                            [img]http://www.loganclub.ro/forum/attachment.php?attachmentid=417003&d=1355899108[img]

                            Comment


                            • Felicitari baieti ca ati reusit sa aratati tuturor de ce e in stare LOGANUL si mai ales sa aduceti cupele la Bucuresti.......FELICITARI!
                              Traieste fiecare zi ca si cand ar fi ultima!!

                              Comment


                              • loganclub Iasi le multumeste reprezentantilor Loganclub Bucuresti care au fost prezenti pe 1noiembrie la evenimet.
                                asa cum ati spus si voi ati venit pt funn si ati plecat cu premii si CUPE.
                                mi-a parut bine sa va cunosc sunteti niste persoane de nota 10.
                                felicitari tuturor care s-au dat... si in special felicitari 'dada pt locul 4 (daca nu ma insel) de la clasa feminina , ma bucur ca mai ai inca o diploma pe care o sa o adaugi la "colectia" ta

                                merci dani ca m-ai dat aseara cu bestia ta...e mult mai tare senzatia decat ma asteptam...
                                merci catafof si dani in numele meu si al baietilor pe bonurile valorice(castigate de voi si oferite cadou noua) imi pare rau ca nu ati putut sa va folositi voi de ele....
                                si imi cer scuze de problemele aparute la cazare

                                speram ca v-ati simtit bine pe meleagurile iasului, asta o sa o demonstrati daca o sa va reintoarceti
                                oricand noi va asteptam...
                                0.9 tce SL plus

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google