Plecare LCB la :Intalnire Nationala LOGAN CLUB 2014 -BRASOV

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Special pentru cei cu plecarea de vineri

    Se schimba traseul de mers catre brasov ... (pentru mine cel putin)
    tinand cont ca drumul pe DN1 e dezastru , daca pot zice asa , propun varianta Cheia ,pe principiu ; mai putin circulata , mai putine gropi.

    Comment


    • ar fi o idee Fof-ule
      sigpic
      "BRABUS" STYLE

      Comment


      • pentru mine e singura varianta....sper sa mergem totusi toti pe acolo

        Comment


        • Am venit eu acum 2 saptamani prin Cheia... drumul era foarte bun si desi era Duminca seara era liber, liber.
          sigpic

          Comment


          • un prieten a fost weekendul trecut pe dn1 si a ajuns acasa cu jantele de tabla modelate dupa fiecare "gropita" deci drumul e praf din pacate
            sigpic

            Comment


            • Deci se propune Cheia. Oricum, si pentru mine este singura varianta. Chiar daca sunt gropi si pe Cheia, macar e drumul mai liber si le poti ocoli in siguranta.
              _
              B 48 C U P - Ligheanul Agitat

              sigpic

              Comment


              • dani vrea in curbe daia cheie dar si eu vreau
                sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
                Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

                Comment


                • cam cati km sunt dus pana acolo pe Cheia?
                  REMUS, DimSPORT, Eibach, Zexstar, SPARCO, Pioneersigpic

                  Comment


                  • offtopic scuze: dintre cei care vin la intalnirea de la Brasov are careva parte de consola centrala de la schimbator cea de logan PH2 (cu buzunar?) sau poate sa-mi aduca la 50 ron?merci

                    Comment


                    • Originally posted by Vip3rutzu View Post
                      cam cati km sunt dus pana acolo pe Cheia?
                      vezi ca scrie pe indicator la iesire din otopeni

                      Comment


                      • Fof..intradevar este mai liber...dar sincer...nu stiu cat de praf e DN1...important e sa mergem toti ,ar fi frumos
                        sigpic
                        "BRABUS" STYLE

                        Comment


                        • hop si eu cu o schimbare de plan la cazare
                          merg si eu de vineri...
                          Niciodata nu te certa cu un idiotu.Te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta!!!

                          Comment


                          • Bobbyred: asa frate, sa petrecem 2 nopti de neuitat
                            V-as ruga ca miercuri sa ne intalnim la Kiss cam toti cei care plecam de vineri la Brasov, sa punem la punct toate detaliile in vederea plecarii: traseu, locul de intalnire, ora plecarii si ce va trebui sa cumparam pt vineri seara cand nu avem nimic inclus in bani: mancare si ceva de baut. As vrea sa fim cat mai multi prezenti.
                            Traieste fiecare zi ca si cand ar fi ultima!!

                            Comment


                            • asa Mario 2 nopti de betie ( te las eu la greu ,cu atatea sticle pline ,hehehe ).....ne vedem miercuri pe kiss pentru detalii
                              Niciodata nu te certa cu un idiotu.Te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta!!!

                              Comment


                              • Originally posted by matheo66c View Post
                                Fof..intradevar este mai liber...dar sincer...nu stiu cat de praf e DN1...important e sa mergem toti ,ar fi frumos


                                ia si uitate , sa vezi si sa nu crezi
                                Mario , traseul la mine indiferent de decizie va ramane cheia , locul intalniri e bine-cunoscuta parcare de la fantana Miorita si despre mancare si restu il discutam cum ai zis si tu , miercuri.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google