Plecare LCB la :Intalnire Nationala LOGAN CLUB 2014 -BRASOV

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Noi va asteptam duminca dimineata la iesirea sprea Valcea...ramane sa vedem ora...

    Comment


    • #17
      nene viorelu , eu o sa ma aliniez cu voi , dupa ce ies de pe A1.

      Comment


      • #18
        cata ma suni sa vedem unde ne intalnim....noi am vb sa plecam in jur de ora 7 -7:15 ca sa fim la sibiu la 10
        low....&.....slow

        Comment


        • #19
          da Alex , da eu tre sa plec cu o ora juma mai devreme ca sa ajung la ora aia cand plecati voi.
          da nui` problema , mai avem timp la dispozitie sa vedem ce si cum.

          Comment


          • #20
            de ce asa devreme sambata? cazarea oricum nu e decat dupa 11-12... iar eu personal nu am cazare, o plecare noaptea m-ar trage la somnic imediat cum ajung

            Comment


            • #21
              @ady_p: e ok 5 dimineata....pana ne luam o cafea, pana halim un Mc......ajungem acolo pe la 11, cu tot cu oprit pe Dealul Negru la MICI.........eu unul nu pot rata ocazia sa trec pe langa ei......
              @playmo: vezi ca Viperutu s-ar putea sa nu mai mearga....asa ca vb cu el si vei sta in camera care a rezervat-o el........si daca vrei poti merge cu mine si nevasta'mea ca tot ziceai ca vi fara masina, iar acum ca Viperutu nu mai merge am liber in spate....
              hai fratilor nu va mai bagati nici unul???? hai ca va fi super acolo si ne vom distra cat om putea.....bafta.
              Traieste fiecare zi ca si cand ar fi ultima!!

              Comment


              • #22
                merge viperutu cum sa nu mearga?
                sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
                Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

                Comment


                • #23
                  asta sa insemne ca mergi si tu??? daca da treceti-va si voi pe lista.....

                  ia uite ce concurs au oamenii.....cea mai frumoasa masina si judetul cu delegatia cea mai numeroasa vor primi premii ce constau in seturi de cauciucuri, schimburi de distributii si nu numai.
                  Last edited by Mario Popa; 21 July 2009, 18:57. Reason: Automerged Doublepost
                  Traieste fiecare zi ca si cand ar fi ultima!!

                  Comment


                  • #24
                    la cat plecati ma? la 5 dimineata? si faceti 4 ore sau hai cu opriri 5 ore, dupa un calcul de clasa a doua, ajungeti la 9-10...ce faceti pana pe la 17 cand incepe distractia?
                    de la pranz incolo se strange lumea...
                    Life is short...play more!
                    http://www.loganclub.ro/forum/bolo-t4578.html?t=4578

                    Comment


                    • #25
                      pleaca ma bolo , ca iar le`ai dat planurile peste cap
                      de 3 zile se chinuie sa stabileasca ceva si ai aparut tu

                      Comment


                      • #26
                        fofule: la 5 ne adunam......pana plecam se face si jumate......si inca o ora la MICI.....pe la 11 suntem acolo....somn pana la 16.00 si de la 17.00 incepe petrecerea si tre' sa fim apti pt bere .....
                        hai care te mai bagi?? sa fim mai multi din Bucuresti
                        Traieste fiecare zi ca si cand ar fi ultima!!

                        Comment


                        • #27
                          Daca e cineva din Bucuresti interesat sa vada Sighisoara (~90 km de la Sibiu) sambata dupa-masa, inainte de 17, ma ofer ca ghid (pe naiba, stiu Sighisoara la fel de bine ca voi - ideea e ca bolo m-a lasat balta, pleaca la noapte si se intoarce peste 1-2 saptamani si n-am cu cine veni de sambata). Asadar... anybloody? Va arat si Mediasul daca vreti (nothing to see, decat cetatea) (56 km de la Sibiu)
                          Ţăranul de la oraş e cel mai prost animal.

                          Comment


                          • #28
                            Cred ca ar fi mai bine sa postezi la cei din Tg. Mures, ca sa scapi de turul Sighisoarei...

                            Comment


                            • #29
                              detail, ei vin doar duminica. Am vorbit deja cu ei pentru orice eventualitate, ne stim, sunt baieti de treaba. Cu transportul am rezolvat mouseinPAS din Iasi. Cred ca e singurul care vine pe ruta asta. La dus cel putin. La intors ma descurc eu, ca sunt fata mare. Urmatoarea chestie: Care ma ajuta cu cortul? O sa aduc poate 2 corturi In caz ca mai sunt loganisti care nu ajung in camera inainte de stingere...
                              Ţăranul de la oraş e cel mai prost animal.

                              Comment


                              • #30
                                Eu am propus sa plecam mai de dimineata ca sa nu fim nevoiti sa alergam de nebuni, plus ca eu am masina plina de bagaje, dupa intalnirea de la Sibiu eu urmand sa-mi continui concediul. In orice caz, din cate vad, voi pleca doar eu si cu Mario si deocamdata ora 5 dimineata pare ok pentru amandoi. ReBe, te ajut eu cu cortul, il am si eu pe al meu in portbagaj, daca al tau e mic ti-l imprumut pe al meu, e mare cat o pensiune.
                                sigpic
                                Shit does not happen. Shit takes time, shit takes effort.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google