Plecare LCB la :Intalnire Nationala LOGAN CLUB 2014 -BRASOV

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Si eu am 2 de 4 persoane... Daca sunt doritori...
    In legatura cu Sighisoara, am uitat sa precizez ca e festivalul medieval in weekendul respectiv!

    Vreau sa va spun ca cu pauzele de rigoare faceti cam 3 ore si jumatate. Cu o pauza de masa 4 MAXIM. Noi va primim si mai dereme, bineinteles...!
    Last edited by ReBe; 21 July 2009, 21:13.
    Ţăranul de la oraş e cel mai prost animal.

    Comment


    • #32
      Mai, stiu ca se pot scoate 3 - 4 ore pe un drum Bucuresti -> Sibiu. Initial, eu am gandit-o altfel ... coloana de masini, nu doua cum se anunta pana acum, opriri pentru poze cu cadre frumoase pentru cei ce nu au fost in zonele respective, opriri pentru nevoi , eventuale popasuri scurte la obiective turistice din drum. Daca era sa o luam pe Transfagarasan, clar ar fi vrut lumea sa oprim la Vidraru, la Balea, etc. pentru poze, pentru a admira peisajul si nu e de condamnat. Cel putin asa am vazut eu deplasarea nu ca pe o cursa contra-cronometru. In fine, om trai si om vedea.
      sigpic
      Shit does not happen. Shit takes time, shit takes effort.

      Comment


      • #33
        Pai mai bine vedeti toate astea la dus decat sa va aud ca plecati duminica la pranz sa o luati pe Transfagarasan [ca atunci facem roadkill ]. Daca plecati la 5 si mergeti pe-acolo, aveti totusi toate sansele sa ajungeti pana la 12. Sunt totusi 7 ore...
        Iar pe Valea Oltului chiar nu trebuie sa va grabiti ca sa faceti 4 ore...
        Ţăranul de la oraş e cel mai prost animal.

        Comment


        • #34
          vreau sa merg si eu de sambata dar pe transfagarasan
          1.5dci
          B-04-RZZ

          Comment


          • #35
            @pitt: daca si ady_p este de acord eu nu am nimic de obiectat......vorba lui...pe partea aia sunt mai multe obiective turistice si merita sa ne oprim la cateva....cel putin pana la Balea stiu eu o pensiune unde se mananca super bine si au preturi ff rezonabile.....daca vrei sa mergi esti bine venit si nu cred ca ady_p are ceva impotriva sa o luam pe acolo mai ales ca drumul asta a fost primul pe care l-a propus ......bafta
            Traieste fiecare zi ca si cand ar fi ultima!!

            Comment


            • #36
              Daca va ganditi la pensiunea de langa Balea Lac, va recomand sa va ganditi de 2 ori! Un prieten a renuntat sa mai lucreze acolo (nici vorba de mancat) din cauza conditiilor de igiena... ;)
              Ţăranul de la oraş e cel mai prost animal.

              Comment


              • #37
                @rebe: nu de aia zic....e una mai jos...la vreo 5km....dar nu imi vine acum in minte acum cum ii zice...am facut pastele acolo anul asta si a fost superb....
                hai baieti care va mai bagati la nationala?? hai cu mic cu mare sa facem impresie buna acolo....

                complex turistic europa ii spune..
                Last edited by Mario Popa; 22 July 2009, 18:09. Reason: Automerged Doublepost
                Traieste fiecare zi ca si cand ar fi ultima!!

                Comment


                • #38
                  gioniiiik! Cum a fost la Liberty Parade? Cand vii, sambata sau duminica?

                  Lancere, fugi la Cararasi si ia-ti gagica Nu mai e buna scuza ca tre sa dai explcatii

                  crisneg, sesiunea e over de mult [cred]

                  ... SAMD... e lunga lista, nu ma faceti sa va iau pe toti la rand... Pi cai, loganisti, pi cai!
                  Ţăranul de la oraş e cel mai prost animal.

                  Comment


                  • #39
                    asa Rebe, asa....poate ai mai multa influenta si ii poti mobiliza mai bine......
                    Traieste fiecare zi ca si cand ar fi ultima!!

                    Comment


                    • #40
                      Cred ca cel mai eficient ar fi sa intram peste ei in casa si sa-i luam pe sus
                      Ţăranul de la oraş e cel mai prost animal.

                      Comment


                      • #41
                        pitt-ule mai traiesti ma ?
                        Ce sa mai mearga lumea ma...daca pe unde sunt prinsi sunt punk=uiti.

                        Comment


                        • #42
                          Originally posted by Mario Popa View Post
                          @pitt: daca si ady_p este de acord eu nu am nimic de obiectat......vorba lui...pe partea aia sunt mai multe obiective turistice si merita sa ne oprim la cateva....cel putin pana la Balea stiu eu o pensiune unde se mananca super bine si au preturi ff rezonabile.....daca vrei sa mergi esti bine venit si nu cred ca ady_p are ceva impotriva sa o luam pe acolo mai ales ca drumul asta a fost primul pe care l-a propus ......bafta
                          Mario, esti criminal ... numai la mancare iti e gandul, ba la micii de pe Dealu Negru, ba la mancarea de pe Transfagarasan. Soooper tare, m-ai distrat maxim ! V-am zis, mi-e indiferent pe unde o luam, tot ce cer e sa conducem prudent, fara bravuri in trafic. In rest, natura si-a facut treaba si indiferent de traseu, peste tot e frumos si avem ce vedea. Am primit PM-ul tau, te sun azi. Pitt, ar fi bine sa-mi dai si tu un PM cu numarul de telefon. Numai bine !
                          sigpic
                          Shit does not happen. Shit takes time, shit takes effort.

                          Comment


                          • #43
                            Pentru cei ce pleaca sambata daca nu vor sa mai intre in Sibiu, recomand urmatorul traseu:

                            Bucuresti -> Pitesti -> Curtea de Arges -> Transfagarasan -> Avrig -> Cisnadie -> Cisnadioara -> Rasinari

                            Eu sunt la Avrig de dimineata. Daca vreti va las pe pm numarul de mobil

                            Comment


                            • #44
                              scuze de off...
                              dar pt cine mai doreste si pofteste am o statie midland pt tir cu tot cu antena sirius 6000pe talpa magnetica la super pret 500 ron cu totul,pt detalii 0727900074 nicu
                              sigpic
                              Poate pentru lume ești o singură personă,dar
                              pentru o anumită persoană, ești întreaga lume!

                              Comment


                              • #45
                                Plecarea la 05:00, sambata 25.07.2009, de la McDonald's-ul de langa Metro Militari.

                                Sambata 25.07.2009

                                1. ady_p
                                2. Bobbyred ( nevedem acolo)
                                3. Skandal ( nevedem acolo)
                                4. Mario + sotia
                                5. Viperutu
                                6.Pitt (trebuie sa-l trezesc eu pe la 04.00 )
                                Duminica 26.07.2009

                                1. c.vio
                                2. CataFOF
                                3. Dsign
                                Traieste fiecare zi ca si cand ar fi ultima!!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google