B A Z A R & D O N A T I I -- Logan Club Bucuresti

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pasla pt. antifonat? Un pret si dimensiuni...
    Multumesc!
    Zambeste! Maine poate fi mai rau...

    Comment


    • @nicu_rcn, un pret te rog pentru cele 2 stopuri
      I don't ride low, I fly high...

      Comment


      • Cine vrea 2 ALBUME FOTO FREELANCER RALLY 2007 si 2008 format A4 High-Gloss sa-si faca singur un pret pe PRV..
        REMUS, DimSPORT, Eibach, Zexstar, SPARCO, Pioneersigpic

        Comment


        • Vand antigel gelsol tip D (g12 - fara silicati) roz - ambalaj 4.5 l = 80 ron si antigel gelsol my galben ambalaj 5 l = 50 ron
          :popa:

          Comment


          • Originally posted by nicu_rcn View Post
            vand urmatoarele:
            gps my guide, cu ygo 8 si sistem operare windows, cu toate accesoriile
            bara fata logan ph2 culoare alb (necesita mici reparatii)
            set faruri originale
            set stopuri originale (cu semnal galben)
            pasla pentru antifonat interiorul
            pentru detalii ma gasiti pe mess pe id nicusor.radu87 sau telefon 0735336553, mentionez ca accept si schimburi cu diverse piese, imbunatatiri.

            poti pune o poza cu bara spate de ph2.cat ceri pe ea?

            Comment


            • bara fatza e aia , Irinel !
              " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

              Comment


              • Cine ma poate sa-mi imprumute sau contra cost un stop stanga spate dar sa fie intreg..nu ma intereseaza culuarea semnalului..pentru ca vreau sa fac matrita de pe el
                sigpic
                "BRABUS" STYLE

                Comment


                • Originally posted by Tudor View Post
                  bara fatza e aia , Irinel !

                  Scuze d-abia acum am vazut.atunci nu ma mai intereseaza

                  Comment


                  • am si eu o statie emisie receptie cobra dx iv eu si antena cb sunker de 1.50,folosite doar 2 luni.pret 380 ron

                    sau schimb cu anumite accesorii logan ph1

                    1.6 MPI 8Vsigpic

                    Comment


                    • Originally posted by matheo66c View Post
                      Cine ma poate sa-mi imprumute sau contra cost un stop stanga spate dar sa fie intreg..nu ma intereseaza culuarea semnalului..pentru ca vreau sa fac matrita de pe el
                      Daca mai astepti o leaca pana recapat masina sau nu faci rost pana atunci luam de la mine daca vrei ... Problema e sa vedem in cat timp intru in posesia trotinetei ... Daca faci rost mai repede imi spui!
                      9! 9! 9!
                      sigpic

                      Comment


                      • skyboy aveam eu un geam. te costa 10 lei sau 2 sticle de pepsi 2.5 . numai sa-mi aduc aminte pe unde am trantit-o

                        Comment


                        • nu vrea nimeni statie emisie-receptie cu antena?vreau o sttatie si un subwoofer pe ea...

                          1.6 MPI 8Vsigpic

                          Comment


                          • Vand radiator AC Logan diesel 2007, usor lovit la un colt, 150 ron.
                            Vand intercooler 200 ron sau impreuna (cu radiatorul AC) 300 ron.

                            Vand capota logan usor avariata (buza fata) pe o lungime de 20-30cm. ... indreptata ulterior si chituita nevopsita vopseaua originala este argitiu (gri platine) 150 ron discutabil

                            Vand antigel gelsol tip D (g12 - fara silicati) roz - ambalaj 4.5 l = 80 ron si antigel gelsol my galben ambalaj 5 l = 50 ron

                            Cumpar 2 sau 4 jante logan sau sa se potriveasca pe logan tabla/otel sau aliaj.

                            Caut 2 jante pe 14 sa se potriveasca pe fiat albeea.

                            Vand vin rosu / alb, ... sec, demisec, dulce, demidulce, Murfatlar ambalaj cutie 10 litri cu cep = 50 ron
                            Last edited by bagheera; 16 November 2010, 19:40.
                            :popa:

                            Comment


                            • cine are o maneta cu comanda pentru cb sh la un pret bun, astept pm!

                              pasla pt antifonat e 10 lei metrul pentru cine intreaba, cine e interesat ma contacteaza si mai negociem, sau dau la schimb pe o maneta cu comanda cb
                              gps.ul s.a dat, stopurile 150 roni neg

                              irinel, exact cum a zis si tudor, e bara fata, nu pot face poze acum ca abia am instalat windowsul si nu mai am pc.suiteul
                              dar ca idee, bara fata de ph 2 nu are grila!
                              Last edited by nicu_rcn; 17 November 2010, 23:10. Reason: Automerged Doublepost
                              sigpic

                              Comment


                              • nu vrea nimeni statie emisie-receptie cu antena?

                                1.6 MPI 8Vsigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google