B A Z A R & D O N A T I I -- Logan Club Bucuresti

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Salut, caut comanda bloc de lumini pentru proiectoare sau schimb cu una fara si diferenta.
    Asigurari RCA cu livrare gratuita in Bucuresti. Partener Destine Broker.

    Comment


    • doneaza careva vrun far lesinat, lovit crapat, cat de cat sa nu fie rumegus.
      nu am preferinta stanga sau dreapta
      Prostii par conceputi pe cale artificiala, ca sunt multi ai-dracu si n-au nici o boala...

      Comment


      • Vand janta de tabla noua (impecabila), rulata doar 5 km cu pneu nou pe ea. Pret: 200 de RON
        Domina ca sa nu fi dominat!

        Comment


        • Janta are o duimensiune? Pneul are si el niste specificatii, o denumire, ceva? Ai citit ce facem noi aici la Bazar/Donatii?
          _
          B 48 C U P - Ligheanul Agitat

          sigpic

          Comment


          • Nu facem bisnita..eu am dat roata de rezerva aproape noua..cu 60 de lei..unui coleg care chiar avea nevoie..pretul este prea mare.

            Daca vrei 200 de lei..iti recomand Bursa
            sigpic
            "BRABUS" STYLE

            Comment


            • Eu la atat am evaluat-o, pentru ca este pneul nou...dimensiunile sunt cele normale pentru Logan, pentru ca e rezerva, oricum mai las la pret...ca nu e batut in cuie...

              Vand CD cu Windows XP Home Edition (ORIGINAL). Cine ofera primul un pret, oricare ar fi acela (in limita bunului simt), l-am vandut.
              Last edited by LEOMCV; 10 January 2011, 17:29. Reason: Automerged Doublepost
              Domina ca sa nu fi dominat!

              Comment


              • salutare loganisti..
                am de vanzare 4 cauciucuri kormoran folosite vreo 30 de mii de km, nu am avut pana(le-am schimbat in decembrie cand am pus de iarna), oglinda electrica stanga noua(pt berlina)..
                daca intereseaza pe cineva(non auto) am un intrerupator tripolar 125A(legrand) si 63A(legrand) noi..pret negociabil

                Comment


                • Salutare, vand sau schimb comanda bloc lumini fara proiectoare de origine. Produsul este folosit. A fost pe masina mea, am facut upgrade cu proiectoare. Pret 200 lei sau schimb cu doua jante stock.
                  Asigurari RCA cu livrare gratuita in Bucuresti. Partener Destine Broker.

                  Comment


                  • vrei sa zici..maneta fara comanda proiectoare??
                    sigpic

                    Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                    Comment


                    • Salutare, asa este, multumesc de corectare.
                      Asigurari RCA cu livrare gratuita in Bucuresti. Partener Destine Broker.

                      Comment


                      • 200 ron o maneta ??? cred ca glumesti
                        sigpic
                        Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

                        Comment


                        • E 500 ron noua de origine.
                          Magazin online de Piese si Accesorii Auto va ofera o gama variantă de accesorii auto, tuning auto,accesorii Logan,piese auto, cosmetice auto și multe altele la cele mai mici preturi.
                          Asigurari RCA cu livrare gratuita in Bucuresti. Partener Destine Broker.

                          Comment


                          • Crede-ma ca daca o tii de vanzare la banii astia .. o sa stai cu ea mult si bine.. + e fara comanda proiectoare exista n site-uri de unde se pot cumpara astfel de produse la bani putini.
                            sigpic
                            Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

                            Comment


                            • sper sa nu-ti fac concurenta prea mare eu o vand pe a mea cu.....20 ron
                              sigpic

                              Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                              Comment


                              • Salut, e alegerea ta. Pretul este negociabil si nu tin neaparat sa o dau acum. Numai bine.
                                Asigurari RCA cu livrare gratuita in Bucuresti. Partener Destine Broker.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google