B A Z A R & D O N A T I I -- Logan Club Bucuresti

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Am de vanzare 2 oglinzi Logan faza 1, electrice cu degivrare. Stanga+dreapta.
    Pret 100 ron.
    Scuze, dar nu stiu sa incarc pozele. Sunt in stare foarte buna.
    Zambeste! Maine poate fi mai rau...

    Comment


    • go advance ! --->si jos gestiunea atasamentelor si incarci pozele !

      are cineva un geam al lampii de la numar ?
      Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

      Comment


      • Originally posted by MANOLESCU M View Post
        Am de vanzare 2 oglinzi Logan faza 1, electrice cu degivrare. Stanga+dreapta.
        Pret 100 ron.
        Scuze, dar nu stiu sa incarc pozele. Sunt in stare foarte buna.
        Intra aici


        Numai bine.
        Un Logan----YNG-----
        Numai bine.

        Comment


        • radio cd mp3 DRIVES CDX-F7700

          vand radio cd mp3 SONY DRIVES CDX-F7700(4*52W)in stare foarte buna e jmecher iti trebuie boxe pt el!PRET 375 LEI NEGOCIABIL
          Attached Files

          Comment


          • Ce intelegi prin "jmecher" ?

            Eu stiam ca-ti trebuie difuzoare in masina, nu "boxe", ca nu il folosesti sa pui muzica la nunti, botezuri si alte chermeze ;)

            Originally posted by LEOMCV View Post
            Farurile au 4 luni de folosire: 2 luni la mine si 2 la DNF-u. Le-am luat de la el cand am lovit masina. Vezi ca am mai dat niste bani si pe pleoape, spary si becuri. Asa ca nu le gasesti tu in comert noi, asa cum le am eu. ;)


            Si ce mare imbunatatire reprezinta niste petice lipite pe far, plus niste becuri care nu lumineaza nici macar cat unele de fabrica?

            Asculta-i nitel pe baieti, citeste un pic titlul si apoi verifica-ti pretul.

            Cum spunea Dany, un far nou de origine se gaseste un pic mai ieftin decat al tau, iar in cele 4 luni le poti deteriora foarte rau. Fii rezonabil.

            Eu zic ca iti iei belea cu "ochii de inger"
            Last edited by dsign; 16 January 2011, 22:30. Reason: Automerged Doublepost
            _
            B 48 C U P - Ligheanul Agitat

            sigpic

            Comment


            • daca vrei ti-l imprumut o saptamana sa iti arda difuzoarele de-asta e jmecher;pe spate am difuzoare infintii kapa 110w rms si nu am reusit nici o data sa il dau la maxim!

              Comment


              • sony

                asteas boxele mele pe spate nus pt nunti botezuri!
                Attached Files

                Comment


                • n-ai inteles nimic... las-o asa!!!

                  scz de off
                  Last edited by Thejock3r; 16 January 2011, 22:54. Reason: Automerged Doublepost
                  sigpic

                  Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                  Comment


                  • bpgul , apreciez anticipat daca nu ai mai scrie mirc sau ca pe mess , iar anunturile se posteaza o singura data pe pagina... mai vor si altii sa puna produsele , nu polua cu produsele tale...

                    Comment


                    • @bpgul, nu cred ca vrei sa ne duelam in difuzoare, detin un set de componente pe usile din fata care valoreaza 1800 lei de noi...

                      Sa spui ca acel player arde difuzoare e normal, insa nu le arde de bun ce e... Dimpotriva !

                      Incearca sa oferi detalii corecte despre produsul tau, nu aprecieri de samsari gen "e jmecher", pentru ca iata, te bagi in discutii care te pot depasi.
                      _
                      B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                      sigpic

                      Comment


                      • jante 17

                        vand jante logan 205/45/17, in stare buna. accept si schimburi.

                        era bun si un pret...
                        Attached Files
                        MILitianu

                        Comment


                        • nenea...zi si pretul sau cu ce schimbi
                          sigpic
                          "BRABUS" STYLE

                          Comment


                          • ce ranchiunosi sunt cate uni!am scris eu ca vreu sa ma duelez in difuzozre?eu am spus ce-am patit mai concret am ars 2 perechi de difuzore de fata cele cu care vine loganu echipt,acu am tot infinti pe fata si merge brici!nu il vand ca e prost il vand ca vreau sa iau unu mai jmecher!

                            si apropo vrei sa fac o poza cu sistemu pe care il am pe ursulet!!!
                            Last edited by bpgul; 17 January 2011, 00:17. Reason: Automerged Doublepost

                            Comment


                            • nu ne plac ursii..sunt prea agresivi si cauta in gunoaie...ce sisteme au ?

                              p.s..boxele de logan le arzi si cu un ipod la cat sunt de bune
                              sigpic
                              "BRABUS" STYLE

                              Comment


                              • sony

                                si cu e jmecher am ziso si eu asa la plesneala chiar nu mam gandit ca supar pe cineva si daca am suparat imi cer scuze si pentru cine vrea informatii despre el atasez manualu de instalare restu e pe net!
                                Attached Files

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google