B A Z A R & D O N A T I I -- Logan Club Bucuresti

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @iunian21: iti recomand sa te mai uiti si pe alte site-uri si sa ceri un pret corect. multa bafta.
    Traieste fiecare zi ca si cand ar fi ultima!!

    Comment


    • aici nu se face bisnita , dute la sectiunea bursa daca vrei bisnita.
      aici se fac preturi sub piata sau chiar donatii !

      Comment


      • Salut, multumesc de recomandare. Inainte de a posta am verificat pretul si ma refer strict la produs de origine. Daca am creat neplaceri imi cer scuze. Numai bine.
        Asigurari RCA cu livrare gratuita in Bucuresti. Partener Destine Broker.

        Comment


        • dau la schimb 2 bece w5w de origine pentru un h4 de origine.

          Comment


          • are cineva o bara de mcv de vanzare sau pe unde as putea gasii pana luni ?
            Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

            Comment


            • razvanamza - daca eram din bucuresti te ajutam eu
              iunian21 - cu banii aia am luat proiectoarele, cablajul si a ramas si sa.mi iau maneta, tot de origine
              la banii aia si daca nu.mi mergea a mea, si nu aveam de unde lua, tot nu dadeam banii aia pe ea
              sigpic

              Comment


              • Vand schiuri, detalii aici.

                Vand role, detalii aici.
                I don't ride low, I fly high...

                Comment


                • am eu balast de 35 watti

                  am balast 35 watti philips

                  Comment


                  • Caut un far spart si nu gasesc, toate farurile sa apeleze la mine!
                    Care aveti vrun far nu conteaza, stanga sau dreapta, care nu va mai trebuie, fie el spart, crapat, murdar. Dau o cafea
                    Prostii par conceputi pe cale artificiala, ca sunt multi ai-dracu si n-au nici o boala...

                    Comment


                    • Intreaba pe "Logane Bubuite"

                      Caut Ornament Difuzor Aer spate plastic la un pret rezonabil...
                      REMUS, DimSPORT, Eibach, Zexstar, SPARCO, Pioneersigpic

                      Comment


                      • Si eu am nevoie de un far spart dar ORIGINAL !dar stau la rand !

                        @vip3rutzu - am eu un difuzor de plastic ... discutam pe PM!
                        Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

                        Comment


                        • dany ce faci cu farul spart?

                          Comment


                          • vreau sa incerc sa il desfac ... si sa nu stric unul bun !
                            Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

                            Comment


                            • Originally posted by tonici View Post
                              salutare loganisti..
                              am de vanzare 4 cauciucuri kormoran folosite vreo 30 de mii de km, nu am avut pana(le-am schimbat in decembrie cand am pus de iarna), oglinda electrica stanga noua(pt berlina)..
                              daca intereseaza pe cineva(non auto) am un intrerupator tripolar 125A(legrand) si 63A(legrand) noi..pret negociabil
                              oglinda vanduta lui 911 YTM..

                              Comment


                              • Dau cadou 4 cauciucuri Michelin Energy, Rulate cca 65.000 km.

                                Sigurul cost va fi cel de la vulcanizare, sa le dati jos de pe jante, ca pe alea nu le dau
                                e-mail: office@stickere.info

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google