B A Z A R & D O N A T I I -- Logan Club Bucuresti

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • daca este vorba despre centrul de dezmembrari de pe strada garii, sunt niste jepcari.. mi-au cerut 150 lei pe un fagure de bara de MCV, si mai era si spart pe deasupra..
    REMUS, DimSPORT, Eibach, Zexstar, SPARCO, Pioneersigpic

    Comment


    • La aia de la dragon sa nu mai mergeti ca au marfa proasta si scumpa si mai sunt si tari in gura.
      sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

      Comment


      • Care aveti cheia originala pentru antifurtul de la capacele jantelor de aliaj.aia cu 3 ''pini'' sau cum se numesc?

        Comment


        • I-a legatura cu userul @axscu, eu de la el am cumparat.

          Comment


          • Dsign, este vorba de carcasa decupata pentru satelit? ti le dau eu pe ale mele, numa sa mi le dai pe alea decupate sa nu stau cu matele atarnate

            Comment


            • Nu, eu nu mai am capacele deloc...
              _
              B 48 C U P - Ligheanul Agitat

              sigpic

              Comment


              • cumpar urgent rulment presiune ambreiaj dci 65 ambreiaj pe cablu

                Comment


                • sticla incalzita manuala,cu tot cu cabluri, pt primele tipuri de loganai,nu stii daca se potrivesc la solenza,da un pret

                  Comment


                  • Originally posted by dsign View Post
                    Caut capacele de la coloana de volan, sa fie negaurite si cu prinderile intregi.
                    Multumesc pentru ajutor, am cumparat capace noi

                    @ilie, incearca sa scrii corect, intr-o fraza normala, ceea ce doresti.

                    Vrei o oglinda de logan berlina cu incalzire electrica si nu stii daca se potriveste la Solenza? Se potriveste, trebuie sa cauti oglinzile acum...
                    _
                    B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                    sigpic

                    Comment


                    • Vand faruri originale de uzina pentru Logan cu pleoape vopsite negru mat si becuri albastre (gen XENON). Le vand pentru ca vreau sa-mi cumpar angel-eyes.
                      Pret: 350 de RON Negociabil!!!Imagine022.jpg
                      Domina ca sa nu fi dominat!

                      Comment


                      • aici nu se face bisnita ! cu 160 lei gasesti far nou si original !
                        Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

                        Comment


                        • Farurile au 4 luni de folosire: 2 luni la mine si 2 la DNF-u. Le-am luat de la el cand am lovit masina. Vezi ca am mai dat niste bani si pe pleoape, spary si becuri. Asa ca nu le gasesti tu in comert noi, asa cum le am eu. ;)
                          Domina ca sa nu fi dominat!

                          Comment


                          • scuza-ma ! becurile 20 lei si pleoapele 10 lei ! foarte muuult
                            Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

                            Comment


                            • da vindeti leonele produsul pe sectiunea mare a forumului.
                              aici nu ai nici o sansa cu pretul ala.

                              Comment


                              • Horoscopu` asta...ce sa-i faci...
                                Domina ca sa nu fi dominat!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google