B A Z A R & D O N A T I I -- Logan Club Bucuresti

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • si eu am nevoie de unul am rupt ambii craci,daca aude cineva pe unde se pot gasi de cumparat,va rog frumos sa ma informati si pe mine,nu sare din locas,dar e enervat faptul ca al stiu stricat si ma ia nervii
    va multumesc
    vand un nokia N95 8GB functionabil,la cutie cu toate accesoriile si cd-ul,telefonul e putin uzat exterior,pozele le face cu 5 megapixeli,tot ce e pus de mine ca poza,pe acest forum,www.loganclub.ro,sunt poze facute cu acest telefon,bateria tine cca 1 saptamina fara convorbiri,iar daca esti sunat des cca 3 zile,cine e interesat pretul este de 780 lei usor necociabil,telefonul nu are nici cea mai mica problema,ma refer ca electronica sau meniu,am program care de fiecare data cand apara ceva nou al upgrade-z,nu al vand ca nu imi mai place ci pur si simplu stau foarte prost cu banii,cei interesati sa imi lase PM cu un nr de tel. si ai contactez eu,multumesc
    sigpic
    Poate pentru lume ești o singură personă,dar
    pentru o anumită persoană, ești întreaga lume!

    Comment


    • am si eu nevoie de o sigla de bot, originala....

      Astept oferte
      e-mail: office@stickere.info

      Comment


      • stie cineva de unde se poate cumpara maciurlia de la schimbator cu tot cu garnitura de la baza ?? ca are un prieten un logan si ii se misca intr-un hal fara de hal... si daca are cineva nevoie de un S500i galben (cadou perfect ptr fata), are floricele pe spate ... dati un privat, mersi!
        sigpic

        Comment


        • Am eu sigla fata dar nu sunt din bucuresti

          Comment


          • Cumpar o roata de rezerva ori janta. Ofer 100 ron pe rezerva, 50 pe janta.

            Comment


            • 21st October 2009 19:01
              Cezar Cumpar o roata de rezerva ori janta. Ofer 100 ron pe rezerva, 50 pe janta.

              Janta de tabla am eu, dar sub 80 nu o dau! are 500km facuti, ca am avut pb cu o janta de aluminiu! stima!
              sigpic

              Comment


              • Multam, dar am rezolvat problema.

                Comment


                • ..

                  donez o sigla bara fata logan 2006
                  Viata Are Prioritate ! Drive Safe !!!

                  Comment


                  • Cumpar teren pentru casa, 350-400 M, in zona Pantelimon Cernica.
                    B 44 NWP

                    Comment


                    • Am eu in Pipera, str Serban Ion. 700 m. Da-mi un pm daca esti interesat.

                      Comment


                      • Cumpar, daca aveti cumva, arcul de la bratul stergatorului de pe partea soferului... am nevoie disperata de el... am avut un vecin cu nevoi... se pare ca masina mea i-a fost la indemana...
                        sigpic

                        Comment


                        • Vand 4 roti - jante de tabla si cauciucuri kormoran cele din fabrica
                          rulaj 20000-23000 Km nu mai stiu exact sunt doar de pus pe masina - echilibrate
                          mentionez ca una dintre jenti este zgariata si pentru asta dau in plus un cauciuc

                          licitatia incepe de la 800 ron
                          Last edited by darksid3; 9 November 2009, 11:28. Reason: Automerged Doublepost
                          Viteza ucide !!!

                          Comment


                          • Nici o sansa sa le dai la pretul ala.

                            Comment


                            • eu am cerut acum cine ofera !
                              Viteza ucide !!!

                              Comment


                              • nu te supara dar nici 200 lei nu iei pe ele
                                sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
                                Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google