B A Z A R & D O N A T I I -- Logan Club Bucuresti

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • nu cer de mancare dar ocupa loc si sunt ca si noi

    paote este cineva interesat de ele - totul este negociabil dar nici moka nu le dau
    Last edited by iulian_p2000; 9 November 2009, 12:10. Reason: Automerged Doublepost
    Viteza ucide !!!

    Comment


    • nu fiti rai poate se gaseste careva interesat si are si banii astia sa de pe ele,dar....
      cam 4-500 lei sa dau genul asta de roti cu anvelope kormoran
      daca nu ma insel noua nouta o janta e cca 120 lei + anvelopa kormoran noua nouta cca 160-170 lei,deci la 1000 lei le cumperi noi noute cu + sau - ,asa ca....
      tot respectul pt tine si spor la vanzare !!!


      cine e interesat de un nokia N95 8GB cu tot ce are la cutie,nu e nou,nu e nici chinezarie,e telefonul meu personal pe care am dat o caruta de bani(cine stie cat a costat in 2008,isi da seama ce e o caruta de bani) si din criza de bani al dau,telefonul functioneaza perfect,cu sufletul indoit dar al dau,pret nediscutabil 700 lei..de retinut nu e chinezarie si am inca cutia la el cu toate accesoriile,cablu de date,casti,cd,incarcator de origine,husa din catifea ,astept oferte
      o zi buna tuturor
      sigpic
      Poate pentru lume ești o singură personă,dar
      pentru o anumită persoană, ești întreaga lume!

      Comment


      • care aveti piese logan, accesorii, orice ma intereseaza
        Multumesc

        Comment


        • adevarat pretul pentru o roata noua este undeva la 300 ron

          daca cineva este cu adevarat interesat poate sa faca o oferta
          dupa cum am zis totul este negociabil daca ceream putin erau suspiciuni ca poate sunt defecte sau altceva de genul asta asa ca eu cer cine este interesat ofera

          Multumesc
          Viteza ucide !!!

          Comment


          • O roata noua este 120 + 120 cauciucul ( de care toata lumea se fereste).
            Iti ofer 150 pe roti, fara cauciucuri.

            Comment


            • multumesc de oferta dar vreau sa scap de ele complet nu le dau separat
              Viteza ucide !!!

              Comment


              • daca mergi pe principiul "prost e ala care da, nu ala care cere" ai gresit topicul, no offence
                sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
                Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

                Comment


                • @iulian: zici ca ai un cauciuc in plus, nu? "mentionez ca una dintre jenti este zgariata si pentru asta dau in plus un cauciuc".
                  Daca e cel de pe roata de rezerva, si e nefolosit, iti ofer 30 de ron pe el.

                  Comment


                  • si acest cauciuc este rulat la fel ca si celelalte
                    Viteza ucide !!!

                    Comment


                    • as putea scrie aici ca e aproape o donatie...e criza si nu merge chiar moca!asadar...am o toba stock aproape noua,o bara ph1 prestige(un pic crapata,merge reparata),un v cromat....le dau pe toate cu 100lei negociabil!!sau schimb cu diferite obiecte( pentru CIELO sau altceva,orice...chiar si 2 cauciucuri de iarna pe 13)poze o sa urc in 15-20 minute!0767964615

                      stiu ca sunt injurat ca postez consecutiv dar nu a mai mers sa urc pozele de prima data,a expirat timpu;)...asadar...poze cu finala si bara...v-ul e unul normal...nu stau sa-i mai fac poze...e ok!

                      imi pare rau nu merge sa incarc pozele....intra-ti pe linkul asta...sunt acolohttp://www.hi5.com/friend/photos/displayManageAlbum.do?albumId=374123836&ownerId=10 3734353

                      http://www.hi5.com/friend/photos/dis...e!!!scuzati-ma nu merge sa le incarc aici

                      hi5 face mai ușoară întâlnirea și socializarea cu persoane noi prin jocuri, interese comune, sugestii de prieteni, navigarea prin profile și multe altele.
                      Last edited by odorog; 10 November 2009, 18:46. Reason: Automerged Doublepost
                      "CAND VIATA E PREA GREA....LAS-O JOS!"un batran logan de 1.4!:drunk

                      Comment


                      • Regulamentul de baza era acesta : REGULAMENT:
                        - Ofertele de vanzare la bazar vor avea neaprat preturi modice <sub pretul pietei>, in caz contrar anuntul intra la categoria bursa unde se vinde la pretul pietei.
                        - Preturile sunt OBLIGATORIU negociabile, de aia e bazar, fara obligativitatea de a da un link catre un produs similar cu pret mai mic.
                        - Este permis trocul /schimbul
                        - Se va tine cont de regulamentul forumului, injuriile, limbajul mirc, atacul la persoana, offtopicul, se vor sanctiona.
                        - Anunturile care sunt deja postate la bursa, nu poti fi postate la bazar.


                        Din cate am citit prin acest thread , cateva posturi nu se incadreaza in regulamentul propus.

                        Rog si fac apel la membrii Bucuresteni ai acestui forum , ca toate produsele " DONATE " sa fie totusi vandute la un pret modic , bani care vor ajunge la cine strange in perioada respectiva banii pentru casa de copii.

                        multumesc pentru cooperare viitorilor negustori :P

                        pentru orice reclamatii va rog cu incredere sa o faceti pe PM .

                        Comment


                        • O idee super, avand in vedere ca ai nostri copilasi asteapta pe Mos Craciun
                          _
                          B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                          sigpic

                          Comment


                          • vand 4 cauciucuri de vara 195/65/15 de pe megane-ul meu! cauciucurile au max 6500km, sunt Continental eco premium 2(sau ceva de genu) ... pret de magazin 424lei/buc. Astept oferte!

                            P.S: Donez 5% din suma cu care vor fi cumparate, catre casa de copii din Domnesti, Ilfov!!

                            detalii pe PM . multumesc
                            Last edited by skandal; 11 November 2009, 19:08.
                            sigpic

                            Comment


                            • Vand/montez bara stabilizatoare fata pt Logan (valabil pentru Phase 2, care nu au majoritatea)

                              Bara simpla, cu bridele de bucse incluse, costa 60 lei, jumatate din suma este donatie pentru Casa de copii Domnesti

                              Montajul costa 50 lei, la fel, jumatate din suma este donatie pentru Casa de copii. Pentru montaj este nevoie de bucse si bielete de bara stabilizatoare noi (pe care si le cumpara cel care va dori bara)


                              0723264207 Dani sau PM


                              Copilasii asteapta cadourile noastre
                              _
                              B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                              sigpic

                              Comment


                              • Mi-au ramas niste covorase de interior, in stare f buna.
                                Le vand, iar banii se duc catre copii.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google