B A Z A R & D O N A T I I -- Logan Club Bucuresti

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • cine are pe acasa o bara de ph1 de berlina, nefolosibila? as avea si eu nevoie de decupajele din imagine, bara poate fi orice coloare, cu sau fara gaurile de proiectoare, cu zgariaturi usoare, dar nu sparta in zona aia, multumesc anticipat
    ps: cine stie mai bine daca e bine zona pe care am desenat.o sa.mi zica, mai exact imi trebuiesc decupajele alea pentru a incadra inca doua proiectoare in bara
    Attached Files
    sigpic

    Comment


    • Te iei dupa Brabusica al nostru?))
      REMUS, DimSPORT, Eibach, Zexstar, SPARCO, Pioneersigpic

      Comment


      • Off topic: da
        sigpic

        Comment


        • care vrea V si bara cromata pentru bara logan sa dea PM

          ornamentele s au dat la vecinu meu din postul 2248 Vadim sa le foloseasca cu placere ...
          Last edited by grecu_28golan; 15 March 2011, 16:39. Reason: Automerged Doublepost
          sigpichttp://www.loganclub.ro/forum/my_rid...ght=ride+grecu
          Simply Stance

          Comment


          • Regulamentul de baza era acesta : REGULAMENT:
            - Ofertele de vanzare la bazar vor avea neaprat preturi modice <sub pretul pietei>, in caz contrar anuntul intra la categoria bursa unde se vinde la pretul pietei.
            - Preturile sunt OBLIGATORIU negociabile, de aia e bazar, fara obligativitatea de a da un link catre un produs similar cu pret mai mic.
            - Este permis trocul /schimbul
            - Se va tine cont de regulamentul forumului, injuriile, limbajul mirc, atacul la persoana, offtopicul, se vor sanctiona.
            - Anunturile care sunt deja postate la bursa, nu poti fi postate la bazar.


            Din cate am citit prin acest thread , cateva posturi nu se incadreaza in regulamentul propus.

            Rog si fac apel la membrii Bucuresteni ai acestui forum , ca unele din produse " DONATE " sa fie totusi vandute la un pret modic , bani care vor ajunge la cine strange in perioada respectiva banii pentru casa de copii.

            multumesc pentru cooperare viitorilor negustori :P

            pentru orice reclamatii va rog cu incredere sa o faceti pe PM .

            Comment


            • Am o tetiera spate de Logan si un set de inele aeratoare originale.

              Pe cine intereseaza rog sa faca o oferta decenta iar banii vor ajunge la casa de copii.

              Multumesc.
              If it ain't broke, don't fix it!

              Comment


              • daca e vorba de mine imi cer scuze pentru ca am fost off topic, dar cred ca era urat din partea mea sa nu,i raspund colegului viper3rutzu
                iar in legatura cu bara, nu o vreau degeaba, dau si eu ceva pe ea
                sigpic

                Comment


                • Salut nicu_rcn, am eu 2 "gauri" de proiectoare de logan ph1 (primul model de bara). Zi ce suma oferi pe ele, iar banii vor ajunge la casa de copii!

                  P.S: De preferat sa-mi zici si ce latime + inaltime sa aiba "gaurile" cu laterale ca sa le poti monta!
                  sigpic

                  Comment


                  • fuguletz, multumesc frumos, dar am gasit la iulian_may, acum 10-15 minute, imi pare rau, si inca o data multumesc pentru promptitudine!
                    sigpic

                    Comment


                    • Salut Salut M-ar interesa si pe mine o bara de MCV in stare buna ... este cineva care m-ar putea ajuta?

                      Comment


                      • de vanzare

                        Nokia 6500 clalsic black, garantie pana in decembrie.
                        urgent, pentru ca loganul meu e bolnav, doar 200 de ron

                        ofer; cd, cablu de date, incarcator original, garantie...

                        id.. ilarian_008
                        Last edited by 888MIL; 17 March 2011, 21:15.
                        MILitianu

                        Comment


                        • Vand Subwoofer auto JBL, amplificator si chit cabluri

                          Specificatii tehnice: Diametru 30 cm.

                          Putere: 250 W RMS (1000W max).
                          SPL: 90 dB

                          raspuns in frecventa: 35 - 200 Hz

                          impedanta: 4 Ohm

                          dimensiuni: 346 x 660 mm

                          Se aude impecabil a fost folosit 1 luna , accept orce test.

                          Nu ma intereseaza nici un fel de SCHIMB!!

                          Pret: 400 Lei
                          sigpic

                          Comment


                          • cumpar incuietoare logan de porpagaj cu tot cu cheie daca are cineva ?
                            sigpic
                            Sa nu ai incredere in femei si in franele de Dacie!
                            http://www.loganclub.ro/forum/loganu...da-t31364.html

                            Comment


                            • sistem PC doar unitatea, carcasa Antec SLK3000B, proc E7200, placa de baza Asus , 4 GB Ram DDR2 800+, video ati HD4350 sau Nvidia 7800GS, dvd-rw, card-reader, hdd 500GB Seagate Enterprise. 1200ron. "Mokazie". monitor Asus MW221U 2ms, 22" 1680*1050 400 ron. pachet la 1500 ron, maxim 2 zile! o mica suma ajunge la casa de copii prin intermediul lui skandal cand ma vad cu el sa-i las banii. produsul este putin folosit/expo. sursa este 400w reali, placa de baza P5B-Deluxe (Raid, muulte sata-uri, multe usb-uri, sunet cu iesire si digital). la pachet se mai ofera si tst/maus gaming, folosite 1 an.
                              Last edited by razvanamza; 17 March 2011, 23:42.

                              Comment


                              • Fac putina curatenie

                                VAND:VAND: birou pc , prelungitor vga , capace roti logan originale , tv tuner , tastatura , cd-wr .

                                Birou PC : 180 ron
                                prelungitor vga (5-6 m ) : 30 ron
                                Capace roti logan : 35 ron
                                tv tuner : 50 ron
                                tastatura : 20 ron
                                cd-wr : 15 ron

                                Mai am 2 bratari din argint.. care nu le mai port 25 ron/bucata.

                                Care sunteti interesati..dau poze pe pm...
                                Last edited by FANE_CLK; 18 March 2011, 13:19.
                                sigpic
                                Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google