B A Z A R & D O N A T I I -- Logan Club Bucuresti

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Un volan are cineva ?? Cel de logan ma intereseaza, ca mi-i s-a facut praf cel de pe masina!
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by fuguletz View Post
      Un volan are cineva ?? Cel de logan ma intereseaza, ca mi-i s-a facut praf cel de pe masina!
      salut

      am eu un volan pt tine nou nout folosit cateva luni. E de PH2 si e disponibil dupa 15 oct.
      sigpicMy black ride....http://www.loganclub.ro/forum/my_83_...5.html?t=42435

      Comment


      • Am gasit volan, multumesc!
        sigpic

        Comment


        • cu placere....

          daca vrea altcineva volan PH2 sa imi lasa un PM.(dupa 15oct)
          sigpicMy black ride....http://www.loganclub.ro/forum/my_83_...5.html?t=42435

          Comment


          • salut baieti. sunt nou in lumea dacia mai ales logan(mai exact cam 2-3 saptamani). azi noapte am avut ghinionu sa fiu lasat fara rezerva si sa mi se distruga 2 butucuri de pe masina parte dreapta si spate la portbagaj(pe acela nu l-au putut sparge)....
            vreau sa stiu de unde pot cumparat o capota spate fara gaura de butuc si ce fel de alarma imi recomandati (pana in 500 ron). astept raspunsurile voastre pe privat ca nu am timp sa caut articolu

            Comment


            • Originally posted by beaubere View Post
              salut baieti. sunt nou in lumea dacia mai ales logan(mai exact cam 2-3 saptamani). azi noapte am avut ghinionu sa fiu lasat fara rezerva si sa mi se distruga 2 butucuri de pe masina parte dreapta si spate la portbagaj(pe acela nu l-au putut sparge)....
              vreau sa stiu de unde pot cumparat o capota spate fara gaura de butuc si ce fel de alarma imi recomandati (pana in 500 ron). astept raspunsurile voastre pe privat ca nu am timp sa caut articolu

              poti sa iti faci porbagajul clean cu deschidere
              sigpicMy black ride....http://www.loganclub.ro/forum/my_83_...5.html?t=42435

              Comment


              • si ca alarma un wintec l720 ar fi suficient.
                e alarma cu pager.
                Celor care nu stiu sa mearga cu diesel cautati pe google: "Exploatare diesel ! MAK"

                Comment


                • 450 ron jante aliaj pe 16" ... impecabile... contact me pt. detalii
                  sigpic
                  Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

                  Comment


                  • Am niste prezoane antifurt, am vorbit cu userul Under dar vad ca n'a mai dat niciun semn...
                    Deci, daca le doreste cineva, 40 de lei si sunt ale lui.
                    If it ain't broke, don't fix it!

                    Comment


                    • ptr anulare incuietoare !inox 20 de lei!
                      Attached Files

                      Comment


                      • Originally posted by razvanamza
                        va montati capace la incuietori sau efectiv le anulati.
                        unde anume gasesc capace pt incuietori si cat m-ar costa adica doar pe fata ca pe spate scot butucu

                        Comment


                        • unde anume gasesc capace pt incuietori si cat m-ar costa adica doar pe fata
                          unde? unde? la mine ...asigur si montaj!

                          Comment


                          • Originally posted by ghiaurul View Post
                            unde anume gasesc capace pt incuietori si cat m-ar costa adica doar pe fata
                            unde? unde? la mine ...asigur si montaj!
                            si cam cat ar costa???

                            Comment


                            • beaubere--- scrie un post mai sus )

                              Comment


                              • vand doua corp clapete cu motorase vdo modificate pentru gpl (au un stutz in spate) 150 ron bucata,bobina inductie sagem cu fise tesla la pretul de 150 ron,senzor turatie varianta cu mufa neagra la 70 ron,carcasa filtru aer 1.4-1.6 la 80 ron.multumesc!astept pm

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google