B A Z A R & D O N A T I I -- Logan Club Bucuresti

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • lg gt 505, toate accesoriile, mici zgarieturi de la buzunar, 230 lei.Voi atasa mai pe seara si poze cu aparatul.

    Comment


    • Sony ericsson K850i cu incarcator pt 220V + incarcator auto, functioneaza in retelele Cosmote si Vodafone(Orange nu am incercat) are mici semne de folosinta - normale zic eu - necesita curatare joyystick(nu raspunde mereu la comanda scroll down), are camera de 3.2MP cu blitz...cam atat stiu despre el....poze mai pe seara

      150 ron

      se mai adauga si un NOKIA 6300, brown edition...stare acceptabila atat estetic cat si functionare

      100 ron

      Comment


      • monitor crt samsung 753 dfx, pret....o cola la 2

        Comment


        • de cati inch e monitorul?

          m-am pus pe vandut )
          2 anvelope TOYO T1S dimensiune 205 50 15 DOT 2005 100ron....mai merg 1 sezon fara probleme
          Last edited by cristiubs; 5 October 2011, 10:41. Reason: Automerged Doublepost

          Comment


          • 17 inch ....

            Comment


            • caut o plafoniera cu un singur buton, de logan, ca cea de mai jos:

              B-187-H D Z->A.k.a Tobita Indemanaciu

              Comment


              • Iphon-ul s a vandut !!!
                sigpichttp://www.loganclub.ro/forum/my_rid...ght=ride+grecu
                Simply Stance

                Comment


                • Originally posted by dsign View Post
                  Simplul fapt ca piulita e pe interior si de afara nu ai de ce apuca sa desurubezi. Oricum idiotul sparge geamul si iti ia detectorul/GPS-ul/RAdioul, daca ai fost "inspirat" sa-l lasi la vedere
                  ba da.. dau de 2 ori cu o daltuta sau cu un colt de surubelnita si mi-am facut 2 gaurele diametral opuse de care pot sa invart.. si e si mai putin distructiv daca e hot cu bun-simt
                  REMUS, DimSPORT, Eibach, Zexstar, SPARCO, Pioneersigpic

                  Comment


                  • sa vad!

                    Originally posted by Vip3rutzu View Post
                    ba da.. dau de 2 ori cu o daltuta sau cu un colt de surubelnita si mi-am facut 2 gaurele diametral opuse de care pot sa invart.. si e si mai putin distructiv daca e hot cu bun-simt
                    diseara sa vii cu scule ,vreau sa te vad la treaba,eu le-am strins cu mopsul!

                    Comment


                    • si eu, iar al meu e de fonta. ori se sparge ori sta acolo. si la cata filetul ai in spate, te plictisesti eu ca hotz, as merge la urmatoarea masina decat sa ma chinui asa. daca ceafa mea intalneste o bata "prietenoasa" cat dessurubez eu incuietoarea omului?

                      Comment


                      • Va rog lasati topicul pentru ce a fost creat !

                        Comment


                        • asa ceva intereseaza pe cineva!
                          Attached Files

                          Comment


                          • Se vinde faruri angel eyes(2 lupe)negru mat,semnalizari pe leduri,xenon pe faza scurta,precizez ca farurile sunt modificate de dragman.pret 450 ron.farurile le puteti vedea la mine pe thread.

                            1.6 MPI 8Vsigpic

                            Comment


                            • O lampa pentru numar de PH1 are cineva? O cumpar cu totul desi mai exact ma intereseaza partea neagra din plastic.

                              Comment


                              • donez una bucata incarcator auto pentru Sony Ericson, nu ma intrebati la ce fel de model se potriveste ca nu stiu ! ! ! Cine il vrea ia poate ridica vineri la fulger daca e vremea buna sau sambata la poli !!
                                sigpic
                                The MVP

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google