B A Z A R & D O N A T I I -- Logan Club Bucuresti

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Caut si eu un monitor, de preferat LCD, poate sa fie si de 15" ca nu ma deranjeaza!!
    sigpic

    Comment


    • Se vinde faruri angel eyes(2 lupe)negru mat,semnalizari pe leduri,xenon pe faza scurta,precizez ca farurile sunt modificate de dragman.pret 430 ron.pret nou farurile le puteti vedea la mine pe thread.

      1.6 MPI 8Vsigpic

      Comment


      • @Spirea, se vand tata, ca-s 2 (doua) faruri. SE VINDE mai multe in piata, la cartofi, unde n-a fost timp de mers la scoala.
        _
        B 48 C U P - Ligheanul Agitat

        sigpic

        Comment


        • Caut o rezerva de Logan cu anvelopa Kormoran K801.
          https://lh3.googleusercontent.com/-R...2520rosuuu.jpg

          Comment


          • da da ai dreptate scuzele mele.

            1.6 MPI 8Vsigpic

            Comment


            • semnalizari laterale (albe) are cineva de vanzare?
              Can't touch this !

              Comment


              • Originally posted by dsign View Post
                @Spirea, se vand tata, ca-s 2 (doua) faruri. SE VINDE mai multe in piata, la cartofi, unde n-a fost timp de mers la scoala.
                Trebuie sa recunosc ca asa cum esti, imi esti din ce in ce mai simpatic si ca este nevoie de unul ca tine pe forum.

                Comment


                • vinde careva adaptor high low ?
                  sigpic

                  Comment


                  • daca are cineva disponibil un senzor pentru uzura placutelor de frana rog sa-mi dea si mie un mesaj

                    Comment


                    • matrix, am eu da e greu de ajuns la tine cu el.
                      daca esti prin bucuresti lasa-mi un nr de tel si luni sau marti poate are careva drum la buc. si il trimit.
                      Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

                      Comment


                      • schimb stopurile mele (mega drive) cu stopuri street storm cu interior negru, nu ma intereseaza cu sticla fumurie, ofer diferenta!
                        Sau cumpar stopurile la un pret decent!
                        sigpic

                        Comment


                        • Vand faruri angel eyes cu 2 lupe(mega drive) modificate cu xenon pe faza scurta 440 ron

                          1.6 MPI 8Vsigpic

                          Comment


                          • Cumpar bara fata(spoiler cu lacas proiectoare) si aripa fata stanga in stare buna pentru logan facelift 2009, preferabil culoarea albastru marine.
                            Guns don't kill people, people kill people.

                            Comment


                            • o janta de tabla pt logan de preferabil noua si facuta de renualt cine are

                              Comment


                              • Originally posted by dj_ionutz View Post
                                semnalizari laterale (albe) are cineva de vanzare?
                                parca le mai am eu aruncate pe undeva, daca te mai intereseaza astept PM

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google