B A Z A R & D O N A T I I -- Logan Club Bucuresti

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Andr33y4Kry View Post
    Vand Faruri Dayline PH1 sau schimb cu instalatie Xenon H4,in caz de vanzare pret 250 de lei Negociabil!
    [ATTACH]366887[/ATTACH]

    [ATTACH]366888[/ATTACH]

    [ATTACH]366889[/ATTACH]
    Sau Schimb cu stopuri Clare sau Tuning cum se spune
    Logan Forum consiliaza nu si repara!
    [/SIGPIC]

    Comment


    • KIT bi-xenon H4 8000k ( balast-ul drept cred ca are o eroare ceva, nu mai tin minte ). Becurile functioneaza din cate stiu ( l-am dat jos dupa masina de mai bine de 1 an ). Contine si releul pentru anularea erorii faza lunga / faza scurta ( fara el merge doar fara scurt daca tin bine minte ).

      PRET: 50 lei ( in vitan ... Bucuresti Mall / Real ). Se poate testa inainte, daca se pricepe la montaj

      Contact: PM

      POZE KIT XENON
      Galerie foto: http://imageshack.us/g/140/img0064wh.jpg/

      ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
      KIT Ambreiaj LUK pentru Dacia Logan 1.4 MPI ( K7J 710 ) , Dacia Sandero 1.2 16v MPI ( D4F 732 )
      *** merge instalat si pe mai multe modele RENAULT ( motoare 1.2 16v si 1.4 )
      KIT-ul este nou, COD: 618 3026 00, Diametru: 180mm
      Contine: Disc ambreiaj, placa de presiune, rulment, carticele si acte ( ca e la moda )
      PRET: 335 lei

      ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
      KIT Ambreiaj LUK pentru Dacia Logan 1.6 MPI ( K7M 710 ), cred ca merge si pe motorizarea 1.6 16v ( K4M 690, K4M 696 )
      *** merge instalat si pe mai multe modele RENAULT ( motoare 1.4 16v, 1.6 8v, 1.6 16v )
      KIT-ul este nou, COD: 620 1080 00, Diametru: 200mm
      Contine: Disc ambreiaj, placa de presiune, rulment, carticele si acte ( ca e la moda )
      PRET: 385 lei

      Contact: PM ( si de acolo telefon / mail )

      Sa le uneasca un moderator rog frumos ... am uitat sa adaug contactul
      Last edited by CataFOF; 16 March 2012, 12:31.

      Comment


      • Macs, cat oferi doar pe jante?

        Comment


        • vand serigrafie simpla logan -cost o cola , pentru cine o vrea poate sa o ridice maine de la Polivalenta

          Nu poti sa donezi ceva si sa ceri alceva , capisi ?oei o vinzi , ori o donezi
          Last edited by CataFOF; 17 March 2012, 03:05.

          Comment


          • adaptor

            are cineva un adaptor pe acasa in genul celor din imagine?
            Attached Files

            Comment


            • Vand Jante 4X100 AeZ 16"+Gume Fulda Carat Progresso !!!

              Dupa cum spune titlul vand jantele din poze sau schimb cu unele pe 15 cu buza , jantele nu au probleme , una singura afost sudata pe interior 2cm sunt echilibrate le am pe masina nu bat nici la 30km nici la 150km se vand pe proba , cauciucuri foarte bune !

              205/55/16 tel 0769770334

              Pret jante + cauciucuri 1000 RON
              Attached Files

              Comment


              • farurile s-au dat,multumesc tuturor o zi buna sa aveti
                Logan Forum consiliaza nu si repara!
                [/SIGPIC]

                Comment


                • boxe 13 cm ~ 40 rms are cineva de vanzare ?
                  Can't touch this !

                  Comment


                  • Si eu doresc sa cumpar 2 boxe (cele originale, cu tot cu suporti si mastile de plastic) la un pret rezonabil.

                    Comment


                    • Originally posted by marianno88 View Post
                      Si eu doresc sa cumpar 2 boxe (cele originale, cu tot cu suporti si mastile de plastic) la un pret rezonabil.
                      am eu 2 boxe originale,le vand cu 30 de lei stare perfecta
                      Logan Forum consiliaza nu si repara!
                      [/SIGPIC]

                      Comment


                      • Daca sunt cu tot cu suportii aia de dedesubt si mastile alea gri le vreau eu. Ai drum prin Bucuresti?

                        Comment


                        • Originally posted by marianno88 View Post
                          Daca sunt cu tot cu suportii aia de dedesubt si mastile alea gri le vreau eu. Ai drum prin Bucuresti?
                          nope,nu am cu suporti,am doar boxele,30 de lei amandoua daca te intereseaza,si nu am drum in bucuresti,posta daca vrei
                          Logan Forum consiliaza nu si repara!
                          [/SIGPIC]

                          Comment


                          • vrea cineva o bara de logan mcv? singurul defect este ca are gaurile pentru senzori. Culoarea este alba .

                            bara este de spate
                            Last edited by gabitzu_boss; 17 March 2012, 23:33. Reason: Automerged Doublepost

                            Comment


                            • suporti si masti gri am eu, de spate. scria mai sus..

                              Comment


                              • Andrei, mai caut complete si in Bucuresti si daca nu, poate vorbim.
                                Razvan, iti dau un raspuns in cateva zile daca e.
                                Last edited by marianno88; 18 March 2012, 00:26.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google