B A Z A R & D O N A T I I -- Logan Club Bucuresti

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • far stanga sau dreapta ph1 avariat nu are nimeni, pentru teste golan91 ..... se ofera o suma modica sa va scapam de pacient.... ?????
    Logan PH2 1.4 MPI ABS+AFU+GPL ProiectoareEchilibru perfect.

    Comment


    • Originally posted by LmtdEdition View Post
      vand bara fata ph1 + aramatura (sunt noi si originale)...pret 400 ron
      vinzi doar bara?
      sigpic

      Comment


      • sinx ai pm
        Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

        Comment


        • schimb bara albastru marin spate ph1 cu bara nevopsita ph1

          Comment


          • fratilor,aici se fac donatii sau e sectiune de vanzare-cumparare?intreb,nu aruncati cu "petre"

            Comment


            • Pai se fac ambele, BAZAR=vanzare diverse pt buc si Donatii ... cel putin asta am inteles eu din titlu.
              Logan PH2 1.4 MPI ABS+AFU+GPL ProiectoareEchilibru perfect.

              Comment


              • sinx, cati bani trebuiesc donati?

                Comment


                • vand detector de radar cobra + Car Kit Parrot are Hands-Free si Bleutooth ...pretu la toate este 350 lei

                  ps : car kit-ul este nou ...in cutie cu toate acesoriile
                  Last edited by Dany_DNY; 1 March 2010, 17:44. Reason: Automerged Doublepost
                  Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

                  Comment


                  • Donez nuca schimator model AMBITION 2005 (aia mai patratoasa un pic).. nu e o forma foarte sexy, dar poate cuiva ii foloseste..

                    p.s.
                    @marianno.. suma este la latitudinea ta.. dai cat iti permiti si cat "iti poti lua de la gura" ca sa zic asa..
                    Last edited by Vip3rutzu; 1 March 2010, 18:24. Reason: p.s
                    REMUS, DimSPORT, Eibach, Zexstar, SPARCO, Pioneersigpic

                    Comment


                    • mai fratilor care are sa imi doneze sau sa imi vanda(depinde de pret) un adaptor pt card memeorie SD/MMC dar sa fie cel cu mufa USB,
                      vand un radio cd player,dvd,mp3,mp4,stick,card memorie,diferite functii,ecran 3,6 inch,pretul este de 630 lei usor discutabil,marca este AEG,poze pe mess sau revin cu ele mai tarziu
                      sau cine are o statie pt subwofer la maxim 100 lei,sa fie functionabila si sa scoata vreo 250 watti,astept un PM
                      stima all
                      sigpic
                      Poate pentru lume ești o singură personă,dar
                      pentru o anumită persoană, ești întreaga lume!

                      Comment


                      • nenea NYT-ule adaptor iti donez eu (si eu l-am primit ca donatie la randul meu) dar fara mufa USB

                        Comment


                        • NYT vorbeste cu bezme.. 10 lei am impresia ca mia zis la mediadot pe lizeanu.. seamana cu un stick usb putin mai mare si are pe laterale 2 capace.. iar sub capace are sloturi pentru toate tipurile de card.. e interesanta jucaria.. i-am zis sa-mi ia si mie.. vb si tu cu el sa ia 2..
                          REMUS, DimSPORT, Eibach, Zexstar, SPARCO, Pioneersigpic

                          Comment


                          • @marianno: Pai dupa cum au zis si altii cam cat te lasa inima... dar sa nu fie o suma derizorie... vezi cu cat se vand pe net si imi dai jumate din pretul respectiv.
                            sigpic

                            Comment


                            • aveti cumva din intamplare 2 stopurii sparte stok
                              folierar

                              Comment


                              • am eu unul spart dar fac daca vrei il sparg si pe calalalt.. si facem schimb imi dai unele cu semnal clar nesparte
                                REMUS, DimSPORT, Eibach, Zexstar, SPARCO, Pioneersigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google