B A Z A R & D O N A T I I -- Logan Club Bucuresti

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cumpar discuri de frana . sparte , crapate , uzate , ruginite , gaurite . Multumesc. am cumparat si de la colegul fuzzy dar mai am nevoie .

    Comment


    • Inca de actualitate ...
      200lei alpine-ul
      600lei JVC-ul
      20lei inele MDF
      Pachet JVC KD-AVX11 + Subwoofer powerbass ps-12(250w RMS) in incinta custom si amplificator MNC 1x280w RMS in punte la 4ohmi - 1000lei, pret fix!

      scuzati dublu post-ul pe pagina aceasta a bazarului ...

      Pe data de 23.11.2012 ( Black Friday ), toate produsele au reducere 10%!

      Daca se dau ambele playere in acelasi timp ... Alpine-ul va fi 150lei, iar JVC-ul va fi 500lei! Ambele playere au mufe! JVC-ul are si telecomanda pentru DVD + cutie!
      sigpic

      Comment


      • un eleron de luneta de origine cine are de vanzare?

        Comment


        • caut si eu urmatoarele: 2 difuzoare 13 cm dar de putere mai mare fata de cele originale la un pret decent.....Si o anvelopa kormoran sau montana pt janta tabla cu cat mai multa carne pe ea. astept oferte d pret

          Comment


          • - Cauciuc Debica Passio 185.65.15 - 40 lei
            - Cauciuc Kormoran 185.65.15 - 40 lei

            - 50 Ambele.

            Comment


            • vreau si eu 20 de cm de furtun pentru spalatoarele de parbiz, primu furtun e rup.

              Comment


              • Donez un filtru de aer de origine, 1.4/1.6MPI, folosit 3000km.
                sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                Comment


                • Vand tablita decorativa cromata logan.
                  Originala si in perfecta stare. Pret 30 lei.
                  Attached Files
                  My Ride ! B - 29 - TmT

                  Comment


                  • - ambreiaj Sachs-Valeo 1.6 16v ( merge si la 1.6 ), abia rodat, 20.000 km stare perfecta - 100 lei ( rulment, placa, disc )

                    - furca debraiere folosita 7000 km - 20 lei

                    - pedala ambreiaj PH2 - 20 lei

                    - cutie viteze 1.6 16v JH3 057 - 200 lei
                    este defecta ( a mers fara ulei ). Merge dar cateodata agata treptele. Carcasa este intacta.

                    - toba intermediara Stelco freeflow 50mm - 30 lei este mai lunga decat ce se pune in mod obisnit pe Logan deci amortizeaza mai bine zgomotul
                    Attached Files

                    Comment


                    • Salutare, cumpar alimentator pentru imprimanta Canon IP 90.
                      Asigurari RCA cu livrare gratuita in Bucuresti. Partener Destine Broker.

                      Comment


                      • Originally posted by andrei.tmt View Post
                        vand tablita decorativa cromata logan.
                        Originala si in perfecta stare. Pret 30 lei.
                        v a l a b i l !
                        My Ride ! B - 29 - TmT

                        Comment


                        • caut discuri frana ventilate+etrieri.Logan 1.4 2007.Multumesc baieti
                          Lazio SS

                          Comment


                          • caut pe cineva cu ddt 2000 pt activare alarma interna

                            Comment


                            • @denzel, am discuri Brembo easy check, f putin utilizate, 50 lei
                              _
                              B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                              sigpic

                              Comment


                              • Dsign, ti-am dat si pm, le iau eu. Ate-urile mele de fabrica (ma rog, ale vanului de pe care le-am luat ) sunt la limita limitei, si este o oferta de nerefuzat.

                                daca vrea cineva placute de van marca Fermit am la 100 lei. Sunt omologate si testate RAR, asta pentru carcotasi.


                                cumpar roti de iarna, dimensiunile 165/80 R14 sau 185/65 R15, jantele sa fie de origine, si cauciucurile sa mai aiba macar 3mm de carne peste semn. astept oferte! (jantele de 14 sa aiba et43 sau mai mic, pot fi si de clio/kangoo sh)

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google