B A Z A R & D O N A T I I -- Logan Club Bucuresti

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Discurile de mai sus nu merg cu etrieri de Van, anyway, ai fost primul, asa ca sunt ale tale. Banutii ii vreau, ca nu sunt discurile mele
    _
    B 48 C U P - Ligheanul Agitat

    sigpic

    Comment


    • Salut! Are cineva de vanzare "V"-ul cromat de la grila fata de Logan PH1?
      Avem benzina in sange, deci nu e problema mare,
      Daca o luam pe ulei ne consideram motoare!

      Comment


      • 1x instalatie electrica xenon H4 - pret: 30 lei Telefon: 0760049810 Zona : Titan

        Sa nu se inteleaga ca dau KIT xenon cu tot cu becuri si drosere in 30 lei! Am pus poza...
        Attached Files
        Last edited by CataFOF; 27 November 2012, 21:56.
        sigpic
        Ca sa stii incotro te indrepti trebuie sa stii de unde ai venit. Richard Burns

        Comment


        • Cumpar xenon h11 3000 k .. URGENT. Multumesc

          si mai cumpar camera mers inapoi.
          Last edited by VAMPY; 27 November 2012, 16:26. Reason: Automerged Doublepost

          Comment


          • Cunoaste-ti pe cineva care vinde o statie radio cu tot cu antena la un pret mai rezonabil? Multumesc!
            sigpic

            Comment


            • Are cineva vreo sigla cu 1.4 MPI ?
              Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

              Comment


              • Originally posted by bgdx View Post
                Cunoaste-ti pe cineva care vinde o statie radio cu tot cu antena la un pret mai rezonabil? Multumesc!
                ai PM de la mine



                cumpar scaun logan fata ,nu conteaza parte stg sau dr
                starea lui nu ma intereseaza poate fi si stramb cadrul de la el sau tapiterie patata,arsa de la tigare sau rupta
                astept oferte pe PM cu preturi decente si poze
                Last edited by bobbyred; 28 November 2012, 17:59.
                Niciodata nu te certa cu un idiotu.Te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta!!!

                Comment


                • De vanzare incinta subwoofer SEALED (inchisa),volum aproximativ 25 de litri,diametru difuzor 30 cm,gata de pus difuzorul pe ea.
                  Pret 100 de ron!!1
                  Attached Files
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Dany_DNY
                    Are cineva vreo sigla cu 1.4 MPI ?
                    Aveam eu pe undeva pe a mea vopsita negru mat, te cuafeaza?

                    Sent from my HTC Wildfire using Forum Runner
                    sigpic

                    Comment


                    • [QUOTE=razvanamza;1378252]Dsign, ti-am dat si pm, le iau eu. Ate-urile mele de fabrica (ma rog, ale vanului de pe care le-am luat ) sunt la limita limitei, si este o oferta de nerefuzat.

                      daca vrea cineva placute de van marca Fermit am la 100 lei. Sunt omologate si testate RAR, asta pentru carcotasi.




                      NU vreau sa fiu magar dar ...Placuta frana FERMIT fata - Dacia Logan MCV
                      Frane - Placute frana

                      Cod produs: VWA 23842
                      Pret produs: 55 RON / SET fara TVA
                      Brand: Fermit

                      Comment


                      • http://www.shopmania.ro/accesorii-au...00035-39855368 eu m-am luat dupa asta. nu-i nimic, trebuie sa discut cu "furnizorul" oferta se suspenda momentan

                        @dzv, mersi de info.

                        Comment


                        • amzo, daca e sa ma iau dupa furnizoru ala al tau , ai facut o reducere demna de bazar, ca intre prieteni asa.

                          Ps. data viitoare faci pauza daca se mai intampla.

                          Mai readuc regulamentul la suprafata, de ceva timp sunt mai multe posturi sterse decat on topic.

                          REGULAMENT:
                          1. Ofertele de vanzare la bazar vor avea neaparat preturi modice <sub pretul pietei>, in caz contrar anuntul intra la categoria bursa unde se vinde la pretul pietei.
                          2. Preturile sunt OBLIGATORIU negociabile, de aia e bazar, fara obligativitatea de a da un link catre un produs similar cu pret mai mic.
                          3. Este permis trocul /schimbul
                          4. Se va tine cont de regulamentul forumului, injuriile, limbajul mirc, atacul la persoana, offtopicul, se vor sanctiona.
                          5. Anunturile care sunt deja postate la bursa, nu pot fi postate la bazar.
                          6. Obligatoriu Poza/e cu produsul , in cazul vanzarii.
                          Last edited by CataFOF; 28 November 2012, 22:33.

                          Comment


                          • Originally posted by 827sam View Post
                            Cine imi doneaza si mie 2 sau 4 bucati anvelope logan? Nu conteaza marca, uzura sau aspectul, sa nu piarda presiune, sa nu aibe galme mari si sa poata fi echilibrate.
                            daca mai vrei am eu . 3 buc
                            ai mesaj .

                            si mai am si o macara de usa , stanga , fata ,manuala .
                            ca am pus electrica si asta a ramas . , cealalta de dreapta a fost defecta .
                            o dau gratis
                            Last edited by MIHAI C; 28 November 2012, 23:13. Reason: Automerged Doublepost

                            Comment


                            • nea FOF, cunoastem regulamentul, mersi. oferta se suspenda.

                              Comment


                              • interesat cineva de butoni pentru camasa ? am 2 modele de vanzare pret 40 lei,revin cu poza intr-o ora

                                si pozele cu butonii
                                Attached Files
                                Last edited by CataFOF; 29 November 2012, 00:23.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google