B A Z A R & D O N A T I I -- Logan Club Bucuresti

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Daca vrei doar flanse, Am eu sh.
    Daca vrei noi, ai o multitudine de oameni pe forum ce vand piese noi, orienteazate si tu.
    Sau poate intra si ei pe bazar, te racoleaza de aici.

    Sent from my GT-S6802

    Comment


    • Donez o oglinda electrica defecta pentru Ph1, nu se mai incalzeste.

      Bucse sau discuri frana ventilate are cineva de vanzare? Discurile ma intereseaza sa mai duca minim 40 000 km.
      Last edited by Bgdn213NFS; 10 May 2013, 19:29. Reason: Automerged Doublepost

      Comment




      • Pui bichon maltese. Pentru membrii Logan Club, fac o reducere de 50 de lei fata de pretul afisat.
        sigpic

        Comment


        • vinde cineva doua cauciucuri 195 50 15?
          Can't touch this !

          Comment


          • inca mai caut o rasnita de radio/casetofon/cd auto! imi trebuie pt cazanul de servici sa oracaie putin
            my ride - still under construction

            Comment


            • Are careva un suport + capac de boxa de spate logan? De culoare crem sau pereche negre, le platesc/ fanta/ cola/ sprite, cum doreste "donatorul"..
              "Roata, chiar de-ar fi pătrată, tot se-nvârte, câteodată." - N. Guţă
              Ca tratament general contra durerilor, recomand Xanax. Ramai cu durerea de p#!@

              Comment


              • oglinda

                Originally posted by Bgdn213NFS View Post
                Donez o oglinda electrica defecta pentru Ph1, nu se mai incalzeste.

                Bucse sau discuri frana ventilate are cineva de vanzare? Discurile ma intereseaza sa mai duca minim 40 000 km.
                Salut daca mai ai oglinda ma intereseaza pe mine .

                Comment


                • Originally posted by MIHAI C View Post
                  Salut daca mai ai oglinda ma intereseaza pe mine .
                  Oglinda s-a dat.

                  Comment


                  • ok . mersi
                    donez , macara geam manual , dreapta fata,ph1,(am pus electrice si asta mi-a ramas )
                    tel 0723821324 .

                    Comment


                    • sus cu roata ingusta pt gpl.

                      Comment


                      • anvelopele inca la vanzare, sunt date jos de pe masina ( eu mi-am cumparat noi )

                        vreau sa scap de ele, pret 200 lei ambele, pt cine e interesat....

                        metionez ca sunt din 2010, rulate aproximativ 30.000 km de mine, nu au dop, nu rasufla deloc, rulate batraneste...
                        Attached Files
                        Last edited by 888MIL; 13 May 2013, 17:05.
                        MILitianu

                        Comment


                        • Leduri T10 inca la vanzare la 5 lei bucata,se mai adauga si 3 placi cu 12 leduri SMD cu 3 adaptoare,cel cu arc are intins 42mm,la 7 lei bucata.Detalii pe PM.
                          Attached Files

                          Comment


                          • vand URGENT 2 bilete sejur in GRECIA - insula THASSOS, 7 nopti cazare, cu autocarul, fara masa, 470 ron persoana, cu plecare pe 22.05, la 22.30h din Bucuresti; biletele sunt achizitionate de la Christian tour; cazarea este la o vila deschisa in 2011. Poze cu vila aici: http://www.bhome.gr/en/accommodation/photos.html

                            Biletele au fost platite, trebuie doar sa se faca schimbarea de nume in contracte. Accept plata biletelor si luna viitoare.
                            Last edited by Bgdn213NFS; 14 May 2013, 13:24.

                            Comment


                            • Urgent!

                              Vand urgent schiuri Noi marca decathlon cu tot cu legaturi Salmon. Schiurile nu au fost folosite niciodata . Le vand pentru ca am nevoie urgenta de bani! Doar azi si maine! Pret 200 ron. Poze reale! Le livrez personal oriunde!
                              Attached Files

                              Comment


                              • am uitat sa postez numarul de telefon la care pot fi gasit! 0769274522

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google