B A Z A R & D O N A T I I -- Logan Club Bucuresti

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 2 amortizoare fata, distanta prindere fuzeta 52mm.sunt intarite pt arcuri sport i scurtate 3mm.
    le am dat jos de pe symbolul meu.
    150 ron.

    Comment


    • Originally posted by eu_de_fapt View Post
      serpisori 4-2-1, clapeta acceleaie de 50-51mm, traseu evacuare 50mm, galerie admisie custom pt logan 1.4 are cineva de vanzare? astept raspuns pe pm, multumesc!
      Galerie de Megane, cod motor E7M, cu clapeta aer marita, suporti pentru senzori si adaptare pentru rampa de injectoare de Logan K7J - 150 euro.

      Detalii la mine, cum functioneaza se poate vedea pe Clio K7J al lui Golan.
      _
      B 48 C U P - Ligheanul Agitat

      sigpic

      Comment


      • Originally posted by M4r7z1aNu View Post
        Are careva 2 paravanturi fata de PH1 si ma poate ajuta cu ele? Multumesc.
        Numai am nevoie ( am primit un set nou ), multumesc.

        Comment


        • Cumpar abtibild alarma ... nu conteaza firma .. am nevoie de 2 bucati multumesc.

          Comment


          • as avea nevoie de un sticker Logan Club. cine mai face?

            Comment


            • Domnu'.. Din ce stiu eu, se da pe la intalniri, dupa ce participi la cateva.. Cel putin in Bucuresti eu asa stiu ca e.. La tine nu stiu.. Intra pe LoganClub Buzau si intreaba organizatorul de intalniri sau moderatorul care se ocupa de topicul respectiv. Bafta!
              Toate lucrurile bune dureaza putin!
              http://www.loganclub.ro/forum/b_64_e...40#post1481440

              Comment


              • stiu procedura, domnu'. am fost bucurestean. eu intreb cine face,,

                Comment


                • Din cate stiu, moderatorul principal Skandal se ocupa de impartirea lor.. Ia legatura cu el.. De exemplu, eu am ajuns doar la 2 intalniri pana acum.. La un fulger si la o saptamanala. Si mai am de asteptat pana la stickere..
                  Toate lucrurile bune dureaza putin!
                  http://www.loganclub.ro/forum/b_64_e...40#post1481440

                  Comment


                  • Amza e membru vechi, cu multe intalniri la activ si care s-a mutat in alt oras nu de multa vreme, stie foare bine procedura!! Intreaba doar care mai ofera stikere si nu cum se obtin!!

                    Razvan, intreaba si tu pe nea' skandal...

                    Sent from my GT-I9100 using Forum Runner

                    Comment


                    • Mi-am dat seama ca stie procedura, doar ca in acest fel vroiam sa subliniez ca moderatorul principal le ofera.
                      P.S.: La LoganClub Buzau nu se impart stickere?
                      Toate lucrurile bune dureaza putin!
                      http://www.loganclub.ro/forum/b_64_e...40#post1481440

                      Comment


                      • Plasticul ala de la schimbator de tine mansonu fixat de consola il are cineva?? Ca s-a rupt si se tot ridica cand schimb vitezele
                        zambeste ...

                        Comment


                        • Ionel,si mie mi s-a rupt acel "clips" si i-am dat 2 puncte de lipici Bison si nu mai misca.
                          My Ride ! B - 29 - TmT

                          Comment


                          • Are cineva o toba stock finala sau o toba finala imprumut pentru o saptamana ?
                            sigpic
                            Sa nu ai incredere in femei si in franele de Dacie!
                            http://www.loganclub.ro/forum/loganu...da-t31364.html

                            Comment


                            • te ajut eu cu o toba finala
                              Un om cand vorbeste cu Dumnezeu se numeste rugaciune;Dumnezeu cand vorbeste cu un om se numeste Schizofrenie

                              Comment


                              • roata rezervata lui Mr. Sebi de la Piatra Neamt.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google