B A Z A R & D O N A T I I -- Logan Club Bucuresti

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 50 negociabil?
    sigpic
    "BRABUS" STYLE

    Comment


    • pret fix 2 gume "Turbo" 50 lei )))))))))))) hai toti clientii sa ma contacteze ))))
      sigpichttp://www.loganclub.ro/forum/my_rid...ght=ride+grecu
      Simply Stance

      Comment


      • vand/schimb 4 anvelope montana M 801 dot 2004 (profil identic kormoran) rulate cca 45 000 km
        pret 50 lei negociabil toate 4 sau schimb cu altceva (nu am poze, dar arata cam la fel cu cele de mai sus)

        Comment


        • montana e aceeasi firma cu kormoran din cate stiu.
          nu se mai fabrica kormoran.
          Celor care nu stiu sa mearga cu diesel cautati pe google: "Exploatare diesel ! MAK"

          Comment


          • a venit si concurenta repede ))))) eu ofer si o cola la 0,5 pentru care ia de la mine ))))))))))))))
            sigpichttp://www.loganclub.ro/forum/my_rid...ght=ride+grecu
            Simply Stance

            Comment


            • nu e vorba de concurenta, dar mai devreme le-am dat jos ca am montat de iarna si asta e pretul corect

              Comment


              • eu am aruncat 5 bucati de kormoran in week end ...

                bafta la vanzare

                Comment


                • baietii , pe cine intereseaza piese de pe un renault megane 1,5 dci, motor intreg 80000 km, discuri frana pe spate ,ideal pentru upgrate,si multe altele pentru detalii 0765067392, masina a fost lovita pe partea dreapta

                  Comment


                  • intereseaza pe cineva un set de amortizoare fata, stock, cam 40 % duse? 50 ron setul !!

                    ps. ptr cei care doresc sa le intareasca..etc etc
                    sigpic

                    Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                    Comment


                    • le vreau eu! daca apesi tija revine in sus?

                      Comment


                      • da...revine ! vb si vedem cum facem ;)
                        sigpic

                        Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                        Comment


                        • Are cineva V-ul cromat de la bar din fata ... ???
                          sigpic
                          Nu cautati niciodata sa faceti uz de autoritate cand puteti recurge la ratiune.

                          Comment


                          • Originally posted by Thejock3r View Post
                            intereseaza pe cineva un set de amortizoare fata, stock, cam 40 % duse? 50 ron setul !!

                            ps. ptr cei care doresc sa le intareasca..etc etc
                            aveam neaaparata nevoie de ele, deoarece ale mele pierd ulei si au inceput sa bata, insa razvan a fost mai rapid. Sa le foloseasca cu placere!
                            sigpic

                            Comment


                            • nicule atunci ia-le tu. pana la primavara n-o fi bai cu astea care le am eu. ramai dator un pepsi mare

                              Comment


                              • Vand difuzoare MTX T6C502 pe 13cm, 200lei/set cu inele MDF + grile!!

                                Le vand ca vreau sa trec la ceva difuzoare mai mari !
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google