B A Z A R & D O N A T I I -- Logan Club Bucuresti

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Laureate si Ambition. (Prestige are oglinzi de MCV, incalzite)
    sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

    Comment


    • Cine se incurca de o oglinda ph1 manuala de dreapta? (ma intereseaza ca sistemul de reglaj sa fie bun,restul nu conteaza,fara geam /sparta , poate sa fie).

      Va multumesc
      Attached Files
      sigpic
      "BRABUS" STYLE

      Comment


      • matheo poate ajung vineri sau sambata prin otopeni ca parca mai am o oglinda( nu mai stiu 100% sigur si parca e de dreapta), daca o gasesc te anunt ( banuiesc ca ai nevoie de ea urgent)

        Comment


        • Nu urgent urgent,eu am dat comanda de prestige,dar vreau sa o repar pe a mea sa le dau unui prieten , ca nu isi permite din diverse motive sa cumpere ( fac un cadou de sarbatori )
          sigpic
          "BRABUS" STYLE

          Comment


          • Originally posted by hmv86 View Post
            matheo poate ajung vineri sau sambata prin otopeni ca parca mai am o oglinda( nu mai stiu 100% sigur si parca e de dreapta), daca o gasesc te anunt ( banuiesc ca ai nevoie de ea urgent)
            Da, de dreapta e oglinda ca pe aia stricata(stanga) mi`ai dat-o mie

            Comment


            • cine doreste:
              spalat interior-exterior, degresat caroserie si jante, spalat motor, aplicare ceara lichida.
              Am un voucer valabil pana pe 30.11.2011 in care am platit eu 6 lei si mai trebuie platit 10 lei la spalatorie. Eu maine dimineata plec din tara si nu mai am timp si pentru mine e destul de departe spalatoria.

              spalatoria este pe strada: Antiaeriana nr.81A, sector 5. Cine o doreste sa ia legatura cu alexspeed. va da un pdf pe care il printati si mergeti cu el la spalatorie.

              Comment


              • are careva casti si cablu de date pentru samsung star?
                pm
                sigpic

                Comment


                • HMW , spunei prietenului tau ca sunt sub 4 mm ca sigur , si ca la pretul ala face specula ,adica care e prost cumpara.
                  mai mult de 1 mil nu dadeam pe ele , le luam doar sa am M+S pe ele sa nu am probleme cu garda.

                  Comment


                  • Daca erau ale mele ceream ceva decent pe ele, revenind la ontopic caut tabla pe are se sprijina bancheta spate( cea prinsa in 4 suruburi )

                    Comment


                    • :oftopic: recomand ana87 de pe forum. are sigur una aruncata pe-acolo.

                      Comment


                      • Disponibila !

                        Comment


                        • baieti stiti careva unde pot gasi becuri h11 galbene de ceata????

                          Comment


                          • Prezoane antifurt jante tabla stie cineva unde gasesc la un pret decent? Am gasit la un dealer Dacia astazi, dar mi-a cerut 230 lei pe cele 4 prezoane si mi se pare cam mult.
                            Last edited by CataFOF; 1 December 2011, 03:16.

                            Comment


                            • Cauta la daciashop.ro
                              Dacia Logan Prestige 1.6 16v - B 21 xxx

                              Comment


                              • Ma poate ajuta cineva , pe unde lucreaza , sau nu stiu... sa cumpar un cartus imprimanta Canon pixma mp140 color , mai ieftin ??
                                sigpic
                                Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google