B A Z A R & D O N A T I I -- Logan Club Bucuresti

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by goe_64 View Post
    mai am o invitatie pe filelist pt cine mai vrea...
    as dori eu invitatia daca se poate! stima!

    Comment


    • gabi am primit PM la 12 de la altcineva si trebie sa dau in ordinea primirii. vezi ca are si mihaiMCV 2 invitatii, vb cu el.
      sper ca nu te superi...
      deci s-au dat invitatiile

      Comment


      • Multumesc de invitatie goe_64, stopurile sunt rezervate lui Paulk .

        Comment


        • doreste cineva cauciucuri de iarna sh 6-7 mm dimensiuni pt 14', 15', 16' in seara asta ca placa din tara si vrea sa le lase la o vulcanizare, pret 80-100 ron buc... nu promit nimic, m-am gandit ca poate ajut pe cineva daca ma contacteaza pana sa le dea... 0721.70.20.24

          Comment


          • Originally posted by matheo66c View Post
            Cine se incurca de o oglinda ph1 manuala de stanga (ma intereseaza ca sistemul de reglaj sa fie bun,restul nu conteaza,fara geam /sparta , poate sa fie).

            Va multumesc
            inca valabil
            sigpic
            "BRABUS" STYLE

            Comment


            • Matheo am fost azi acasa dar se pare ca nu mai am oglinda.....si nu mai am cum sa te ajut din pacate

              Comment


              • urgent

                cumpar 2 anvelope de iarna 165/70 r 13
                pm plsss
                scuze de off
                MILitianu

                Comment


                • Originally posted by goe_64 View Post
                  gabi am primit PM la 12 de la altcineva si trebie sa dau in ordinea primirii. vezi ca are si mihaiMCV 2 invitatii, vb cu el.
                  sper ca nu te superi...
                  deci s-au dat invitatiile
                  Nicio problema ! Las ca fac eu rost de o invitatie...nui graba Ms oricum!

                  Comment


                  • vand /schimb bieleta cuplu de VAN / DCI 85 este ca noua

                    150 lei la vanzare
                    50 lei la schimb cu bieleta de benzinar

                    Comment


                    • Disponibila !

                      Comment


                      • cine mai are nevoie de invitatii pe filelist sa imi lase un mesaj ca am si eu cateva

                        Comment


                        • Mai "ridic" regulamentul , multi a`ti uitat de el si esentialul acestui topic , Bazar si DONATII


                          REGULAMENT:
                          1. Ofertele de vanzare la bazar vor avea neaparat preturi modice <sub pretul pietei>, in caz contrar anuntul intra la categoria bursa unde se vinde la pretul pietei.
                          2. Preturile sunt OBLIGATORIU negociabile, de aia e bazar, fara obligativitatea de a da un link catre un produs similar cu pret mai mic.
                          3. Este permis trocul /schimbul
                          4. Se va tine cont de regulamentul forumului, injuriile, limbajul mirc, atacul la persoana, offtopicul, se vor sanctiona.
                          5. Anunturile care sunt deja postate la bursa, nu pot fi postate la bazar.
                          6. Obligatoriu Poza/e cu produsul , in cazul vanzarii.


                          Incercati sa conversati mai mult pe PM , cand aveti ceva de lamurit.

                          Comment


                          • da nu inteleg de ce ai sters anuntul meu????

                            oricum am facut anunt separat.... din gresala nu am pus poze cu el iar la pret no comment ca nici eu nu stiam dar dupa cum stiu eu, nici evaluatori exacti nu sunt aici.. dar in fine.. sa se sterga si postu asta !!!

                            Moderare:
                            exact , din greseala l`am sters si eu
                            oricum , daca ti`ai facut si pe bursa , tot se stergea
                            PS. nu mai scrie mIRC
                            Last edited by CataFOF; 8 December 2011, 00:53. Reason: Automerged Doublepost
                            sigpichttp://www.loganclub.ro/forum/my_rid...ght=ride+grecu
                            Simply Stance

                            Comment


                            • vand masina de tuns Philips fara fir,se incarca la priza .pieptenele integrat este regrabil, se poate obtine orice lungime dorita fara a schimba pieptenele. masina este folosita o singura data.pret 80 lei.
                              Attached Files

                              Comment


                              • schimb interior complet ( in afara de bord) PH2 Prestige culoare bej.

                                doresc interior Prestige PH1 obligatoriu cu airbaguri laterale
                                Attached Files

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google