B A Z A R & D O N A T I I -- Logan Club Bucuresti

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @Thejock3r: mai ai capacele de boxe? Ca te scap eu de ele!!!

    Comment


    • da larryg. Le am ! ai pm !
      sigpic

      Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

      Comment


      • Vand subwoofer auto ACTIV semtoni...se aude foarte bine, nu a fost folosit "agresiv", se face proba pe masina mea.Pret 250 Ron.
        Attached Files
        sigpic

        Comment


        • vand consola PS3+ 5 jocuri 800 lei ca am nevoie de bani

          Pune si poze !
          Last edited by CataFOF; 20 December 2011, 19:06.

          Comment


          • cumpar o grila de mcv, am nevoie urgent ! ...
            Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

            Comment


            • ANUNT VALABIL !!!

              capat de toba (tips) marca YED -inox cu tot sistemul de prindere ,doar de montat pe capatul de toba pentru un design mai placut si acoperirea golului dintre toba si bara , pretul este de 50 de lei pt Bucuresti !
              Attached Files
              sigpichttp://www.loganclub.ro/forum/my_rid...ght=ride+grecu
              Simply Stance

              Comment


              • Bara modificata disponibila !

                Manerele disponibile !

                cine are cele 2 semnale de pe aripi ?

                Comment


                • ai cola de la mine ...pentru manere

                  Comment


                  • vand nokia 6303 classic+casti+incarcator+card microSD 2 GB la 250 lei
                    https://lh3.googleusercontent.com/-R...2520rosuuu.jpg

                    Comment


                    • [QUOTE=tonici;1133753]Salutare,
                      am de vanzare o toba mica si teava intermediara de dacia..ambele din inox..150 lei

                      pretul se negociaza.

                      Comment


                      • Mufe pentru oglinzi electrice are cineva ? Sau joystick-ul...sau toata instalatia ? Poze si un pret cine are
                        Y!M: alexut.style

                        Comment


                        • am si eu nevoie de cabluriile audio care vin din statie in subwoofer ( deci pe cele care intra in statie le am adica de la baterie in statie=alimentare si RCA-uriile care intra din cd player in statie ) dar doar astea .. si am nevoie si de cabluriile care fac legatura cu subwoofer .. cred ca mai sunt unele RCA si unele de alimentare.. cred.. daca are cineva rog un PM cu ce doreste pe ele.. astept oferta.. multumesc

                          sunt cabluriile sau cablul care face legatura cu subwooferul de la statie
                          Last edited by grecu_28golan; 21 December 2011, 20:16. Reason: Automerged Doublepost
                          sigpichttp://www.loganclub.ro/forum/my_rid...ght=ride+grecu
                          Simply Stance

                          Comment


                          • Din intamplare e careva care nu are ce face cu o sigla de 1,4MPI si/sau un buton cu revenire?
                            "Roata, chiar de-ar fi pătrată, tot se-nvârte, câteodată." - N. Guţă
                            Ca tratament general contra durerilor, recomand Xanax. Ramai cu durerea de p#!@

                            Comment


                            • are cineva de vanzare o bara fata pt ph2 de preferat blu navy (bleu marin) ?

                              vand consola PS3 60 Gb (singurul pe care se pot juca si ps, ps2) + 5 jocuri totul la 800 lei. destul de urgent. cel fara coperti e 007 quantum of solace
                              Attached Files
                              Last edited by CataFOF; 24 December 2011, 16:13.

                              Comment


                              • Originally posted by grecu_28golan View Post
                                am si eu nevoie de cabluriile audio care vin din statie in subwoofer ( deci pe cele care intra in statie le am adica de la baterie in statie=alimentare si RCA-uriile care intra din cd player in statie ) dar doar astea .. si am nevoie si de cabluriile care fac legatura cu subwoofer .. cred ca mai sunt unele RCA si unele de alimentare.. cred.. daca are cineva rog un PM cu ce doreste pe ele.. astept oferta.. multumesc

                                sunt cabluriile sau cablul care face legatura cu subwooferul de la statie

                                sa moara BioenerGeta daca am inteles ce vrei?

                                Cumva vrei un nenorocit de cablu bifilar, de boxe, dar mai gros? E chiar asa de greu de gasit ?
                                _
                                B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google