B A Z A R & D O N A T I I -- Logan Club Bucuresti

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @tonyx, era cineva mai in urma care vindea...
    _
    B 48 C U P - Ligheanul Agitat

    sigpic

    Comment


    • una bucata anvelopa iarna, marca michelin alpin, dimensiuni 195/65/r15, uzura aprox. 60-65%, exploatata in conditii de mers normal. au fost set, dar a ramas una.
      pret: o cola.

      din poze se vede ca a ajuns la mator , e buna de ghena
      Attached Files
      Last edited by CataFOF; 11 January 2012, 20:53.
      sigpic

      Comment


      • vand electromotor 1.5 dci 65 cp, nou pret 300ron .Detali la tel 0722884768

        Comment


        • Originally posted by Drifter_KTN View Post
          una bucata anvelopa iarna, marca michelin alpin, dimensiuni 195/65/r15, uzura aprox. 60-65%, exploatata in conditii de mers normal. au fost set, dar a ramas una.
          pret: o cola.

          din poze se vede ca a ajuns la mator , e buna de ghena
          este vreo diferenta intre asta si una uzata 30% kormoran?

          Comment


          • un catalizator in mintile lui are cineva de aruncat pe o cola? s-au oferit mai multi la KISS, dar uite ca nu mai stiu cine.

            Comment


            • Salut! Are cineva o oglinda de faza 1 cu reglaj manual, de dreapta?

              Comment


              • Cumpar hard disk 100-200 GB SATA

                Salut !

                Caut un hard disk intre 100-200 GB sa il adaug langa cel pe care il am deja. Astept oferte.

                Va multumesc !

                Comment


                • vorbeste cu Pacco, el avea de vanzare harduri.
                  Traim intr'o tara in care pizza ajunge mai repede decat politia!

                  Comment


                  • ANUNT VALABIL !!!

                    Vand capat de toba (tips) marca YED -inox cu tot sistemul de prindere ,doar de montat pe capatul de toba pentru un design mai placut si acoperirea golului dintre toba si bara , pretul este de 50 de lei
                    sigpichttp://www.loganclub.ro/forum/my_rid...ght=ride+grecu
                    Simply Stance

                    Comment


                    • Salutare, cumpar cablu de alimentare pentru invertor auto. Numai bine.
                      Asigurari RCA cu livrare gratuita in Bucuresti. Partener Destine Broker.

                      Comment


                      • vinde careva 1 cablu alimentare 50 + siguranta ANL si un pret in PM!! Multumesc
                        sigpichttp://www.loganclub.ro/forum/my_rid...ght=ride+grecu
                        Simply Stance

                        Comment


                        • vand set stergatoare parbriz Bosch noi in cutie. 50 lei

                          Comment


                          • pune-le la bursa senior

                            valeo noi sunt 50 de ron ...aici e bazar.
                            sigpic
                            "BRABUS" STYLE

                            Comment


                            • pe piata valeo noi sunt 30 de lei. de unde ti-a venit ideea ca ar fi mai bune valeo care sunt made in china?! eu vand bosch facute in belgia si nu fac retail. am o pereche pe care nu le mai vreau pt mine. inca am cele stock.

                              Comment


                              • Originally posted by iunian21 View Post
                                Salutare, cumpar cablu de alimentare pentru invertor auto. Numai bine.
                                cablu care se baga la bricheta sau cel care se leaga la baterie? am eu dinala cu 2 clesti care se pune direct la baterie daca vrei....

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google