B A Z A R & D O N A T I I -- Logan Club Bucuresti

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • vand set capace noi , pentru boxe Pioneer , 13 " - pret : 10 ron !
    Attached Files
    sigpic

    Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

    Comment


    • capacele pioneer se potrivesc la boxele de pe spate de la logan stock?

      Comment


      • daca esti din buc, putem face proba....
        sigpic

        Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

        Comment


        • Vand antifurturi pt. jante de tabla.

          Comment


          • vand set motor 1.4 mpi, putin folosit. motivul vanzarii: upgrade. ideale pentru taximetristi, tocatori de supape, cei cu distributii rupte, etc etc. pret orientativ 500 roni.

            sonda de temperatura in continuare valabila!
            scot la vanzare pentru luna Ianuarie corp clapeta complet echipat la 170 roni, include MPP original, senzor pozitie clapeta, include garnitura originala de la baza. daca il doreste cineva il rezerva pana atunci si il primeste cand il dau jos de pe motor.
            Last edited by razvanamza; 15 December 2011, 01:08.

            Comment


            • inca mai caut bloc de lumini de origine! Cu sau fara comanda proiectoarelor intr.o stare cat mai buna sau chiar nou!
              sigpic

              Comment


              • capete bara si bielete directie[dreapta/stanga] lemforder in tipla pentru logan 1,6/16v 200ron sau schimb cu accesorii opel astra j

                Comment


                • Salutare,
                  am de vanzare o toba mica si teava intermediara de dacia..ambele din inox..150 lei

                  pune si poze la produse !
                  Last edited by CataFOF; 15 December 2011, 15:43.

                  Comment


                  • de dacia berlina?! ceva poze?

                    Comment


                    • Salut. Am avut ieri un accident din care am iesit vinovat, iar masina mea nu are casco.
                      Masina mea sunt nevoit sa mi-o repar singur si m-a prins intr-o perioada mai proasta decat se putea. Ma gandeam ca poate gasesc reperele la cineva care ma poate ajuta cu un pret mai mic macar sau un service bun cu preturi acceptabile in cazul in care indrept si vopsesc reperele. Sunt afectate urmatoarele: far stanga, aripa stanga, usa stanga fata, usa stanga spate si aripa stanga spate. Sifonata grav este decat aripa din fata care trebuie inlocuita neaaparat insa ma gandeam sa schimb si usile si sa le pun la culoare (Albastru Marine 2007-2008) ca sa nu mai fie nevoie de vopsitorie decat la aripa din spate. Deci caut pe cineva care dezmembreaza un Logan (2007-2008) Albastru Marine ce are partea stanga intacta. Telefonul meu e 0771.421.217

                      Sper ca nu am incalcat regulamentul si nu am deranjat pe cineva cu post-ul meu cam lung. Multumesc.
                      Last edited by marianno88; 15 December 2011, 15:40.

                      Comment


                      • marianno,cauta pe net la dezmembrari,dai cateva telefoane, si cumperi unde gasesti mai ieftin

                        sfatul meu
                        sigpic
                        "BRABUS" STYLE

                        Comment


                        • Asta fac de dimineata, dar nu gasesc culoarea mea...

                          Comment


                          • Marian , ti`am lasat anuntul , dar vorbiti va rog in PM.

                            Comment


                            • Originally posted by ynp_46 View Post
                              Vand antifurturi pt. jante de tabla.
                              cat vrei vecine pe ele? stai pe moinesti... nu?!

                              Comment


                              • Artificii de Sarbatori CINE MAI DORESHTE CINE MAI POFTHESTHE? Am 3 artificii sub forma unui cub cu 100 de focuri si 5 tunuri cu 1 foc. Arunca la 25-30 metri flori dinalea mari de tot si colorate cu coada galbena. Astept oferte. (nu sunt tigan sau bisnitar...doar le-am primit si eu ma feresc de ele din motive personale)

                                Accept si schimburi plus diferenta din partea cumparatorului deoarece vine craciunul si trebuie sa fac cadouri....

                                Artificiile sunt in genul acesta

                                Poze reale facute acum 2 minute! Pret 50 ron per bucata
                                Attached Files
                                Last edited by darksid3; 16 December 2011, 03:40.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google