B A Z A R & D O N A T I I -- Logan Club Bucuresti

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Drifter_KTN View Post
    vand set elemente inchidere bara ph2 (nu merg pe ph1), noi. pret 15 lei ambele.
    De fapt cam merg... insa necesita si carenele de ph2 pentru a fi complet traseul de directionare a aerului catre discuri... a facut parca Streulea un tutorial cu chestia asta..
    "Roata, chiar de-ar fi pătrată, tot se-nvârte, câteodată." - N. Guţă
    Ca tratament general contra durerilor, recomand Xanax. Ramai cu durerea de p#!@

    Comment


    • fuzzy: cu riscul de a fi off-topic... chiar si cu acele carenaje (am carenaje roti de ph2 pe ph1) si tot nu s-au potrivit. nu vin bine nici pe curbura inferioara a barii...
      sigpic

      Comment


      • OFF-TOPIC: Daca tu spui ca ai montat si nu s-a potrivit, te cred. Eu stiam ce a zis Cristi Streulea aici.

        Spor la Vanzare!
        "Roata, chiar de-ar fi pătrată, tot se-nvârte, câteodată." - N. Guţă
        Ca tratament general contra durerilor, recomand Xanax. Ramai cu durerea de p#!@

        Comment


        • Vand 2 anvelope all seasone Navigator 2 noi, 195/65/R15, rulate cca. 300-400 km, cu factura si garantie 2 ani, 180 lei bucata
          Attached Files
          https://lh3.googleusercontent.com/-R...2520rosuuu.jpg

          Comment


          • portfuzeta fata de logan 1.5 cu abs are cineva?
            nu ma intereseaza noua, sa fie buna!
            sigpic

            Comment


            • 2 buc yokohama parada 195 50 15 400 lei ..dot 2011
              Attached Files
              sigpic
              Sa nu ai incredere in femei si in franele de Dacie!
              http://www.loganclub.ro/forum/loganu...da-t31364.html

              Comment


              • Originally posted by nicu_rcn View Post
                portfuzeta fata de logan 1.5 cu abs are cineva?
                nu ma intereseaza noua, sa fie buna!
                La ABS conteaza si ce numar de dinti exista pe roata polara : 44 sau 48

                Acum depinde de ce anume faci cu portfuzeta repectiva si daca o vrei cu tot cu butuc si rulment. De aceea e bine sa specifici in anuntul tau.
                _
                B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                sigpic

                Comment


                • e pentru un prieten, ce sa faca cu ea...a pus rulmentul stramb si a reusit sa buleasca mai tot pe acolo, preferabil ar fi cu tot cu rulment si butuc. o sa il pun sa vada si cati dinti are.

                  Imi mai trebuie o capota fata, pe net, unde am sunat nu au.
                  Last edited by nicu_rcn; 7 October 2013, 11:26. Reason: Automerged Doublepost
                  sigpic

                  Comment


                  • Care are pe acasa o anvelopa 185/65/15 si se poate lipsi de ea? Poate sa aiba si sarmele pe afara, pe mine ma intereseaza doar sa stea umflata.
                    sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                    Comment


                    • caut un ballast de 35W, are cineva ?

                      Comment


                      • @vitriol: Ai PM!
                        sigpic

                        Comment


                        • amortizoarele s-au dus!
                          raman arcurile la 80 lei!

                          Comment


                          • Raman dator colegiimerci mult.
                            Pe o parte fac si pe alta stric) cu ochi dupa amortizoare am indoit un stop,gasesc un stop stanga cu semnal alb in stare buna??Multumes.
                            sigpic

                            Comment


                            • vand samsung gt-s3570. (ch@t357) - poze reale.
                              liber de retea, achizitionat in luna februarie 2013.
                              vine la pachet cu: card 2gb, incarcator, casti, cutie.
                              functionalitate 10/10, aspect 9/10, prezinta urme normale de uzura pe capacul din spate datorita buzunarului.
                              quad band, lqvga lcd 2.4", camera 2mp, trackpad optic, wi-fi, bluetooth, culoare silver.
                              predare personala bucuresti. accept schimburi cu diverse pentru masina.
                              pret: 150 lei.
                              Attached Files
                              sigpic

                              Comment


                              • Vand tubulatura pentru filtru sport facuta de Pilot. Doar pentru MPI. Fara filtru, doar teava. 120 lei.

                                Corp clapeta marit - 200 lei. A fost pe masina lui Golan91, a lui Lau911 si in final pe a mea. Nu are probleme cu relantiul, nu agata.
                                Attached Files
                                Last edited by iamagi; 9 October 2013, 22:55.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google