B A Z A R & D O N A T I I -- Logan Club Bucuresti

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • are cineva unul din asta de vanzare ? pot fi si 4. nu strica o rezerva.
    saul alte capace care sa aiba aceeasi dimensiune.
    Attached Files
    Last edited by B997NDL; 4 November 2013, 17:16.

    Comment


    • Caut un capac de boxa Ph1, modelul inchis la culoare (de pe VAN, Pick-up sau Prestige)

      Dau bere/cola/saminta
      _
      B 48 C U P - Ligheanul Agitat

      sigpic

      Comment


      • NDL vezi ca sunt in Vitan capacele dalea ....

        Comment


        • dsign, am din-alea normale daca vrei, pereche.

          Comment


          • anvelope de iarna 185.65.15

            salutare oameni buni,

            DONEZ 4 gume de iarna in stare foarte buna, DOT 2010, aproximativ 50.000 de km...plus minus...

            3

            o seara placuta



            Important Moderator or Administrator Notemi-am permis sa fac o mica corectie a pretului, acel 3 din fata lui 5 precis a fost pus accidental. nu insista penca te penalizez, acele cauciucuri sunt o insulta
            Attached Files
            Last edited by CataFOF; 5 November 2013, 19:03.
            MILitianu

            Comment


            • Originally posted by 888MIL View Post
              salutare oameni buni,

              DONEZ 4 gume de iarna in stare foarte buna, DOT 2010, aproximativ 50.000 de km...plus minus...

              3

              o seara placuta



              Important Moderator or Administrator Notemi-am permis sa fac o mica corectie a pretului, acel 3 din fata lui 5 precis a fost pus accidental. nu insista penca te penalizez, acele cauciucuri sunt o insulta


              Important Moderator or Administrator Notecorectez eu, s-a facut o greseala, anvelope in stare foarte buna, le donez.

              Comment


              • vreau eu anvelopele daca mai sunt valabile... !!!!

                Comment


                • Sau mai bine sa ramana postul pentru a fi oferit exemplu celor care vand lucruri de nimic pe sume nejustificate. Erau cateva reguli pe bazarul Bucurestean si vad ca nu se respecta...

                  REGULAMENT:
                  1. Ofertele de vanzare la bazar vor avea neaparat preturi modice <sub pretul pietei>, in caz contrar anuntul intra la categoria bursa unde se vinde la pretul pietei.
                  2. Preturile sunt OBLIGATORIU negociabile, de aia e bazar, fara obligativitatea de a da un link catre un produs similar cu pret mai mic.
                  3. Este permis trocul /schimbul
                  4. Se va tine cont de regulamentul forumului, injuriile, limbajul mirc, atacul la persoana, offtopicul, se vor sanctiona.
                  5. Anunturile care sunt deja postate la bursa, nu pot fi postate la bazar.
                  6. Obligatoriu Poza/e cu produsul , in cazul vanzarii.


                  Este chiar asa greu de citit 6 randuri? Acest regulament se afla in postul #1 al acestui thread.

                  Comment


                  • Vand tub vopsea 400ml culoare verde deschis,culoarea este intalnita pe motoare gen kawasaki,daca nu am postat unde trebuie scuze,pretul este de 30 lei negociabil,de asemenea toba logan stock de pe dci-ul care il detin,45 lei negociabil

                    Comment


                    • sunteti culmea!!!

                      @LOGANUTZU - la un pas de ban! Scrie cu ROSU mai sus care este scopul acestui thread si cum trebuie sa postezi pe el si tu ce faci? O iau ca pe o lipsa de respect. Ai si tu un cartonas rosu, de control...

                      Comment


                      • Are cineva sa-mi imprumute pentru 4/5 zile o carja pentru antebrat ?
                        Sau sa o vanda la un pret decent. Multumesc
                        My Ride ! B - 29 - TmT

                        Comment


                        • Are cineva un telefon fix care nu are ce face cu el? De preferat fara fir si sa functioneze pe romtelecom. Va rog sa ma contactati pe PM. Multumesc.

                          Comment


                          • Salut. Si mie imi trebuie unul, dar sa functioneze pe RDS.

                            Comment


                            • A mai ramas scaunul de la sofer (50 lei) si bancheta (50 lei) 0724934666.
                              Attached Files

                              Comment


                              • am nevoie de un cauciuc pe 14, nu conteaza starea, doar sa se umfle

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google