B A Z A R & D O N A T I I -- Logan Club Bucuresti

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • salut
    eu folosesc aceleasi prezone pe ambele tipuri de jante....
    MILitianu

    Comment


    • cumpar erieri mici ventilati (si cu porterier)(de diesel) si discuri ventilate 259mm ramase in urma upgrade-urilor cu frane de van. se vor monta pe un symbol

      0723151563, ca nu stau pe langa net astazi.
      Last edited by razvanamza; 17 November 2011, 10:21. Reason: Automerged Doublepost

      Comment


      • cauta si de clio bicorp 1.5dCi sau 1.9dTi.

        Comment


        • Eu am primit piulite fara saibe de-alea pentru jantele EvoCorse

          Am primit la Duster suruburi de-alea cu saibe pentru rotile de tabla (dusterul familiei a venit cu jante de tabla)

          Asadar, unde e diferenta?


          Iti zic eu, suruburile dedicate jantelor de tabla nu au conicitate, sunt pe semirotund acolo. Deci poti folosi linistit orice surub pe janta de tabla.


          Si din poza ta, bossake, ambele suruburi se potrivesc pe jante de aliaj. Fara probleme. Dacia livreaza Logan cu jante de aliaj cu suruburi fara saibe, conice, ca primul model din poza.
          _
          B 48 C U P - Ligheanul Agitat

          sigpic

          Comment


          • asta vroiam sa spun ca alea la din poza se potrivesc pe jante de tabla..eu am luat loganu in 2005 cu jante aliaj si in iarna asta mi'am pus tabla si nu a trebuit sa schimb prezoanele..dar am auzit si eu ca s'ar fi scos logan cu prezoane care au o saiba si cica alea nu se potrivesc pe tabla.
            Traim intr'o tara in care pizza ajunge mai repede decat politia!

            Comment


            • Eu mi-am luat loganul cu jante de aliaj, si la dealer mi-au dat un set de prezoane pentru rezerva care e de tabla si au insistat daca montez rezerva obligatoriu sa le folosesc.

              Comment


              • vand 2 monitoare Led noi, de 22" si 24" cu 400 respectiv 600 ron
                AICI sunt specificatiile.
                Last edited by CataFOF; 18 November 2011, 04:46.

                Comment


                • trimite si mie pe PM specifictiile. poti pune anuntul si in pagina de la semnatura mea, gratis

                  Comment


                  • vrea cineva vaselina dielectrica pentru bujii ?



                    o comand de la Craiova si la mai multe bucati impartim transportul

                    costa 18 lei / tub 50 60 grame

                    Comment


                    • Originally posted by alessandro View Post
                      vrea cineva vaselina dielectrica pentru bujii ?
                      Ma cuplez cu Alessandro,,daca mai este cineva interesat il asteptam.

                      Comment


                      • Maneta stergatoare MCV cu buton pentru CB , astept oferte pe pm , este noua am cumparat-o aiurea si zace in sertar cam de juma de an.

                        Comment


                        • am dat deja comanda de 3 tuburi de vaselina pentru bujii la 50 grame parca. doua eu si ivan si mai ramane ulul pentru cine doreste

                          am citit pe net ca nu se foloseste numai la bujii. se puate pune si la contactele electrice din far si peste tot pe unde sa descatca sarcini mari

                          17 lei / tub fara nici un fel de adaos. cu atat le iau

                          20 lei / 3 transportul deci 7 lei transportul / tub

                          Comment


                          • vinde careva vre-un telefon ieftin ?
                            pm
                            sigpic

                            Comment


                            • vorbeste cu agentul_nyt ca are mai multe!
                              sau arunca un ochi pe aici
                              Last edited by nicu_rcn; 18 November 2011, 23:12.
                              sigpic

                              Comment


                              • caut 2 difuzoare 13 cm..Jbl,Sony,MTX si alte firme mai bune..sa nu aiba defecte..astept oferte.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google