B A Z A R & D O N A T I I -- Logan Club Bucuresti

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Geam oglinda stanga

    Salut! Ma poate ajuta cineva cu un geam oglinda stanga si o "maciulie" schimbator viteze, model mai nou (din plastic) ? Multumesc ! croitoru_bobi@yahoo.com

    Comment


    • am niste cauciuce de fabrica , 5 bucati le dau la 75 de ron pe toate, cine e interesat astept PM, mai merg linistit o vara

      Comment


      • Are cineva de vanzare 2 flanse de amortizoare fata + rulmenti ? in caz contrar, unde ma puteti redirectiona ptr ceva ieftin ?!
        Multumesc!
        sigpic

        Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

        Comment


        • Pai o varianta era vitan si a doua DaciaShop....
          Am gasit CdPlayer acum cumpar cu casetofon original....ieftin.
          sigpic

          Comment


          • Nu doresc neaparat sa cumpar. Daca are cineva sa ma ajute cu imprumut, fie ele chiar si uzate... ar fi perfect!
            sigpic

            Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

            Comment


            • salut

              care ai de vanzare sau la schimb duze de tip perdea cele care imprastie lichidul pe tot parbrizul...astept un rasp pe PM! ms!

              Comment


              • hmv, cata "carne" mai au cauciucele alea?

                Comment


                • are cineva casti de samsung ? sau cablu de date ?
                  pm
                  sigpic

                  Comment


                  • semaca1 dute la o reprezentanta skoda si cumpara de acolo duze de skoda 1 sunt super si sunt si ieftine..28 setul de 2 buc.
                    Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                    Comment


                    • nu sunt bune, s-a mai discutat. trebuiesc duzele de 307 sau citroen, cu V8 in coada codului. cele cu h4 in coada nu au garnitura.

                      Comment


                      • Originally posted by Thejock3r View Post
                        Nu doresc neaparat sa cumpar. Daca are cineva sa ma ajute cu imprumut, fie ele chiar si uzate... ar fi perfect!
                        am eu 2 seturi de rulmenti si flanse de cauciuc pe la garaj ...daca as putea sa ti le pasez spre sfarsitul saptamanii te-ar coafa?

                        Comment


                        • Originally posted by razvanamza View Post
                          hmv, cata "carne" mai au cauciucele alea?
                          nu am cum sa le fac poza ca le am in Otopeni, 2 sunt bunicele iar celelalte 3 cam linse, pe semn adica

                          Comment


                          • anvelope vara

                            am si eu 2 bucati de anvelope Montana 185/65/15 de logan ,poze destul de clare, sunt de vara daca intereseaza pe cineva.. nu au galme ,petice sau alte chestii.. astept oferte

                            private ori 0769.667.993 sau id mes grecu_28

                            Fara comentarii aiurea va rog

                            Nota Moderare:
                            Pune pret la produs
                            Attached Files
                            Last edited by CataFOF; 7 November 2011, 14:03.
                            sigpichttp://www.loganclub.ro/forum/my_rid...ght=ride+grecu
                            Simply Stance

                            Comment


                            • le-ai udat ca samsari,eu le-as da pe 50 lei toate...profilul e asemanator ca la kormoran?sau ma insel ?
                              sigpic
                              "BRABUS" STYLE

                              Comment


                              • nu situ daca au acelasi profil ..probabil .. da le am spalat sa se vada exact .. ok fie deci 50 de lei anveleopele !!!
                                sigpichttp://www.loganclub.ro/forum/my_rid...ght=ride+grecu
                                Simply Stance

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google