B A Z A R & D O N A T I I -- Logan Club Bucuresti

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cumpar CDplayer,100lei maxim,de preferat de origine.
    sigpic

    Comment


    • Caut manometru auto (poate fi defect)
      Rog PM.
      Multumesc!

      Comment


      • schimb telefon LG GD 510 Pachet full ( cutie, cablu de date, incarcator, casti, husa, card 1 gb ) cu statie si subwoofer doar magnat, blaupunkt, jbl, mutant, detalii la YM alex.pey77 sau la telefon 0761-144-182

        Comment


        • Pentru cine e interesat de :- degresare caroserie cu solutie profesionala pentru indepartarea celor mai puternice urme de murdarie,
          - degresarea jantelor cu solutie speciala pentru jante,
          - spalat exterior: prespalare cu apa, spalare cu solutie ecologica Mafra,
          - tratament cu ceara lichida,
          - tratarea anvelopelor,
          - spalat interior: aspirare mocheta, scaune si portbagaj, stergere bord, fete de usi, geamuri cu solutii profesionale,
          - spalat motor cu solutie ecologica profesionala

          Este o oferta pe http://www. ofertapret .ro/oferte/vizualizare-oferta/ppachet_de_intretinere_auto_la_cel_mai_mic_pret_16/211/2011-11-01, unde costa doar 16 lei, 6 lei voucerul si 10 lei platiti la spalatorie.

          Oferta expira in 6 ore. Eu mi-am luat un voucer (pentru ca de mult vreau o degresare) si m-am gandit ca poate mai sunt si altii care doresc la un pret destul de mic.

          Spalatoria este pe strada antiaeriana.

          Comment


          • Vand urgent parfum hugo boss , 100 ron.

            Photo0884.jpg
            sigpic
            Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

            Comment


            • vand placuta 2 GB DDR3 am achizitionat-o astazi si din greseala am uitat ca am DDR2 . este noua , nu am probat o pe nici un pc .. pret 50 lei , cine este interesat 0786 509 499 .
              sigpic

              Comment


              • vand arcuri sport vogtland 400lei cu montaj inclus ...
                Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

                Comment


                • cineva care vinde praguri logan sa ma contacteze, maxim 150 ron

                  Comment


                  • 140 de origine si 110 neoriginala in vitan(jante de logan)!!

                    Care vrei un SonyEricsson K850i Impecabil??

                    Set boxe cu inele MDF - MTX T6C502 - 200lei !! Sunt pe 13cm si se aud perfect!
                    Last edited by fuguletz; 2 November 2011, 22:47.
                    sigpic

                    Comment


                    • arcurile lui Dany se rezerva pentru mine

                      LE: gata, le iau eu!

                      Va astept cu servicii IT la preturi avantajoase, reincarcari tonere laser gama OKI, HP, Canon, webhosting, creare site-uri
                      Last edited by razvanamza; 3 November 2011, 01:35. Reason: Automerged Doublepost

                      Comment


                      • Caut O JANTA DE TABLA? Imi trebuie sa pun si eu un cauciuc de iarna pe ea ca sa schimb singur rotile iarna.....mai fac si eu o economie mica

                        Donatiile se primesc , nu se cersesc !
                        Last edited by CataFOF; 3 November 2011, 19:00.

                        Comment


                        • am rezolvat cu pragurile ....

                          baietii am 5 anvelope de vanzare,matador si kormoran, le dau pe toate pe 80 de lei, precizez ca una are o galma ,restu 4 merg linistit o vara, poze nu am momentan
                          Last edited by hmv86; 3 November 2011, 21:32. Reason: Automerged Doublepost

                          Comment


                          • Are cineva V-ul cromat de la bara fata si nua re ce face cu el sau il are de vanzare???
                            sigpic
                            Nu cautati niciodata sa faceti uz de autoritate cand puteti recurge la ratiune.

                            Comment


                            • Vand casetofon AEG , 80 ron . Ideea este ca nu am mufa adecvata sa il probez. Cine e interesat il ia , face proba....

                              Photo0893.jpgPhoto0894.jpgPhoto0895.jpg
                              sigpic
                              Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

                              Comment


                              • Schimb filtru sport cu janta de tabla! URGENT! filtrul este cel rosu de la sectiunea Filtru De Aer si e folosit aproximativ 100 km.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google