B A Z A R & D O N A T I I -- Logan Club Bucuresti

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Salutare, daca are cineva de vanzare cumpar un invertor auto de minim 200 w putere. Multumesc.
    Asigurari RCA cu livrare gratuita in Bucuresti. Partener Destine Broker.

    Comment


    • turbina

      Colegi am si eu nevoie de un sfat de o indrumare din partea voastra...m-a lasat turbina este euro 3...merge si de euro 4 stiti cumva..se pot reconditiona?Sau dak stiti vreuna sa cumpa...va rog mult astept un rasp din partea voastra...!

      Comment


      • Vand serigrafie prestige - 45lei si 2 capace roti logan facelift - putin zgariate 30lei ambele. Tel 0729.264.795

        Comment


        • un bec h11 aveti de dat ?
          sigpic
          Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

          Comment


          • fane iti dau eu 2 3 cate vrei
            stii tu... HZP ;)

            sigpic

            Comment


            • Vand 4 difuzoare MTX T6C502 + 4 inele MDF, 420lei.

              Mai multe detalii: http://www.esderman.ro/difuzoare-aut...tx-t6c502.html
              sigpic

              Comment


              • gigi daca sunt dastea, si arata cum ai spus punele deoparte. te sun sa vedem cum le iau
                Attached Files

                Comment


                • Salut colegi,vreau sa pun si eu masina la vanzare si poate o vrea cineva de la voi din zona,pun si niste detalii,multumesc pt intelegere.
                  VAND LOGAN MCV 1,5DCI 70CP;AN FABR.2007;A/C;2XAIRBAG;SERVODIRECTIE;INCHIDERE CENTRALIZATA;ALARMA;GEAMURI EL.FATA;CALCULATOR BORD;OGLINZI EL.INCALZITE;PROIECTOARE CEATA;GEAMURI FUMURII OMOLOGATE RAR;BANCHETA SPATE RABATABILA 2/3;TETIERE FATA+SPATE;UNIC PROPIETAR;ACTE+TAXE LA ZI;ITP 2013.PRET 5850 EURO NEG.PETROSANI:0724524141.
                  Attached Files
                  HD-13-LIX

                  Comment


                  • Originally posted by bibiciu View Post
                    gigi daca sunt dastea, si arata cum ai spus punele deoparte. te sun sa vedem cum le iau
                    Ala e modelu, suna-ma si vedem cum ne intalnim

                    Comment


                    • Cine ma ajuta si pe mine cu urmatoarele: o oglinda retrovizoare(cea din habitaclu), pleoapele pentru faruri(sa fie negre) si un pres de noroi fata dreapta. Mersi si astept oferte.
                      Traieste fiecare zi ca si cand ar fi ultima!!

                      Comment


                      • Pleoape iti dau eu sunt de fibra si sunt ok.

                        Si le vopsim in negru nu e problema.
                        sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                        Comment


                        • ploape pe diagonala cum a avut jokeru cand avea masina gri are cineva?
                          sigpic

                          Comment


                          • regulamentul bazarului...


                            REGULAMENT:
                            1. Ofertele de vanzare la bazar vor avea neaparat preturi modice <sub pretul pietei>, in caz contrar anuntul intra la categoria bursa unde se vinde la pretul pietei.
                            2. Preturile sunt OBLIGATORIU negociabile, de aia e bazar, fara obligativitatea de a da un link catre un produs similar cu pret mai mic.
                            3. Este permis trocul /schimbul
                            4. Se va tine cont de regulamentul forumului, injuriile, limbajul mirc, atacul la persoana, offtopicul, se vor sanctiona.
                            5. Anunturile care sunt deja postate la bursa, nu pot fi postate la bazar.
                            6. Obligatoriu Poza/e cu produsul , in cazul vanzarii.


                            Incercati sa conversati mai mult pe PM , cand aveti ceva de lamurit.

                            Comment


                            • Cumpar telefon mobil , ofer in jur de 150 lei. astept oferte.
                              sigpic
                              Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

                              Comment


                              • fane, daca nu ma insel avea 'dada un telefon la banii aia sau chiar mai ieftin!
                                Caut si eu un telefon mai ''destept'' la 3-400 lei!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google