B A Z A R & D O N A T I I -- Logan Club Bucuresti

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Salut
    Am eu 4

    Tel 0722595043
    sigpicMy black ride....http://www.loganclub.ro/forum/my_83_...5.html?t=42435

    Comment


    • covorase logan berlina

      Vand trei covorase logan berlina (in afara celui de la sofer care s-a crapat pe mijloc aproximativ 5 cm) folosite 2 ani; cost 20 ron
      Attached Files

      Comment


      • daca se loveste cineva de un amplificator de casa ( o vechitura ) sa aibe macar 2 X 35 W sa functioneze ambele canale fara probleme...

        Comment


        • servus.
          cine e interesat de
          -un set de faruri angel eyes marca mega drive cu acte ..toate cele, acte, cutie, declaratie conformitate, etc.. sunt reglate in service, becuri pe ele -h1, vopsite negre, au lupe pe ambele pozitii; folosite efectiv cca 4 luni cumulat; valoare initiala ..undeva pe la 550ron; trecute pe casco circa 2 luni cat am mers cu ele; n au avut lipite pe ele pleoape; fire facute..papuci tot; ca defecte: au nev de un led - s a ars la o ploaie; n au protectia aia de cauciuc ce astupa becul..si de asta cand mai ploua..sau in mers mai intra apa..se gasesc in comert sau se pot fabrica!?! - pret 170 ron fix sau schimb cu 2 oglinzi de mcv electrice (sa arate ok);
          -toba de fabrica; n are elementul de prindere in capat; perfecta stare - 80 ron
          donez 2 faruri stoc ; au clemele rupte; n au elementele de ghidare sus jos; necesita polisare geam caci au avut pleoape si au fost date jos..rezultand ceva urme vizibile; pt cei care au nev de geam;
          -cine are jante de dat..chiar si noi?!..insa de preferat!! sa arate impecabil!!! si sa nu necesite alte cele..retusari..roluiri..vopsit si dat alte cele gauri aiurea!!!
          ofer maxim 1200 ron. cu fara gume.
          - 2 telefoane : un motorola wx395 - 8o ron ; un pic zgariat geamul de la display..nu lcd ul ..ci doar carcasa; autonomie cam 3 zile; merge pe orice; camera 1.3mpx, card etc. si un samsung gt-e1170 de office..fara camera - cutie, toate cele; tine f mult bateria -4,5 zile; decodat recent - 60 ron. eventual dau si cartele la ele..bonus!!
          - cine mai e interesat de achizitionarea de laptop uri..si service/upgrade sa ma anunte! preturi foarte bune.
          astept oferte! pe p.m. sau la 0721593503. rog seriozitate.
          multumesc frumos pt intelegere. o seara frumoasa in continuare..si sarbatori fericite alaturi de cei dragi! numai de bine.

          pune poze la ce vinzi te rog !

          revin cu o completare:
          - cum am mentionat mai sus.. setul care este fara cleme si alte cele..si are nevoie de polish la geamuri..sau o pleoapa noua.. este moka!!! si deja se bate lumea pe ele ) multumesc frumos pentru interes!!
          - mai posed un set..ce vroiam sa il tin pentru mine..insa ..pana la urma...cred ca ma lipsesc de ele..si mi achizitionez unele noi..sau la dezmembrari..etc.. acelea..ce sa zic.. pe partea la sofer..lipsesc 2 cleme.. au apartinut unui coleg de la club ce o facut un mic upgrade..estetic si functional..si nu mai avea ce face cu ele.. m am gandit sa le repar insa nu mai posed timpul necesar; ca sa nu umplu aiurea postul..cine le vrea.. macar sa mi ajunga costul benzinei pana in bucuresti ..baneasa..unde va convine.... sunt completele..cu capacele..protectii..etc..geamul este ok..prinderile..la celalalt ok..deci..care este interesat sa ma anunte. mentionez ca am 1,6mpi...si cam papa.....glumeam... numai bine ...si sarabatori fericite. astept..oferte!!!

          atasez mai jos ceva poze cu obiectele in cauza..si cateva in plus..:
          - un turometru - 20lei
          - ceva placute..pt cei care nu mai au..merg sa le razi si sa stantezi altceva pe ele..?) 10 lei una.

          restul...se vede..sau nu...scuze pt calitatea imaginii..sunt facute cu telefonul..intr o mare viteza!!
          numai de bine.
          Attached Files
          Last edited by CataFOF; 13 April 2012, 19:36.
          SIC CUNNECTANDO REM

          Comment


          • salut neoreal

            da-mi mai multe detalii despre ceasul din poza 7

            multumesc
            sigpicMy black ride....http://www.loganclub.ro/forum/my_83_...5.html?t=42435

            Comment


            • Capacul de la vasul lichid frana , are cineva ? Ofer pret bun .
              sigpic

              Comment


              • Cumpar pentru un Logan 1.4Mpi 2007:
                - 1 oglinda interior
                - 1 far stanga PH1 original
                - 1 dop care acopera surubul de jos de la centura
                - 1 carcasa cheie cu butoane
                - 2 capace roti
                - 1 aripa stanga fata albastru marine
                - 1 carenaj stanga fata (plasticul de deasupra rotii)
                - 1 bara fata MCV albastru marine
                - 1 siguranta cablu acceleratie
                - 1 carcasa telecomanda alarma Astra A10
                - 1 set presuri cauciuc originale

                Poze cu modelul capacelor si al telecomenzii:
                Attached Files
                Last edited by marianno88; 13 April 2012, 14:03.

                Comment


                • servus.
                  vyalli..nici eu nu stiu prea multe de el..in esent mi l a dat un fost posesor de logan care l a avut pe masina..de atunci...eu unul cel putin!? nu am avut nici timpul si nici nu ma pasioneaza genul asta de artefacte"..so...chiar nu l am pus..sa vaz` de clipoceste.. din ce vezi se poate programa in functie de cate turatii..tine motorul. altceva..din pacate..chiar nu cunosc. presupun ca se poate face o poza..si ..vedem. o sa va zic la toti cand ajung prin bucuresti dupa sarbatori..si vedem cum facem..ok?..
                  mai am un set de capace originale de ph1 -5 buc. ; 4 ok..unu` e julit" putin pe buza.. si un set de 4 capace de ford fiesta 2011 pe 14 inchi - noi. 100 ron negociabil. merg si pe..alte cele modele..de masini. poze..ulterior. n am avut timp sa le mai pun si pe astea..insa tot facand curat am dat si de ele... numai d e bine.

                  o proba - scuze..tastez dupa o scula" inteligenta..care una scrii si alte iese.. scuze postum-!!!
                  Last edited by neoreal; 13 April 2012, 17:09. Reason: Automerged Doublepost
                  SIC CUNNECTANDO REM

                  Comment


                  • Salutare baieti , o rugaminte am si eu ,

                    Aveti careva vreo baterie auto descarcata ce nu o mai folositi si o donati ? Am nevoie la tara sa aprind un bec...am nevoie de ea diseara.. ma poate ajuta cineva?
                    sigpic
                    Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

                    Comment


                    • donez 2 capace false butoane , cine le vrea le am la mine la carol
                      Attached Files

                      Comment


                      • Un sistem audio auto are cineva de vanzare? Ma intereseaza sa aiba tot ce ii trebuie.
                        Sau daca aveti un subwoofer pana in 50-60 W tot e bine, sa-l pun pe masina desigur, il amplific direct de la casetofon, sper ca merge :-)

                        Comment


                        • Salutari! Cumpar 1 bucata cauciuc Barum Briliantis1 nou,185/65/15 in Bucuresti. Multumesc.
                          Last edited by mmflorin; 14 April 2012, 18:50.

                          Comment


                          • Originally posted by Bgdn213NFS View Post
                            Un sistem audio auto are cineva de vanzare? Ma intereseaza sa aiba tot ce ii trebuie.
                            Sau daca aveti un subwoofer pana in 50-60 W tot e bine, sa-l pun pe masina desigur, il amplific direct de la casetofon, sper ca merge :-)

                            nu merge sa faci asa ceva, ori pui amplif cu un subwoofer destept, ori mai bine lasi masina asa, si pastrezi portbagajul gol...
                            _
                            B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by dsign View Post
                              nu merge sa faci asa ceva, ori pui amplif cu un subwoofer destept, ori mai bine lasi masina asa, si pastrezi portbagajul gol...
                              Sefu', vreau doar atat sa stiu: o sa fie vreo diferenta in bine sau nu?

                              Comment


                              • donez filtru aer 16v mann folosit 1 an, cca 5000 km.
                                tel nr. 0765 90 60 26 sau 0720 360 178

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google