B A Z A R & D O N A T I I -- Logan Club Bucuresti

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • vand cd player blaupunkt stoc de pe ph2 laureate cu tot cu 4 difuzoare stoc plus cosuri suport spate si fete stoc spate, suruburi originale si dopurile de plastic. a stat pe masina 2 ani si 8 luni si e in stare perfecta de functionare. totul la 200 lei. nu am poza facuta cu player-ul. trimit la cerere.

    Comment


    • Originally posted by andrei.tudor View Post
      buton de bord bentru geamuri electrice are cineva ?
      Am eu unu' cu lumina rosie (led).
      sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

      Comment


      • Originally posted by geo_ultras View Post
        donez filtru aer 16v mann folosit 1 an, cca 5000 km.
        tel nr. 0765 90 60 26 sau 0720 360 178
        inca valabil

        Comment


        • are cineva 2 jante pe 15" de logan ?
          Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

          Comment


          • are cineva de dat o bara de mcv ..sa nu fie praf..zgariata ..indoita..rupta..chiar si cea cheala de magazin..nevopsita..sa ma anunte. event si ceva faruri stock la un pret rezonabil. multumesc anticipat. numai de bine.

            p.s.: eventual ..chiar si un set de dayline uri sau angel..insa ceva mai durabil!!! cu tot cu set de xenon pe ele..?!..nu as zice nu?! bineeeee..!!! nu la pret de magazin!!!! ca no`..e criza!!
            Last edited by CataFOF; 23 April 2012, 23:57.
            SIC CUNNECTANDO REM

            Comment


            • donez 3 lame stergatoare tip lamela, marca carguard, folosite foarte putin (max. 3 saptamani). 2x bucati 45 cm, 1x bucata 54 cm.
              predare zona nicolae grigorescu. 0760 795 170.
              Attached Files
              sigpic

              Comment


              • vand carlig de logan cu cablaj electric care are 18 luni pe masina si a fost folosit doar de vreo 3 ori. pt cine intreaba 280 si pt cine vrea sa-l ia 250 lei.
                donez set tergatoare lamela de 50 cm. predare in militari.

                Comment


                • cine doreste jante BORBET pe 17 cu gume sunati la nr. 0769188878 omului i se spune Germania si doreste la schimb jante de tabla pe 15 cu anvelope + 100 euro,sunt-il pt alte detalii,stima!
                  Last edited by CataFOF; 24 April 2012, 11:30.
                  sigpic
                  Poate pentru lume ești o singură personă,dar
                  pentru o anumită persoană, ești întreaga lume!

                  Comment


                  • cine imi poate imprumuta si mie o statie de masina... plec pana la suceava de sambata dim pana luni dupa amiaza??? cine are pm sau ....

                    Comment


                    • ofer 3 cauciucuri debita pasion, 2oo7 , au cite un petic fiecare(vezi foto) vineri le pot aduce la carol- 20 de lei bucata,au fost pe mvc-ul meu pina in toamna!185/65/15
                      Attached Files

                      Comment


                      • ghiarul daca vrei sa le dai le iau eu vineri dar la ce ora sa vin si vorbim acolo

                        Comment


                        • vand ceas Festina F6713:geam cristal mineral,stainless steel,rezistent la apa,curea otel inoxidabil,aspect 9/10 pret 250 ron bonus un telefon huawei u120 cel de la digi,e decodat merge in orice retea,telefonul vine fara incarcator.

                          Originally posted by PCH
                          Vreau poza cu ceasul
                          21342_3.jpg poza cu ceasul este asa,doar ca este pe gri cadranul in loc de albastru

                          220 ron pret nou la ceas(telefon)
                          Last edited by CataFOF; 26 April 2012, 18:42.

                          1.6 MPI 8Vsigpic

                          Comment


                          • gabrielg67 ma intereseaza pe mine capitonajul asta in cazul in care il mai ai

                            dragos am eu un pc-u mai vechi daca te mai intereseaza....
                            Last edited by alecsandru; 27 April 2012, 11:01. Reason: Automerged Doublepost

                            Comment


                            • Originally posted by cosmin_uau View Post
                              up up up up up up
                              valabil sus cu acele
                              Diverse accesorii Logan-oglinzi logan(orice model)
                              Pasla fonomin pentru antifonare 6ron mp
                              Piese/consumabile/accesorii-orice logan/dacia

                              Comment


                              • Schimb aripa stanga fata noua (neagra) cu aripa stanga fata SH (albastru marine) + diferenta din partea mea.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google