B A Z A R & D O N A T I I -- Logan Club Bucuresti

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • pacat ca e asa rupta ca o luam eu
    Traim intr'o tara in care pizza ajunge mai repede decat politia!

    Comment


    • tu o luai sa o pui asa pe masina ??
      daca era in stare buna si nu trebuia reparata, nu mai tanjeai la ea,ca era prea scumpa.

      Comment


      • Cata FOF ai idee cat ar costa reparatia ei?(te-ai interesat la cineva?)

        Comment


        • reparatia costa cam 150 de lei,asa ca ma gandesc daca o iau sau nu
          Logan Forum consiliaza nu si repara!
          [/SIGPIC]

          Comment


          • Originally posted by Irinel TIN View Post
            Cata FOF ai idee cat ar costa reparatia ei?(te-ai interesat la cineva?)
            pe mine nu m-a interesat, cine o vrea se poate interesa , cert este ca mai mult de 1 mil nu costa , la vreun fibro-man din asta.
            Originally posted by Andr33y View Post
            reparatia costa cam 150 de lei,asa ca ma gandesc daca o iau sau nu
            poate la ploiesti la tine, eu nu trimit cu posta sau curierul , o vrei , vi si`o ei de la mine.
            Last edited by CataFOF; 17 May 2012, 00:16.

            Comment


            • Ok.Multumesc.

              Comment


              • Salutare, cumpar clapetele de deschidere a usilor din interior. Ma intereseaza cele argintii pentru faza 2. Multumesc si astept oferte.
                Asigurari RCA cu livrare gratuita in Bucuresti. Partener Destine Broker.

                Comment


                • Originally posted by B997NDL View Post
                  vand cd player blaupunkt stoc de pe ph2 laureate cu tot cu 4 difuzoare stoc plus cosuri suport spate si fete stoc spate, suruburi originale si dopurile de plastic. a stat pe masina 2 ani si 8 luni si e in stare perfecta de functionare. totul la 200 lei. nu am poza facuta cu player-ul. trimit la cerere.
                  up, up......

                  Comment


                  • sus cu servicii IT la preturi reduse pentru forum, set aeratoare si consola albastre si covoras spate Logan.

                    Comment


                    • Originally posted by fuzzy View Post
                      Caut plasticul de pe stalpul din dreapta fata (de la parbriz) de pe Logan in stare buna... mai exact imbinarea dintre plafon si bord... accept donatii dar ofer si cash in caz de nevoie.
                      Originally posted by ToranagaSama View Post
                      @fuzzy - asta am cautat si eu prin zona vre-o 2-3 luni pana la urma am gasit pe la dezmembrari auto. Cel mai usor incerci pe acolo.
                      Gata, am facut rost din Sabareni de la dezmembrari, super multumit de pret si calitate.

                      @Toranagasama: multumesc, ai avut dreptate. Am gasit din prima si la pret acceptabil.

                      p.s.: sper ca nu se interpreteaza ca reclama... :p
                      "Roata, chiar de-ar fi pătrată, tot se-nvârte, câteodată." - N. Guţă
                      Ca tratament general contra durerilor, recomand Xanax. Ramai cu durerea de p#!@

                      Comment


                      • In Sabareni gasesti cam orice, doar ca ai nevoie de rabdare, pentru ca sunt mai multe centre de dezmembrare logan prin zona.
                        Super Oferte Accesorii Logan

                        Comment


                        • caut sa cumpar cd player auto mai ieftin (maxim 300 ron) care ai pe cineva sau cunosti pm mie caut sa schimb originalu din masina ;)

                          Comment


                          • vand bara spate logan de origine ph1 gri platine, nu este sparta sau prinderi rupte, pret 50ron. tel. 0765480410
                            Last edited by gogoasha69; 19 May 2012, 00:41. Reason: edit
                            sigpic

                            Comment


                            • de unde esti?
                              sigpic

                              Comment


                              • Vand o sticla de ballantines de 70 CL (700 ML)

                                TEL : 0762.18.06.02
                                PRET 40 Ron -PRET FIX-
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google