B A Z A R & D O N A T I I -- Logan Club Bucuresti

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Alex am eu unul. Il dau la 1 leu + taxe curier.

    Comment


    • iar se pierde esenta thread-ului ...

      grecule... aici daca mai pui scaunele ... le pui la un pret MULT mai mic decat le ai deja postate pe anunturi ...

      thread-ul se numeste B A Z A R & D O N A T I I -- Logan Club Bucuresti adica se vand si se doneaza diverse la preturi mai mici decat cele obisnuite...

      Comment


      • ontopic: se doneaza monitoare diverse marimi/dimensiuni si carcase pc nefunctionale. cine stie vreun copil sarac/prieten ce mai are nevoie de monitor sau piese pentru calculatoare vechi sa spuna, altfel vor ajunge la gunoi.

        Comment


        • din motive financiare amplificatorul pt boxe cumparat de la Dragman este din nou disponibil la pretul de 60 Ron.
          Attached Files

          Comment


          • Vand nokia 2610 cu carcasa noua am la el doua incarcatoare bateria tine 4 5 zile telefonul este codat in reteaua orange. arata si functioneaza impecabil
            pret 50 ron
            Can't touch this !

            Comment


            • vand un subwoofer activ Miniground........ pret 50 ron
              Attached Files

              Comment


              • Originally posted by slaps View Post
                vand oglinzi MCV stanga,dreapta,electrice incalzite 130 ron
                ai ceva poze cu oglinzile, in ce stare sunt, de ce le dai???
                sigpic
                The MVP

                Comment


                • ce putere subufaru acela, colegu?

                  Comment


                  • sincer sa-ti zic nu stiu, poate ne ajuta canto cu o info. pe el nu scrie nimic, doar ce vezi in poze

                    Comment


                    • bubuie vre-un pic? adica se simte ca ocupa loc in portbagaj sau nu se aude deloc?

                      Comment


                      • la 50 lei probabil ca vrei sa castigi vreun concurs de SPL ? ))

                        Comment


                        • nu. vreau doar sa se auda o idee de bass, cat se se simta ca este..

                          Comment


                          • creeaza un ambient placut cu boxele stoc, ca volum pot sa zic ca daca il dai la maxim te intelegi putin mai greu cu cel din dreapta iar ca spatiu ocupa foarte putin loc, poti sa il pui in picioare ( eu asa l-am avut pus in masina)

                            momentan este rezervat pentru un mic test ;) revin cu un up daca nu se vinde
                            Last edited by hmv86; 29 June 2011, 18:57. Reason: Automerged Doublepost

                            Comment


                            • trece-ma al doilea pe lista, poate eventual pastrezi si adaptorul/firele cu care l-ai avut montat.

                              Comment


                              • vand oglinzi ph1 electrice si incalzite 100 ron setul.
                                From Miami 2 Ibiza
                                Voucher
                                http://i39.tinypic.com/302s7zr.png

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google