B A Z A R & D O N A T I I -- Logan Club Bucuresti

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • vand set faruri + proiectoare, fara becuri, pret la mica intelegere, daca e cineva interesat PM!

    Comment


    • vand gps myguide+toate accesoriile (incarcator+cablu de date+suport parbriz+cd.urile cu softurile originale) sistem de operare windows, touch screen, slot card, igo 8, hartile 2008 sud estul europei+hartile 2010, pret 330 lei negociabil, sau variante. astept pm
      ps. maine pun poze, ca acum e in masina si e frig afara
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by fuguletz View Post
        25-30ron o janta de tabla?? cat de ovala este ?? sub 100ron la orice parc de dezmembrari n-ai sa gasesti ...
        Pai 120 ron e una noua, si daca iau 4 mai lasa la pret, incearca duminica in targ (Vitan) pe stanga, sunt baietii de la Mioveni cu piese noi si ieftine, pret de sh aproape.
        :popa:

        Comment


        • vand lada frigorifica auto 12v, 32 litri, cu compresor, originala vw, 150 euro
          Attached Files

          Comment


          • Donez cartere pt. scaune fata Laureate. Nu sunt zgariate! Cei care chiar le doresc sa dea PM ca nu le mai tin mult in portbagaj si le arunc. RAZVANAMZA si MUTULIK posteaza doar de amorul artei. Au spus ca le vor ei dar poate doreau sa iau eu legatura cu ei si sa le si duc acasa! Daca ceream un pret mic va ingramadeati ca asa este romanul...daca sunt gratis nu vrea nimeni...
            Zambeste! Maine poate fi mai rau...

            Comment


            • Hai colegii nu ma ajuta si pe mine nimeni cu doua amortizoare spate bune ?
              sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

              Comment


              • Bre, alea nu sunt in jur de 200 ron ambele noi? Te mai complici sa le iei cu 100 ron?

                Comment


                • pai cred ca pana la urma asa o sa fac cumpar 2 noi si gata.
                  sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                  Comment


                  • un incident in familie m-a dezlegat putin le lumea virtuala. da, vreau cartere numai sa-mi dai pe pm pe unde stai

                    Comment


                    • cine are si pentru mine un stop dreapta cu semnal alb

                      Comment


                      • Donez insonorizant motor + 2 ornamente schimbator viteze ambele necesita adaptare pentru montaj (unul dintre ele este imbracat in piele) poze ceva mai tarziu daca reusesc sa fac aparatul de fotografiat
                        Last edited by gmv97; 26 October 2010, 18:05.
                        In viaţă risipim ani, iar la moarte cerşim clipe...
                        sigpic

                        Comment


                        • Cine vrea jante aliaj cu tot cu cauciucuri .... am un coleg care aduce din germania 600 ron setul de 4 buc. Urmatorul transport ... pleaca vineri si se intoarce duminica.
                          :popa:

                          Comment


                          • Salut.
                            Ceva pentru logan cu,cauciucuri de iarna dunlop,goodyear ultra grip 7.
                            Si jante 4x100/6j/et50/15' sau ce merg pe logan.
                            Trece prin pitesti?Si daca nu-mi place modelul?
                            Numai bine.
                            Un Logan----YNG-----
                            Numai bine.

                            Comment


                            • gmv, vreau eu schimbatorul cu piele. insonorizantul este cel de diesel sau de 16v

                              Comment


                              • Insonorizantul e rezervat pentru Fulguletz(a fost cel mai rapid la PM) ....nuca de schimbator este de Linea ...daca vrei sa o montezi la tine trebuie modificara (are filet acum + gaura e mai ingusta decat dim levierului de Logan)
                                In viaţă risipim ani, iar la moarte cerşim clipe...
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google